Autor Wątek: ZegaPain  (Przeczytany 1955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

ZegaPain
« dnia: Grudzień 25, 2006, 05:20:24 pm »
Ja jestem po 18 odcinkach. Grafika jest naprawdę przepiękna, na rok 2006  ;)
Fabuła bardzo spójna, ładnie zrobione walki. Mi się anime bardzo spodobało, naprawdę świat jest tam super przedstawiony, a główny bohater ma wiele do odkrycia. Co wy sadzicie o tym anime? Chętnie posłucham opinii innych. Resztę zawarł tez Wilk w swojej recenzji :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
ZegaPain
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2006, 05:27:11 pm »
Wydaje mi się, że za wcześnie na osobny temat. Chyba tylko Abi i my widzieliśmy to anime. W każdym razie jest fajne. Bardzo dynamiczne, poza projektem mechów kiczu nie ma. To co zrobili z prawami fizyki też da się przełknąć :) Kilka wierutnych bzdur też się trafiło ;) W każdym razie mi się podobało, a ostatnio mało co mi się podoba.

Offline Pokpoko

ZegaPain
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2006, 06:42:18 pm »
dobra, a jakiś skrót? bo wiem że jest ładne i że są mechy z tych dwóch postów :p

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
ZegaPain
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2006, 06:46:05 pm »
Przeczytaj moją recenzję w przyklejonym temacie :)

Offline Ryba

ZegaPain
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2006, 03:48:00 pm »
A wiec seria bardzo ładna i czasami wzruszająca. Piękna grafika, super muzyka, wszystko co czlowiek by chciał. Fakt faktem, ze jest gorsze od Eureki seveN, ale tuz za nią. Nie mogę tez tak tego porównywać, ponieważ anime są trochę inne.
Cóż mogę więcej powiedzieć, serie trzeba obejrzeć. Fabuła dobrze ułożona, choć czasami pomieszana ale to nie przeszkadza. Milo się ogląda, i powinno mieć ocenę 7 ++ w wilka recenzji  :p
Mam pytanie:Kaminagi i Yehl zostały w 26 ep. na serwerze. Dlaczego Kaminagi była przezroczysta? A Yehl nie?