Autor Wątek: Eragon  (Przeczytany 16884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline savajam

Eragon
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2007, 01:01:09 pm »
jak usłyszałam "dabbing" to o mało się nie załamałam i prosiłam żeby gdzieś była wersja z napisami
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

Offline petkopeet

Eragon
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2007, 06:11:15 pm »
IMHO to kolejna GIGA GEJNIA :D Tak jak Harry Potter. Filmy z tej serii są po prostu GEJOWSKIE ;) .Ale to tylko moje skromne zdanie więc nie zwracajcie na nie uwagi :D


ps: Strzeżcie sie smoczych jeźdźców! :D (ale syf!)
   O   O   M               M   E   T   A   L

Offline savajam

Eragon
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2007, 06:26:59 pm »
potter jest fajny, ale daabing niet
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

Offline Mafi

Eragon
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2007, 08:09:29 pm »
Cytat: "petkopeet"
IMHO to kolejna GIGA GEJNIA :D Tak jak Harry Potter. Filmy z tej serii są po prostu GEJOWSKIE ;) .Ale to tylko moje skromne zdanie więc nie zwracajcie na nie uwagi :D


ps: Strzeżcie sie smoczych jeźdźców! :D (ale syf!)



hmm a mnie sie jakos "harry potter "podobał i nie uważam go za film gejowski  :D:D

p.s. Syf to doom metal
Cytuj
Ale to tylko moje skromne zdanie
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline savajam

Eragon
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2007, 09:21:48 pm »
nie no moi drodzy, spokojnie, bo za chwile dojdzie do rękoczynów, ale nie o to w tym chodzi chyba? każdy lubi co innego, nie ma sensu przekonywać kogoś do czegoś na siłę, a obrażanie się na wzajem tym bardziej nie ma sensu.
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Eragon
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2007, 10:08:43 pm »
Cytat: "petkopeet"
Tak jak Harry Potter. Filmy z tej serii są po prostu GEJOWSKIE ;)


A ja myślałem, że filmy gejowskie, to takie, w których np. jakiś pan wkłada drugiemu panu coś dużego do ust/w pupę*...

* niepotrzebne skreślić

Nie wiem, czy Harry Potter jest filmem gejowskim, czy heteroseksualnym (czy w ogóle ma jakiś związek z seksualnością...) ale ja bardzo lubię HP, zarówno w wersji filmowej, jak i książkowej. Za to na Eregona raczej nie pójdę...

Offline Baldwin

Eragon
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2007, 10:54:40 pm »
Cytat: "SkeezaPhrenyak"
Za to na Eregona raczej nie pójdę...


No raczej. To grozi załapaniem odrazy do wielkiego ekranu na całe miesiące.

Offline Gold Jane

Eragon - film
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2007, 03:58:24 pm »
Hej, bez przesadyzmu! Owszem, film nie był najlepszy, ale nie wszystko było beznadziejne. Dla mnie było on z wadami, ale warty obejrzenia. Czytałam książkę i wiem, jak wiele wycięli (momentami nie wiem, jak mają zamiar się z tego wygrzebać w drugiej części, jeśli film w ogóle będzie) Ale efektom specjalnym i postaciom nie mam nic do zarzucenia oprócz Aryi, bo nie wyglądała na elfkę. Film oglądałam najpierw z napisami, potem z dubbingiem. Oczywiście ta pierwsza wersja jest lepsza, ale dubbingu spodziewałam się o wiele gorszego. Zresztą, temu filmowi należy się szacunek choćby za to, że to ekranizacja swietnej książki, nawet jeśli marna.  Zwróćcie uwagę na te dobre rzeczy, choć łatwiej jest zawsze wyszukać zło. W końcu początek był całkiem niezły! Dopiero końcówka była zbytnio okrojnona i szybka. Cóż... ja teś odczuwam niedosyt...

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Re: Eragon - film
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 06, 2007, 04:11:34 pm »
Cytat: "Gold Jane"
filmowi należy się szacunek choćby za to, że to ekranizacja swietnej książki


A ja słyszałem i z wielu recenzji wywnioskowałem, że książka jest właśnie wybitnym gniotem, wtórną kalką wtórnych kalek fantasy, napisaną dla mało wymagającego targetu przez kolesia, który kończąc powieść w rzeczywistości był kilka lat starszy, niż to reklamowano...  :shock:

Offline mangowiczka

Eragon
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 07, 2007, 01:25:10 pm »
Zacznijmy od tego że z książki, bez względu czy fajnej czy nie prawie zawsze studia zrobią dosłowną kupę.
Zresztą często gęsto na takie filmy legną tłumami 12-latki i z wybałuszonymi gałami oglądają głównego bohatera ;/
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline savajam

Eragon
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 07, 2007, 09:58:51 pm »
recenzje sobie, własne zdanie sobie, jeśli chcesz wypowiadać się na temat książki to ją najpierw przeczytaj, potem wystawiaj opinie
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

Offline Baldwin

Re: Eragon - film
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 07, 2007, 11:51:36 pm »
Cytat: "Gold Jane"
Zresztą, temu filmowi należy się szacunek choćby za to, że to ekranizacja swietnej książki, nawet jeśli marna.



Oglądnij sobie Wiedzmina, to pogadamy  :lol:

Offline savajam

Eragon
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 08, 2007, 12:05:26 am »
zekranizowanie wiedźmina to była klęska niestety, i jakbym chciała to się nie dopatrzę wspaniałości prozy Sapkowskiego
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

Offline Hang Man

Eragon
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 08, 2007, 12:07:39 am »
Oj, tam! Jest jedna dobra strona filmu! Żebrowski akurat dobrze do tej roli się nadawał (z facjaty i charakteryzacji)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline savajam

Eragon
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 08, 2007, 12:38:11 am »
no dobra, Żebrowski się nadawał fakt, ale mogli popracować nad jego kostiumem i ruchami, wiem czepiam się
Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności."
(John Osborne)

 

anything