trawa

Autor Wątek: Gracze z Warszawy  (Przeczytany 63627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2007, 08:02:11 am »
Cytat: "Skavenblight"
Jeśli dni robocze nie pasują, to weekend [przyszły] byłby ok, tylko chłopy z Komorowa pewnie będą wolały zostać u siebie - niedziwne zresztą, ja mieszkam 15 km od centrum i w weekend trudno mi się z domu wywlec.


Do centrum mamy jakieś +/- 20 czy 25 kilosów :badgrin:
Zobaczymy, zobaczymy. Nic nie obiecuje ale kto wie...  ;)  :D
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline the_one

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 23, 2007, 08:41:56 am »
Gdzie diabeł nie może tam babę wyśle. I dzięki bogu. Gdyby nie Skavenblight to nikt by się chyba nie zreflektował.  
Z rozległej dyskusji meandrującej czasami na jakieś dziwne tematy związane ze stanem psychicznym poszczególnych autorów wywnioskowałem, że głównym problemem jest miejscówka.
Ja serdecznie zapraszam na teren gdzie obecnie rezyduję. Piękna sceneria podwarszawskiej wiochy – las w zasięgu ręki, zbiornik wodny też się znajdzie no i konia, kozę, psa, kota oraz inną faunę i florę można podziwiać.
Co do samego lokalu, podaję specyfikację techniczną:
Lekki pi****lnik związany z problemami magazynowo logistycznymi ale trzy stoły (które posiadam) można bez problemu rozstawić. Pokrycie ich makietami stosownymi do systemu gwarantuję a jak Stanisław się zmobilizuje to będzie aż nad to. Dysponuję również stołem do ping ponga, który (w razie dużej liczby chętnych i odpowiedniej pogody) można usytuować pod chmurką (rakietki i piłeczki też się znajdą jak by byli chętni.
Dojazd:
Jako, że jest to miejsce, w którym komary mają pętlę trzeba uważać. Ja proponuje dojazd samochodem, amfibia lub poduszkowcem ale dla niezmotoryzowanych istnieje również dojazd WKD.
Przedstawiam mapkę dojazdu.




edit:
Nie podałem dokładnego adresu: Granica, ul. Barbary 2A
ale nie sugerujcie się bo na żadnej mapie tej ulicy nie ma (nawet najlepsze GPSy jej nie widzą). Można powiedzieć, że żyję na końcu świata.
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline mecenasik

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2007, 08:54:32 am »
hmm...obok dysputy na tematy "ja kontra reszta swiata,ktora jest gorsza od mojego otoczenia" klaruje sie cos o czym slysze od lat kliku:)i choc az mnie korci co by o wspomnianej przez kolege zmianie nazwy gry podyskutowac to jednak watek osobisty pomine..spotkanie na bezalkoholowym brzmi kuszaco (moze rozwazymy termin najblizszego weekendu - pewnie czesc z nas na Inkwizycje zawita a jak nie zawita to przynajmniej klimat figurkowy w stolicy bedzie:).pomysl przedni bo z mila checia bym odswiezyl kontakt z Wami (bo jakos to tak po WM sie rozmylo mi totalnie).
lokal do grania..wydaje mi sie ze widze swiatelko w tunelu (Bemowo, w niedziele, juz cos podobnego sie kreci - znaczy sie WFB i WH40k) i moge to z odpowiednimi ludzmi obgadac.
a pozniej..kto wie moze jednak doczekamy sie tura w wawie zorganizowanego przez wawe:)
jakby co to sluze transportem (choc podroz na tylnej kanapie w mym pojezdzie boli:)) - zastrzegam tylko ze blatow, ze wzgledow przestrzennych, nie wioze...no chyba ze potniemy je na jakies paski:).robote zmieniam i chyba w koncu czasowy bede w srodku tygodnia:)

pzdr

ps: a cos zupelnie z innej beczki..jeden zjazd w kwietniu..jeden zajety weekend..i wiecie co jest wtedy w Lublinie..sie zdenerwowac, motyla noga, mozna

Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 23, 2007, 08:56:52 am »
Dzięki za zaproszenie. Mam nadzieję, że WKD nie jest taka straszna, bo samochodu póki co się nie dorobiliśmy.

Jak jest koza, to nie ma bata, wpadamy :D
Proponuję jednak aby integracja przebiegła na neutralnym gruncie [czyt. żeby wszyscy mieli równie daleko/blisko do tego miejsca :D]

[no to się Bols zdziwi jak wróci i przeczyta te wszystkie posty]

EDIT:
Uuuu, Mecenasik, to w Lublinie Cię nie będzie? :( Szkoda.
[ja powinnam mieć w tych okolicach [21 kwietnia] egzamin zerowy z jednego przedmiotu ale co tam :P w sobotę nie będzie :)]

W ten weekend nie możemy - Bols jest za granicą i wraca pewnie późną niedzielą, ja obiecałam sobie wziąć się wreszcie porządnie za Karnawał [wózek muszę zrobić, bo we wt. będę go już używać] a i przydałoby się pracę zaliczeniową z seminarium napisać... ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2007, 09:08:53 am »
W sprawach WKD jakby co to proszę do mnie. Jako patriota lokalny i miłośnik tego środka transportu udzielę wszystkich niezbędnych informacji & szczegółów. ;)
Zgadzam się, że spotkanie organizacyjne powinno przebiec na gruncie neutralnym czyli gdzieś w stolicy. Jeśli chodzi o zagranie u Michała to jestem za tym żeby je przeprowadzić jak sie już ustabilizuje trochę pogoda. Będzie można uskutecznić ten stół do pingla. Jak wszystko będzie dogadane to Stanisław sie zmobilizuje i skończy sekwencje murów miejskich nad, którymi siedzę już przeszło 2 lata...  :roll:   :?  :lol:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline mecenasik

