trawa

Autor Wątek: Mythos dead ?  (Przeczytany 64251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piter

Mythos dead ?
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:34:46 am »
To jak? Powrót na stare śmieci?
Jezu łza się w oku kręci, szkoda że już nie gram w Konfrontację, Fenris - reaktywuj temat "czy alchemicy są przegięci"
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Alchemik

Mythos dead ?
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:07:15 pm »
Obawiam sie ze ludzie juz sie zadomowili na Fenrisie :) wiec nie podejrzewam zeby sie szykowal wielki powrot :)

A
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 17, 2007, 01:59:06 pm »
Fenris rox ogolnie fajna stronka, firma tez mi sie podoba dba o klientów tylko szkoda calej bazy z mythosa mam nadzieje ze uda sie to uratowac i wrzucic na fenrisa...

Offline Toran

Mythos dead ?
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 18, 2007, 02:47:52 am »
Tylko ten tego...
aktualnie nie odpala mi sie ani jedno ani drugie forum ...  :lol:


a tak poważnie, bo zakładam że do rana jedno z nich zacznie działać, to jak już sie przenosić to czemu nie na jakieś forum niezależne od nikogo ?
choćby http://www.fora.pl/ ? Zrobć tam ladne działy rozdać adminów GTW i cieszyć się pełną wolnością ...
to tyle ...

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 18, 2007, 09:28:20 am »
Tylko ja nie mam przekonania do takich forów niezależnych. Fenris akurat mi sie wydaje dobrym miejscem bo skupia sie konkretnie na produktach R. Jako sklep tez pokazal sie z dobrej strony widac ze im zalezy na nas klientach. No i chyba sytuacja sie nie powtórzy taka jak z Mythosem. No ale to moze tylko mi sie tak wydaje :D Ważne żeby było jakies forum konkretne.

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:57:13 am »
Cytat: "Toran"
Tylko ten tego...
aktualnie nie odpala mi sie ani jedno ani drugie forum ...  :lol:

Mi także... ale sklep fenrisa nadal działa.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Toran

Mythos dead ?
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 18, 2007, 06:14:57 pm »
Cytat: "Incognito"
Tylko ja nie mam przekonania do takich forów niezależnych. Fenris akurat mi sie wydaje dobrym miejscem bo skupia sie konkretnie na produktach R. Jako sklep tez pokazal sie z dobrej strony widac ze im zalezy na nas klientach. No i chyba sytuacja sie nie powtórzy taka jak z Mythosem. No ale to moze tylko mi sie tak wydaje :D Ważne żeby było jakies forum konkretne.

Dobra dobra ...
zależy na klientach ...

Zacznij reklamować tam inny tańszy/lepszy/szybszy/ciekawszy sklep
zrób zestawienie różnych ofert
czy poszukaj chętnych do zamówienia na rackstore ...
wtedy pogadamy ...

Tu naprawdę nie chodzi o to jak bardzo komuś zależy na klientach tylko jak bardzo agresywna politykę stosuje i w jaki sposób probuje sobie wyrobić markę ...

Offline drakon

Mythos dead ?
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:53:14 pm »
Witam, Jacek Draczyński z tej strony - właściciel sklepu http://www.fenris.com.pl

Forum z przyczyn prac na serwerze na dzisiaj zostało zawieszone - wznowione zostanie do jutra do godziny 15.00

Toran: nasze forum jest wolne i otwarte, nie ma cenzury politycznej (również dla innych sklepów), dział handel jest otwarty, inne sklepy mogą się również ogłaszać, można robić zestawienia ofert/jakości usług sklepów - wszystko oczywiście w granicach rozsądku i jak to powiedziałeś politycznie nieagresywnie. Wręcz - zapraszam inne sklepy z Konfrontacją do dyskusji na forum i do szerszej współpracy przy promowaniu Konfrontacji. Zapewniam, że w przypadku (ewentualnego) zakończenia działalności sklepu http://www.fenris.com.pl forum zostanie oddane w ręce forumowiczów, aby dyskusje i zgromadzone materiały nie przepadły.

