Autor Wątek: Mythos dead ?  (Przeczytany 64246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dabi

Mythos dead ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2007, 11:54:14 am »
Mnie to nie śmieszyło już po pierwszym dniu bo coś czułem że się dzieje niedobrego. Dlatego się też o bazę forum zacząłem martwić :|

Pozatym szkoda mi samej Rosy jako firmy bo naprawdę startowali z cieżkiej pozycji bo w takiej zostawił Mythos ich. A teraz jeszcze coś takiego

Samego forum też szkoda bo to naprawdę olbrzymia baza materialów mam nadzieję iż wszytko do odzyskania
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 08, 2007, 12:59:21 pm »
Cytat: "Dabi"

Samego forum też szkoda bo to naprawdę olbrzymia baza materialów mam nadzieję iż wszytko do odzyskania


Oby. Oby. Bo inaczej to ciężko będzie.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Fenris

Mythos dead ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 08, 2007, 01:04:53 pm »
Cytat: "Dabi"
Pozatym szkoda mi samej Rosy jako firmy bo naprawdę startowali z cieżkiej pozycji bo w takiej zostawił Mythos ich. A teraz jeszcze coś takiego
 



W sumie to czemu ma niby być szkoda, chyba wiedział co kupuje, nikt go do tego nie zmuszał. Równie dobrze mógł sam rozkręcić interes.


W sumie to głupio z tym forum wyszło tak bez pożegnania, nawet z adminami, chyba, że po prostu serwik komuś pałd ,albo noworoczny remament, poczekamy zobaczym.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2007, 02:09:40 pm »
Dziwne bo mi forum dziala nie wchodzi za pierwszym ale za drugim trzecim razem zawsze wskoczy :?

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 08, 2007, 03:45:58 pm »
Skoro masz wejście na stronę, to powiedz, czy tam ktokolwiek zauważył problem i wypowiedział się na jego temat ?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Musza

Mythos dead ?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 08, 2007, 03:46:58 pm »
nom mi nie działa wogóle ale znajomemu chodzi jak należy ,proponujeporozsyłac wiad że przenosimy się na to forum do czasu naprawy m a w razie czego można stworzyć nowe na wzór starego i powołac tych samych modów
ou think that we're insane becouse they want you to think like that...
But you wont think like that when we'll blow them up...
Then you'll fear us...
But then it will be to late...

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2007, 04:21:06 pm »
cielaq napisał:
to trzeba naciskać, dwonić/pisać co godzinę, aż rusza dupy, i zrobią porządek. W końcu to nie jakiś osiedlowy serwer chyba, prawda? Firma płaci za korzystanie z niego, więc ma prawo domagać się żeby działał, a może nawet jakiegoś odszkodowania (w końcu przez niedziałający sklep firma ponosi straty).

Dragon_Warrior
niby tak ale jak wymieniają kompy razem z oprogramowaniem to ciezko cos poradzic ...
a poganiani byli ...

Taka narazie reakcja...[/b]

Na forum sklepu Fenris by mozna sie bylo przeniesc tam forum jest głownie dla produktów R i AT-43 tylko najlepiej jakby baze danych jakos skopiowac.

Offline Dabi

Mythos dead ?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 08, 2007, 11:28:26 pm »
Cytuj
W sumie to czemu ma niby być szkoda, chyba wiedział co kupuje, nikt go do tego nie zmuszał. Równie dobrze mógł sam rozkręcić interes.


Ciekawe tylko na ile prawdziwe były przekazywane informacje o kondycji oraz o "marce" Mythosa

Szkoda że to przypomina naukę jazdy na martwym koniu :|

Z postów powyższych wynika fakt iż baza do uratowania
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Musza

Mythos dead ?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 09, 2007, 05:25:53 pm »
Napewno do uratowania ,mi forum już działa  :)
ou think that we're insane becouse they want you to think like that...
But you wont think like that when we'll blow them up...
Then you'll fear us...
But then it will be to late...

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 09, 2007, 07:32:35 pm »
A mi po zmianie systemu na XP juz nie :x

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:10:06 am »
Mi też nadal nie chodzi, i to na czterech niezaleznych komputerach, podpiętych w zupełnie innych miejscach, i to zarówno pod XP jak i WIN 98.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Kaptur

Mythos dead ?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2007, 12:30:02 pm »
Ja też sprawdzałem na trzech i nigdzie nie wchodzi. Osobiście do czasu poprawy siedze na forum Fenrisa. Coś tam zaczyna się ruszać i jest szansa, zę przejmnie w razie czego role Mythosowego forum.  Szczerze polecam.

Offline Piter

Mythos dead ?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2007, 06:24:10 pm »
Forum Fenrisa ma świetną nazwę.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Piter

Mythos dead ?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2007, 06:30:52 pm »
Cytat: "Alchemik"
jakby co chętnie oddam moderature komuś innemu :)


biorę
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Fenris

Mythos dead ?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:43:49 pm »
Cytat: "Piter"
Forum Fenrisa ma świetną nazwę.


potwierdzam.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt