trawa

Autor Wątek: Męski tyłek kontra majty  (Przeczytany 221409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #960 dnia: Styczeń 11, 2009, 11:23:45 pm »
Jeśli chodzi o różnicę między PGE a Ouranem, to przede wszystkim jest kwestia rozwiązania fabuły. W Ouranie jest to zamknięte kółko wzajemnej adoracji- wszyscy odnoszą swoje uczucia jedynie do kogoś z kółeczka(Haruhi+boys). W PGE każdy chłopak ma swoje życie poza tym, które dotyczy Sunako. Tzn. w jakiś sposób ona wpływa na to, co się dzieje, ale głównie chodzi o to, że ona nie posiada własnego, prywatnego haremu, jeśli rozumiecie o co mi chodzi. No i humor. Ten, który był w PGE był niebanalny, sama postać Sunako jest fenomenalna i jedyna w swoim rodzaju, podczas, gdy postać Haruhi jest kopią jakichś innych bohaterek(najbardziej przypomina mi hybrydę Uteny z Bulmą), a humor w Ouranie jest nieco zwietrzały i dla mnie jedyne momenty kiedy się śmiałam, to betony, które King walił, ale i tak nie zawsze.
O ile w PGE kreska mnie niesamowicie denerwowała(choć do nosów z Escaflowne'a było jej daleko), to w Ouranie równie mocno odrzucała mnie postać Honey. Na mojej liście najbardzie irytujących postaci w anime przebił Bezę-chan i obecnie zajmuje miejsce pierwsze. Co na ekranie pojawił się Mori, ja zaczęłam się ślinić, to już po chwili wleciało to-to na ekran i odnotowałam wyraźny spadek seksapilu w danej scenie.

Szyszka- jeśli nie lubisz akcji spowolnionych polecam(po raz chyba już setny) Aoki Densetsu Shoot! Wiem, że jestem namolna, ale już tłumaczę dlaczego. Wszystkie osoby, jakie znam, które oglądnęły ADS! są facetami i podczas, gdy ja to oglądałam dla facetów, oni nie rozumieli jak można zachwycać się pośladkami Kanou, gdy taka świetna akcja piłkarska. A poza tym nie dało się z nimi obgadać facetów i stwierdzić, który fajny, a który nie.

Co do koszykówki, to też jej nie lubię, ale "Dear Boys" są fajni. Najbardziej skopany opening i ending, jakie w życiu widziałam, ale ciekawie poprowadzona fabuła i bishie, bishie, bishie...  :badgrin: Najfajniejszy Fujikawa(chyba tak nazywał się kapitan drużyny...), którego można obejrzeć tu:
http://www.animepaper.net/gallery/scans/Dear-Boys/item153602/
http://www.animepaper.net/gallery/scans/Dear-Boys/item154039/

A poza tym kilka ładnych dziołch (ale nie w sposób nachalny) i duuużo ciekawych postaci(rządzi kapitan tej drużyny, z którą mieli trening i
Spoiler: pokaż
walczyli w finałach
. Nie pamiętam nazwiska -.-" ). Za to Anzaki była wnerwiająca, aż mi się Mu-chan zrobiło szkoda, choć nieco histeryzowała.
Ulubiona scena- jak Fujikawa ją przytula przed meczem. To było takie.... hehehehe  :badgrin:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #961 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:39:46 am »
ech, a mnie spokojnie wystarczyło, żeby bohaterka nie robiła "kyaaaaa", "nyan" i nie biła wszystkich facetów dokoła, żebym uznała, że jest wartościową postacią :P

Dear Boys pewnie będę wolała mangę, bo widzę, żę jest jej conajmniej 28 tomów, więc czuję, że raczej sobie poczytam, szczególnie, że manga nie jest skończona, a ja mam nieufny stosunek do anime na podstawie nieskończonych mang. Szkoda, żę to o koszykówce (czy ja już mówiłam, że niecierpię koszykówki?).
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #962 dnia: Styczeń 13, 2009, 05:31:59 pm »
Manga jest beznadziejna, a anime ma zakończenie takie, jak pierwsza seria mangi. Poza tym wstrzymano tłumaczenie mangi, zarówno serii pierwszej, jak i drugiej. Anime jest naprawdę dobre, mimo, że o koszykówce,której też nie znoszę :P

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #963 dnia: Styczeń 13, 2009, 06:23:44 pm »
hm, jeśli manga była beznadziejna, to tym bardziej nie wróży to dobrze anime...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #964 dnia: Styczeń 13, 2009, 08:06:15 pm »
Co dziwniejsze- to trzeci przypadek, jaki znam, w którym anime było lepsze od pierwowzoru mangi :)
Drugi to Itazura na Kiss, a trzeci- Slayers :)