Jeżeli chodzi o naszą politykę to nie jest ona w żadnym stopniu agresywna :) - jesteśmy nastawieni pokojowo do wszystkich :) - jedynie ceny mogą wydawać się "agresywne" ale od czegoś trzeba zacząć.

Jako sklep staramy się zapewnić fachową i możliwie jak najszybszą obsługę - czyli to czego nasi klienci najbardziej oczekują. A przede wszystkim chcemy aby klient w Polsce miał dostęp do WSZYSTKICH produktów Rackhama przy możliwie niskich cenach - czyli coś czego na dobrą sprawę do tej pory u nas nie było. Aby nie musiał zamawiać z Francji, zrzucając się z kolegami na darmową przesyłkę, czy korzystać z kart kredytowych rodziców.

Padło zdanie że zależy nam na klientach - a jakiemu sklepowi nie zależy? Nam zależy tym bardziej, że gracze Konfrontacji w Polsce cierpią z powodu braku dobrej organizacji i tzw. "community" jest rozproszone, źle informowane i jedynie miejscowo lokalnie zorganizowanie. Zależy nam aby gracze nie czuli się osamotnieni, mieli z kim porozmawiać na temat Konfrontacji, gdzie wyjaśnić wątpliwości czy w końcu znaleźć kontakt z graczami z ich okolic. O ile to możliwe chcemy skupiać graczy wokół witryny http://www.fenris.com.pl, forum, artykułów tematycznych, spotkań konewntowych itp. Rozpoczynając od tegorocznego Krakonu organizujemy "tourne" po polskich konwentach, gdzie będziemy prezentować produkty Rackhama szerszej publiczności poszukując nowych graczy i miłośników Konfrontacji/Cadwallonu/AT-43, będziemy spotykać się z naszymi klientami i graczami, wymieniając poglądy i przekazując im informacje które otrzymujemy od Rackhama. Chcemy wspierać również organizatorów.

To tyle w skrócie :)

Offline Toran

Mythos dead ?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:52:19 pm »
Cytat: "drakon"

Forum z przyczyn prac na serwerze na dzisiaj zostało zawieszone - wznowione zostanie do jutra do godziny 15.00

dzięki za info.

Cytat: "drakon"

Toran: nasze forum jest (...)  nie przepadły.

Zasadniczo faktem jest, że dodatkowego obrotu (Rackstore, odkupowanie, konkurencja) nie da się uniknąć cenzurą. Prawda jest niestety taka, że jej całkowity brak wpływa na marudzenie wielkich obrażonych, które z kolei sprzedaży wcale nie poprawia. Może to i sprzeczne z logiką ale to jest coś na wzór allegro ... jeden negatyw i już każdy się dwa razy zastanowi. Tyle że tam 'nieuczciwe' komentarze można zgłaszać do allegro i po odpowiedniej argumentacji zostaną usunięte. Na własnym forum ciągle masz to 'ale' bo sam jesteś sobie sędzią przez co ludzie zawsze będą sceptyczni. Usuniesz będzie źle bo powiedzą ze cenzura, nie usuniesz to będzie odstraszało.
Dlatego zaproponowałem forum niezależne. Tam nie będzie niepotrzebnego marudzenia a nikt nie mówi że bezpodstawna krytyka pozostanie nietknięta. Chodzi zwyczajnie o to, że sformułowanie
oficjalne i obiektywne forum znajdziesz pod : http://www.fenris.com.pl
bo to jak sam wiesz jest i reklama i odpowiedzialność zarazem. Jakkolwiek jestem świadom tego, że przyciągnąć ludzi nie jest trudno ;)

Cytat: "drakon"
Jeżeli chodzi o naszą politykę to nie jest ona w żadnym stopniu agresywna :) - jesteśmy nastawieni pokojowo do wszystkich :) - jedynie ceny mogą wydawać się "agresywne" ale od czegoś trzeba zacząć.

Akurat szczerze powiedziawszy ceny są na chwilę obecną standardowe. jakieś -20% od ceny przeliczanej z euro. Niemal tak samo jest na: Graczu, Mythosie (Rosie?), czy u Ciebie na Fenrisie.
agresywne są za to ceny przesyłki...
Do stycznia ceny rzeczywiste miał Gracz
Mythos nieco zawyżał
Za to Fenris je zaniża, co jest zabiegiem dość dziwnym.

Jestem ciekaw jak to się zmieni po aktualnej podwyżce pocztowców.
 
Cytat: "drakon"

Jako (...) WSZYSTKICH produktów Rackhama (...) rodziców.

Fakt tutaj życzę powodzenia. Bo tego rzeczywiście brak. Choć z tego co podawały źródła to będzie trudna sztuka.
Inna sprawa jak jest z pojedynczymi elementami boxów ?
dla przykładu czy jesteś w stanie sprzedawać Satyry z takiego boxa
http://www.rackham-store.com/boutique_us/liste_produits.cfm?type=418&code_lg=lg_us&num=2
oczywiście cena może być odpowiednio wyższa przez wzgląd na inny sposób zakupu.

Cytat: "drakon"

To tyle w skrócie :)

zapraszam ponownie ;)

Offline drakon

Mythos dead ?
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 19, 2007, 12:35:44 am »
Cytat: "Toran"
Chodzi zwyczajnie o to, że sformułowanie
oficjalne i obiektywne forum znajdziesz pod : http://www.fenris.com.pl
bo to jak sam wiesz jest i reklama i odpowiedzialność zarazem. Jakkolwiek jestem świadom tego, że przyciągnąć ludzi nie jest trudno ;)


Jedyne oificjalne forum jest na www.rackham.fr a o obiektywiźmie ciężko mówić gdy dyskutuje kilkunastu/kilkudziecięciu/kilkuset użytkowników - każdy patrzy raczej subiektywnie. Przyznam za to, że nie do końca rozumiem o co chodzi we fragmencie z reklamą, odpowiedzialnością i przyciaganiem ludzi, ale może to wina późnej pory :)

Cytat: "Toran"
agresywne są za to ceny przesyłki... Jestem ciekaw jak to się zmieni po aktualnej podwyżce pocztowców.


Zmiana będzie taka jak na poczcie czyli +1 zł za przesyłkę pobraniową o ile sie nie mylę.
 
Cytat: "Toran"

Cytat: "drakon"

Jako (...) WSZYSTKICH produktów Rackhama (...) rodziców.

Fakt tutaj życzę powodzenia. Bo tego rzeczywiście brak. Choć z tego co podawały źródła to będzie trudna sztuka.


Może sprecyzuję - na sklepie www.fenris.com.pl na dzień dzisiejszy znajduje się wszystko to (a przynajmniej dobre 99%) co Rackham ma aktualnie w magazynach, jeżeli czegoś nie ma w naszym sklepie to prawdopodobnie dlatego że Rackham tego nie dostarcza aktualnie do sklepów.

Co masz na myśli mówiąc o różnych źródłach i czego one się tyczą?

Cytat: "Toran"

Inna sprawa jak jest z pojedynczymi elementami boxów ? ...


A to rzeczywiście inna sprawa - figurki i zestawy na części sprzedaje tylko producent. Jeżeli nie interesuje cię cały box to zawsze pozostałości możesz wrzucić na Allegro...  :)

Offline Toran

Mythos dead ?
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 19, 2007, 01:45:42 am »
Cytat: "drakon"


(...)Przyznam za to, że nie do końca rozumiem o co chodzi we fragmencie z reklamą, odpowiedzialnością i przyciaganiem ludzi, ale może to wina późnej pory :)

chodziło o trzymanie u siebie głównego forum - czy jak wolisz forum zrzeszającego głównych graczy. W każdym razie to nieistotne

Cytat: "drakon"


Zmiana będzie taka jak na poczcie czyli +1 zł za przesyłkę pobraniową o ile sie nie mylę.

według cennika z
http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm
paczka zwykła priorytetowa to teraz 8 zł
za to paczka pobraniowa 10

jakkolwiek nie mam za złe niskiej ceny bo dzięki aktualnej warto zamawiać i pojedyncze blistry.  Zastanawiają tylko intencje.

Cytat: "drakon"


Może sprecyzuję - na sklepie www.fenris.com.pl na dzień dzisiejszy znajduje się wszystko to (a przynajmniej dobre 99%) co Rackham ma aktualnie w magazynach, jeżeli czegoś nie ma w naszym sklepie to prawdopodobnie dlatego że Rackham tego nie dostarcza aktualnie do sklepów.

Co masz na myśli mówiąc o różnych źródłach i czego one się tyczą?
 

Rzeczywiście patrząc po kraśkach to jest tego całkiem sporo. 2 z 3 wzorów Boor on Razorback - robi wrażenie ;)
No i podziwiam odwagę w kwestii dostępności zupełnie nie grywalnych modeli. Duży plus.

Cytat: "drakon"
A to rzeczywiście inna sprawa - figurki i zestawy na części sprzedaje tylko producent. Jeżeli nie interesuje cię cały box to zawsze pozostałości możesz wrzucić na Allegro...  :)

wiem wiem ... ale sam rozumiesz ... że zrobić armie na satyrach ...  8)

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 19, 2007, 11:05:22 am »
TORAN napisal

Cytuj
Dobra dobra ...
zależy na klientach ...

Zacznij reklamować tam inny tańszy/lepszy/szybszy/ciekawszy sklep
zrób zestawienie różnych ofert
czy poszukaj chętnych do zamówienia na rackstore ...
wtedy pogadamy ...

Tu naprawdę nie chodzi o to jak bardzo komuś zależy na klientach tylko jak bardzo agresywna politykę stosuje i w jaki sposób probuje sobie wyrobić markę ...


Co mnie obchodzi ile i co kosztuje w innych sklepach. Chodzi mi o forum ktore moglo by zastapic to z Mythosa. I do tego nie potrzebne mi sa zadne zestawie cen ipt. Chodzilo mi o to ze Fenris podchodzi profesjonalnie do swojej dzialalnosci w porownaniu do Mythos/ Rosa ktory nigdy osobiscie nie raczy poinformowac co, dlaczego,jak i gdzie...
A na marginesie jesli chodzi o lepszy/szybszy itd. sklep zamawialem zarówno w Mytosie jak i w Graczu i Fenris akurat przebija te sklepy... The  End

Offline Toran

Mythos dead ?
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 19, 2007, 05:20:03 pm »
Cytat: "Incognito"

Co mnie obchodzi ile i co kosztuje w innych sklepach. Chodzi mi o forum ktore moglo by zastapic to z Mythosa. I do tego nie potrzebne mi sa zadne zestawie cen ipt. Chodzilo mi o to ze Fenris podchodzi profesjonalnie do swojej dzialalnosci w porownaniu do Mythos/ Rosa ktory nigdy osobiscie nie raczy poinformowac co, dlaczego,jak i gdzie...
A na marginesie jesli chodzi o lepszy/szybszy itd. sklep zamawialem zarówno w Mytosie jak i w Graczu i Fenris akurat przebija te sklepy... The  End

1 - co do forum to pisałem wyżej że proponuje niezależne, z przyczyn które opisałem powyżej.
2 - ostatnim  zdaniem definiujemy skrajny subiektywizm.

Offline Dabi

Mythos dead ?
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 19, 2007, 06:50:21 pm »
Imo Toran szukasz dziury w całym i bijesz pianę dla radości samego bicia albo dla innego celu. Brzmi tak jakbyś miał żal że interesy w sprowadzaniu z Francji prywatnie i sprzedawanie to ludziom na lewo przestały być tak korzystne  

Ludzie zdecydują gdzie się przenieść i wybrali forum Fenrisa

Z sympatii , z tego iż to porządnie działający sklep, z powodu nazwy nieważne i nic nikomu do tego

Forum niezależne może istnieć ale wtedy muszę się logować dodatkowo na forum Fenrisa aby tam poczytać co ludzie mają do powiedzenie. A nie chce mi się
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 19, 2007, 07:35:58 pm »
Cytat: "Dabi"
Imo Toran szukasz dziury w całym i bijesz pianę dla radości samego bicia albo dla innego celu.


Ot i wszystko w tym temacie.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

 

anything