Autor Wątek: Współpracownicy poszukiwani !!!  (Przeczytany 135882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Współpracownicy poszukiwani !!!
« dnia: Maj 12, 2003, 08:08:32 pm »
Poszukujemy chętnych do redagowania Nowej Gildii RPG. Chcecie pisać newsy, artykuły, recenzje? Chcecie po prostu pomoc? Zgloscie sie jak najszybciej!

Oczywiscie nic za darmo, oferujemy konto na serwerze, darmowe akredytacje na konwenty i podreczniki do recenzji!

Szczegoly: adam.waskiewicz@multicon.pl
Czekamy na Ciebie!
Pozdrowienia,
Marek

Offline Fett

Ja się zgłaszam :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2003, 02:36:04 pm »
Chętnie mogę pomóc, ale na czym ma to dokładnie polegać. Coś związanego z grami (także komputerowymi) RPG? Czy np. Gwiezdne Wojny też się liczą?
ój blog: http://fett.eblog.pl
Moje forum: www.fett.forum.prv.pl
http://gry.o2.pl - cool portal! :)

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2003, 06:16:55 pm »
Dokładnie tak, jak napisał Surmik - na pisaniu artykułów. przygód, newsów i recenzji. Gry komputerowe to trochę inna działka, ale te zahaczające o RPG - czemu nie? Gwiezdne Wojny takoż samo mogą być temaycznie pokrewne erpegom, chociaż nie do końca. Mam nadzieję, że cokolwiek wyjaśniłem, albo przynajmniej nie zamieszałem za bardzo.

 Pozdrawiam,
 Śpiący Adam

Offline Fett

Aha!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2003, 03:05:56 pm »
Już kapuję... No to ja mogę pomóc. Mógłbyś określić mi jakąś konkretną rolę?
ój blog: http://fett.eblog.pl
Moje forum: www.fett.forum.prv.pl
http://gry.o2.pl - cool portal! :)

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Aha!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2003, 08:08:09 pm »
Cytat: "Paweł Borawski"
Już kapuję... No to ja mogę pomóc. Mógłbyś określić mi jakąś konkretną rolę?


 Nie. Pisz o tym, co Cię interesuje, co chciałbyś przekazać czytelnikom Nowej Gildii zainteresowanym erpegami. To jedyne konkrety, jakie w tej chwili jestem w stanie Ci przekazać. Jak coś napiszesz, to będziemy mogli rozmawiać dalej na temat ewentualnych poprawek, sugestii, itd. Kontakt na maila lub PW.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Fett

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2003, 02:47:58 pm »
Zgłosiłem się już do RAJa. Teraz będę zamieszczać cośo Star Wars. A co do RPG, to nigdy w to nie grałem, ale zawsze można zacząć. Książki (i podręczniki lubię recenzować, więc mi pasi :)
ój blog: http://fett.eblog.pl
Moje forum: www.fett.forum.prv.pl
http://gry.o2.pl - cool portal! :)

Offline Baralizidar

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2003, 06:30:34 pm »
Pan nakazal powiedzieć

Tak wiec w sumie to czemu bym i ja nie mogl sie zglosic do pomocy. Co prawda Polski to nie jest moja mocna strona i zbyt plynnego jezyka nie uzywam co zreszta widac ale cos nie cos o RPG wiem i lubie tak wiec moze bym sie nadal.

Pare artykulow jeszcze nigdze nie publikowanych mam na kompie bo pisalem je do pewnej gazteki ktora sie nigdy nie pojawila tylko sa troche niedopracowane ale moge nad nimi posiedziec i dopracowac.

Jeszcze tylko powiedzcie gdzie mam slac juz ukończone texty ?
size=9]RPG CODE: [ MG+++, P++, G+, SG+, SS+, SD+, K+, P++, Z--, Ś- , H*, D+, K++, F++, H---, W, CP++, SF---, L---, NS-, SC+, Kon--, D-, Gaz---, T-, S? ][ WFRP+++, Neuro+++, D&D+, ED, W:GW ][/size]

Offline Adam Waśkiewicz

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2003, 10:35:13 pm »
Cytat: "Baralizidar"
Jeszcze tylko powiedzcie gdzie mam slac juz ukończone texty ?


 Adresy pod które należy przesyłać teksty znajdziesz w pierwszym poście tego tematu.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Baralizidar

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2003, 12:49:30 pm »
Pan nakazal powiedzieć

Dobrze widze teraz ze nawiazanie z wami wspolpracy wcale nie jest az tak niemozliwe jak mi sie z poczatku wydawalo tak wiec wychodze jeszcze z jedna propozycją;

Otóz czy istnieje taka mozliwosc zebym z ekipa z Bractwa Srebrnych Mieczy razem zajeli sie czyms tak bardziej konkretnym. W ten sposob nasza ekipa mogla by pisac dla was no a w sumie chyba takie pisanie jest mile widziane zas my moglibysmy jako Klan zyskać wieksza popularnosc przez to.

Jesli taka bardziej masowa (nio powiedzmy z 6 osob) byla by mozliwa to bylibysmy zaszczyceni
size=9]RPG CODE: [ MG+++, P++, G+, SG+, SS+, SD+, K+, P++, Z--, Ś- , H*, D+, K++, F++, H---, W, CP++, SF---, L---, NS-, SC+, Kon--, D-, Gaz---, T-, S? ][ WFRP+++, Neuro+++, D&D+, ED, W:GW ][/size]

Offline Wolvie

Teksty do Cthulhu
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2003, 04:18:06 pm »
Moi szanowni koledzy współredaktorzy zapomnieli dodać, że wszelkie teksty do Cthulhu należy przysyłać do mnie :)

Offline Marfael

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2003, 11:49:47 am »
Jestem nowym użytkownikiem forum (starym fanem Nowej Gildii) i bardzo interesuje mnie to ogłoszenie, ale proszę o jakieś konkretne informacje. Ja służę tym samym na swój temat. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać was do swojej osoby.

Offline Wolvie

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2003, 01:20:48 pm »
Przede wszystkim napisz czym się zajmujesz? Potrzebujemy wszelakich materiałów. Od krótkich wiadomości po obszerne przygody. Najważniejsze, aby Twoje publikacje były oryginalne (w obu znaczeniach tego słowa) oraz w miarę poprawne stylistycznie. Piszę w miarę, gdyż to ostatnie da się poprawić w trakcie pracy redakcyjnej. Czekamy na materiały :)

Offline Valarauko

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 12, 2003, 10:10:16 pm »
:arrow: Chcialbym współpracowac przy wspoltowrzeniu, redagowaniu, pisaniu materialow zwiazanych z tematyka Rpg lub inna. Rozne swiaty, to w sumie obojetne... Bo staram sie byc zaznajomiony ze wszystkiimi z rodzaju  Rpgów czy tych z książek. Dark Fantasy, Heroic, czy Fantasy same w sobie, swiaty mroku, czy te dziejace sie w przyszlosci lub na blizej nieokreslonym wschodzie, nie sa mi odlegle. Tak jakby to ując w skrocie RPG to jedno z moich najwiekszych zainteresowań. Jestem w stanie rowniez wypowidac sie o ksiazkach fantasy czy SF lub je recenzowac. Zawsze lubilem pisac uwazam ze moze nie odnosze w tym zbytnio znanych sukcesow,  ale rzeczy ktore wychodza spod mojej reki uznaje za udane i jestem z nich usatysfakcjonowany... Od czasu do czasu pisze opowiadania ale raczej dla waskiej grupy odbiorcow, czyli uczniow klasy do ktorej uczeszczam, ich recenzje jednak sa przyanjmniej dla mnie, zadowalajace. Wyslalem e - maile do obu z koordynatorow od RPG, ktorych kontakt widnial na szczycie, tegoz tematu na forum, ale od zadnego z panow nie otrzymalem nawet odpowiedzi negatywnej  :( , licze na to ze zapomnieli i przesla mi cos pozniej... Odpowiedzia z waszej strony czułbym sie zaszczycony... Jesli jeszcze by byla pozytywna... :)
alarauko

Offline Sulik

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2003, 06:33:04 pm »
napisac cos ??
pfff....
Ad ghe Reia trzyma moja recenzje juz od poczatku lipca i jak na razie nic z nia nie zrobila. Pierwsza ktora przyslalem 3 mce temu pojawila sie rowniez z ogromnym poslizgiem, nie mowiac o tym, ze nawet nie zostalem o tym powiadomiony. Mozna pomyslec, ze tekst musial byc poprawiony lub cos takiego .. ale nawet jednego slowa nie zmieniliscie, znaczy bylo dobrze, a pomimo tego plik pojawil sie z poslizgiem.
Kumpel wyslal Artusowi przygode do publikacji, to ten nawet nie odpisal, a przygoda pojawila sie na jakiejs podrzednej stronie o D&D zamiast na gildii.
Jak sie pisze dla kogos za darmoche, to ma sie ochote zobaczyc przynajmniej swoja ksywe na stronie i otrzymac nawet symboliczny mail z podziekowaniem, recenzja to jeszcze-pol godziny pisania, ale scenariusz ? ....eee. do dupy.
ustka jest formą, forma jest pustką.

Offline Sulik

Współpracownicy poszukiwani !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 13, 2003, 06:45:12 pm »
dodam jeszcze tylko, ze nie chodzi mi o calowanie ziemi po ktorej stąpam.
robicie gildie dla nas a nie dla siebie, wiec dbajcie o klientow..
rozumiem, ze prowadzenie portalu to kawal roboty i mozna byc zapracowanym a do tego dochodzi jeszcze zycie, praca, nauka itd.
ale skoro sie prosi ludzi o pomoc a ktos troche czasu tez temu poswieca,
to milo zawsze miec swiadomosc, ze twoja prace potraktowano powaznie, ze dostales chociaz głupia formułke "dzieki za wkład..."
w innym wypadku ludzie nie mają motywacji do pracy a w związku z tym wasze ogłoszenie staje sie bez celowe.
podejscie w stylu "ta.. dobra.. dawaj to a my zobaczymy na co nam sie to przyda" nie jest zbyt motywujące.
jesli nie macie czasu to mozna przeciez powiedziec:

"dzieki za material, sluchaj nie stresuj sie zagladaniem codziennie na gildie w poszukiwaniu swojej pracy, bo mamy tu urwanie głowy i mozliwe ze ze wrzucimy to za jakies dwa tygodnie.. "

tak ładnie Adam to powiedzial ostatnio, ze problemem naszych czasow
jest brak komunikacji miedzy ludzmi.. no..
pozdro.
ustka jest formą, forma jest pustką.