"Dear Boys" manga jest o tyle kiepska, że nie można rozeznać się w akcji, jaka się dzieje. Zbyt szybko wprowadzane nowe postacie, zbyt chaotyczny sposób rysowania akcji podczas meczu(ciężko rozeznać kto je kto). A anime naprawdę nieźle zrobione :)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #965 dnia: Styczeń 13, 2009, 08:56:44 pm »
Co dziwniejsze- to trzeci przypadek, jaki znam, w którym anime było lepsze od pierwowzoru mangi :)
Drugi to Itazura na Kiss, a trzeci- Slayers :)

Slayers to najpierw książki, potem anime a dopiero na końcu manga, więc nic dziwnego, że kiepskawa :P

co do Dear Boys to porównam, zobaczę i sama ocenię, bo jakoś tak zosiosamosiowato się czuję, a sportówki wolę czytać, jakoś tak mam - przyznaję że sie nie boję braku rozeznania kto jest kim, bo namiętnie czytuję Adachiego, który kompletnie nie potrafi rysować różnych postaci i sam się do tego przyznaje...

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #966 dnia: Styczeń 13, 2009, 09:18:44 pm »
No to super :) Ale przed "Dear Boys" oglądnij "Aoki Densetsu Shoot"  :badgrin: Manga też jest, ale zastopowali się na 50chapterze, a do niego niewiele się dzieje. Tak naprawdę pierwszy poważny zwrot akcji(nikt, kto oglądał nie spodziewał się tego) pojawia się koło chaptera 55(wnioskuję z przebiegu akcji).

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #967 dnia: Styczeń 14, 2009, 04:31:14 am »
zobaczymy, jak nam się będzie chciało sportówek po skończeniu Slam Dunka i Majora :) ale i tak miałam to kiedyś obejrzeć, więc pewnie obejrzę :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline V-chan

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #968 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:18:49 am »
 :D :D :D :D
Może wreszcie znajdę kogoś z kim będę mogła pozachwycać się nad pośladkami Kanou i jego wspaniałą grą :D


AAAAAA!!!! http://pl.youtube.com/watch?v=WXkUfxNHg6o&feature=channel_page Ponad 3 minuty czystego orgazmu :D :D :D
Jakiś chłopak, z którym dyskutowałam na temat ADS! zrobił ten filmik specjalnie dla mnie (ja jestem mroczna88). Po prostu... AAAAA :D

UWAGA! MUSICIE TO OGLĄDAĆ W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI- inaczej niewiele widać :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 02:32:13 pm wysłana przez V-chan »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #969 dnia: Marzec 14, 2018, 12:57:41 pm »
Bosz, co za cisza w jedynym i słusznym szyszkowym wątku.

DZIE SOM KOBIETY TUDZIEŻ OSOBY IDENTYFIKUJĄCE SIĘ JAKO KOBIETY TUDZIEŻ INNE MĘSKOLUBY????

No w sumie, to od czasu Ourana nie znalazłam lepszego bisza w okularach, czemu ja się dziwię...

*Ijon Tichy odznacza Szyszkę Orderem Nekromanty*
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2018, 10:25:05 pm wysłana przez Ijon Tichy »
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #970 dnia: Marzec 14, 2018, 10:26:48 pm »
Osoby których szukasz jakoś o nas zapomniały. :(
Ale - oczywiście - witam z radością i zapraszam do odkopywania wszystkich starych tematów, których chcesz. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #971 dnia: Marzec 15, 2018, 10:37:26 am »
czuję się mocno odznaczona :biggrin:

na razie jestem mocno przelotem, sentyment nas z Mirandą wziął i się zalogowałam, ale kto wie :smile:

i bisz na dzień dobry.

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Miranda

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #972 dnia: Marzec 15, 2018, 02:39:19 pm »
Osoby których szukasz jakoś o nas zapomniały. :sad:
Ale - oczywiście - witam z radością i zapraszam do odkopywania wszystkich starych tematów, których chcesz. :smile:

Ijonie zacny, czy mogę zostać Młodszym Pomocnikiem Nekromanty? :biggrin:

A tak poważnie to jacież, jak miło tu zajrzeć po tylu latach i zobaczyć znajomego awatara :smile:
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #973 dnia: Marzec 15, 2018, 02:42:00 pm »
Ijonie zacny, czy mogę zostać Młodszym Pomocnikiem Nekromanty? :biggrin:

Mirando, Ty jesteś Współnekromantą, Naczelniczką Biszów i Tropicielem w jednym :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Skrzydlaty

Odp: Męski tyłek kontra majty
« Odpowiedź #974 dnia: Marzec 15, 2018, 05:36:26 pm »
O kurde, jeszcze Bere, Steelie, Anfan i będzie niezła podróż w czasie!

Cześć Wam (: