Autor Wątek: Podręcznik do LotR  (Przeczytany 11170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ToudiMG

Podręcznik do LotR
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2003, 08:06:39 pm »
nie odpowiem ci bo na oczy nie widziałem podręcznika do TT...
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

Offline Lugburc

Podręcznik do LotR
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 30, 2003, 09:57:05 pm »
ok, nie bedę gadał jak ork. zatem mam oba podręczniki: ten do LOTR i TTT.  z tego co mi wiadomo, to nie można kupic osobno podręcznika, ale chętnie wam pomogę - tylko sprecyzujcie problem, mianowicie czego konkretnie ode mnie oczekujecie. jeżeli chodzi o legalność... hmm... w książce jest napisane, że można jedynie kopiować kartę do spisu armii... ale polak polakowi...
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Jacoslaw

Podręcznik do LotR
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2003, 03:26:43 pm »
Widzisz mam problem podręcznik w zestawie do LOTRA fellowship of the rings kosztuje 149 zł i są tam jednostki których nie chce a 149 zł to kupa kasy wolałbym kupić tylko sam podręcznik i jednostki które chce !!!!!!!!!!!!

Offline Jacoslaw

Podręcznik do LotR
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 05, 2003, 03:35:53 pm »
I TAKI JEST WŁAŚNIE problem.Lugburc a była by taka możliwość że byś mi skserował podręczni kdo FELLOWSHIPA I WYSŁAŁ mi a ja bym ci oddał kase ?? Powiedz tylko ile? Jakby co, to mój mail ; jacoslaw@op.pl

Offline ToudiMG

Podręcznik do LotR
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 11, 2003, 08:07:40 am »
dobry pomysł... zkserować i wysłać pocztą...

a teraz inny problem:
- co w końcu daje to że z tyłu walczy gość z włucznią (+1 do kości czy plujs jeden do ataku czyli dodatkową kość?)
- łucznicy w zwarciu mają -1 do wyniku na kościach ataków i obrażeń bo nie mają widocznego oręża? tak? (a ja się dopatrzyłem przy gondorskich łucznikach że oni mają miecze przy pasie!!!)
- czy może taki dajmy na to goblin z włucznią walczyć zza balroga i tym samym dawać korzyści balrogowi???
- ile w końcu można rzucic czarów na rundę i kiedy?
zy jest ktoś grający w Lorda z WROCŁAWIA??? kontakt ToudiMG@wp.pl
www.thelastalliance.com (is back!)

 

anything