trawa

Autor Wątek: Mythos dead ?  (Przeczytany 64257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline viral

Mythos dead ?
« dnia: Styczeń 04, 2007, 10:05:42 am »
co jest ze stronka mythosa i forum ?
wie ktos ?

Offline Maru1

Mythos dead ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2007, 02:59:07 pm »
może piprostu przejściowa czkawka
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline cielaq

Mythos dead ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:07:26 pm »
Czasami się przyblokuje coś. Ale zwykle po kilku-kilkunastu minutach działa znowu.

Edit: Z tego co widzę, to część osób może wejśc, a część nie. Nikt nie wie dlaczego. Trzeba poczekać, aż odpowiedni ludzie się tym zajmą.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2007, 09:21:29 am »
No to kiedy sie k**wa ci "odpowiedni ludzie " tym zajmą ? Czy mam sie  już przenosić tutaj albo na stronę fenrisa ?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline cielaq

Mythos dead ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2007, 09:42:51 am »
"Sam chciałbym to wiedzieć, Stefan." :( Niestety, nie mam na to najmniejszego wpływu, poza tym, że puściłem im info na ten temat.
Co do powrotu (przynajmniej tymczasowego) tutaj, to czemu nie? Jest gotowe forum (choć z braku działów nieco chaotyczne), można więc korzystać. Jedyny problem, to że obecnie żaden z modów tu nie zagląda.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Bambusek

Mythos dead ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:30:22 pm »
Wczoraj działało wybiórczo. Raz tak, innym razem nie. Podobno jeśli się nie jest zalogowanym to działa cały czas. Mogli by coś z tym zrobić, bo już w czwartek tak było.

Offline Dabi

Mythos dead ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2007, 06:14:49 pm »
Najważniejsz to aby ocalić bazę forum...

A tak to sam nie wiem mi dalej nie działa
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline RafiK

Mythos dead ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2007, 06:14:15 am »
No mnie też nie działa - ani sklep, ani forum. Od kilku dni :(
"nie ma takiego adresu... nie ma takiego adresu... nie ma takiego..."

Jeśli problemem byłaby kasa na utrzymanie serwera to jestem gotów płacić "ileś tam/co ileś tam", byleby fajne forum nie przepadło.

Offline Incognito

Mythos dead ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2007, 08:51:18 am »
Mi akurat zawsze za drugim razem stronka wskakuje ale fakt że cos jest nie tak i za bardzo nie widac zainteresowania ze strony wlascicieli. Moim zdaniem to moze byc koniec Mythosa Rosy czy jak to sie teraz nazywa bo nie zauwazylem zeby cokolwiek ruszylo w sklepie.

Offline Bambusek

Mythos dead ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2007, 01:01:53 pm »
W sklepie się właśnie ruszyło, był częściej aktualizowany, więc jak w sklepie pisało, że coś jest to było (przynajmniej w dziale Konfry).

Offline Piter

Mythos dead ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2007, 07:24:13 pm »
Cytat: "vanswirr"
albo na stronę fenrisa ?


ROTFL

DAWAJ LINKA

img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2007, 08:04:28 pm »
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Alchemik

Mythos dead ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2007, 08:41:19 am »
Mod zagląda ale tylko z przyzwyczajenia, jakby co chętnie oddam moderature komuś innemu :)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Fenris

Mythos dead ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2007, 09:49:04 am »
@ Piter- Żeby nie było zbieżność  nazw jest zupełnie przypadkowa. Nic sobie gópku nie wyobrażaj.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline vanswirr

Mythos dead ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2007, 11:42:40 am »
Zupełnie poważnie mówiąć, to przestaje być już śmieszne. Strona zdechła już prawie tydzień temu, a reakcji właścicieli zero. Nawet nikt sie nie pofatygował cokolwiek napisać tutaj czy gdzie indziej, ani dać np. na maile jakieś powiadomienia użytkownikom i wyjaśnić, na czym polega problem i kiedy będzie ewentualnie usunięty.  Żenada panowie, żenada.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.