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2007, 09:23:04 am »
ja mam weekendy, poza tym jednym wspomnianym, wolne i z przyjemnoscia stawie sie w jakies mordowni na lampke szampana:)
kwestia do dogadania
a tak swoja droga to moze sie wkoncu zmobilizuje i dokoncze krasie..ze o beastmenach nie wspomne:)

Offline Leszczu

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 23, 2007, 09:39:48 am »
Jakieś spotkanie proponuję zorganizować w przyszły weekend ale to się jeszcze ustali jak wszyscy zainteresowani się wypowiedzą.

Co do ewentualnego transportu makiet to problemu nie ma gdyż jestem posiadaczem "samochodu"  ;)  (coprawda blatu nim nie przewiozę ale makiety i graczy już tak)

Ostatecznie jazda WKD też mi nie straszna  :)
url]www.najmita.net[/url] Serwis społeczności Mordheim

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 23, 2007, 10:07:40 am »
Zgadzam się w 100%, że jakieś częste spotkania poza "kołchozowe" podziałają na nas wszystkich motywująco  8)  :p
Jeśli chodzi o dojazd do Michała to taniej wszystkim wyjdzie zebrać się i przyjechać samochodem albo dwoma niż kolejką WKD ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2007, 07:35:41 pm »
Szanowne chłopy z Warszawy, będące normą w grach bitewnych [w odróżnieniu od germanistyki na UW, gdzie, jak powiedział dr B. od literatury, "normą jest BABA"]!

Weekend?
Jest to najbardziej ludzki termin, chyba.
Z tego, co wiem, w tygodniu niektórym studia dają w kość [ja sama mam egzamin cząstkowy w czwartek rano :(]...
Więc proponuję sobotę.
Jeśli nie będzie sprzeciwów, proszę o propozycję godziny i miejsca.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 26, 2007, 08:00:14 pm »
Jak nadal będzie dopisywać pogoda to proponuje pod chmurką ;), a
godzinowo to najlepiej popołudniowo  :D
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Skavenblight

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 26, 2007, 08:04:41 pm »
Cytat: "Dwalthrim"
Jak nadal będzie dopisywać pogoda to proponuje pod chmurką ;), a
godzinowo to najlepiej popołudniowo  :D

A pod którą chmurką? ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 27, 2007, 01:32:48 pm »
Bynajminei nie miałem na myśli żadnego klubu o tej nazwie ;)  :lol:  :D
Ale przy piwku tez mozna przysiąść i przedyskutowac pewne kwestje! ;]
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Kapitan_Hak

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 27, 2007, 09:59:05 pm »
Serce roście patrząc na te czasy!

Cieszy mnie rozwój tego tematu i rodzące się tutaj (niekiedy w bólach, ale...) inicjatywy...

@The_One

Stokrotne dzięki za zaproszenie! Ujął mnie za serce Twój post o komarach z Babilonu, amfibiach, kozach, pi****lniku magazynowo-logistycznym i Heile Selassie'm na motorowerze ;).
W sprawie transportu skontaktowalibyśmy się z Dwalthrimem, specem od WKD.
Co do terminu, będziemy czekali na propozycję gospodarza :).


@Wszyscy

Proponowałbym zacząć ustalać wstępny termin wypadu do Biergarten, celem ustalenia strategii wojennych.
Podaję moją propozycję (absolutnie wstępną): sobota, g. 16:00. Miejsce: np. Starówka pod kolumną Zygmunta (skąd namierzymy jakieś Bierstube), ew. już w jakimś ustalonym miejscu jak pub Arkadia przy Rynku, albo insza Harenda na Oboźnej (nieopodal Collegium Iuridicum III).

Co Wy na to? Ktoś reflektuje? A może ktoś ma insze propozycje?

Offline Dwalthrim

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 28, 2007, 07:38:09 am »
plan jest dobry! godzinowo też. Popieram!
Co do lokali proponowałbym przejście sie na Dobrą. Można tam sie rozwalić  w bardziej cywilizowanych warunkach. ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline the_one

Gracze z Warszawy
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 28, 2007, 09:42:52 am »
Co do propozycji terminu spotkania: nie ma żadnych propozycji bo zaraz ten nie może, temu nie pasuje a reszta wolała by niedzielę. Ustalmy, że jest to termin jedyny i nieodwołalny jak ktoś może to jest jak nie to nie.

No i jeszcze jedno mam nadzieję, że chodzi o ostatnią sobotę marca - 31.03.2007 a nie jakąś inną?

Cytuj

Co do terminu, będziemy czekali na propozycję gospodarza.


Z powyższego wynika, że sobota zajęta więc proponuję następną sobotę (07.04.2007) w godzinach wczesno popołudniowych (bo znając życie to zanim dojdziemy do meritum spotkania i tak będzie 16).
Co wy na to?
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

 

anything