Autor Wątek: .....................TZEENTCH 2500  (Przeczytany 6848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daras

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2006, 06:07:10 am »
Ja bym jeszcze z tych 4 knightów sztandary wywalił(takimi oddziałami w pojedynke nic nie złamiesz a jak ich stracisz to jeszcze za sztandar możesz stracić 100VP) i hellcannona też bym sie pozbył(ale to już kwestia gustu) i wtedy miałbyś 335 punktów na np. minosy i kolejnych maruderów konnych.

Offline akbart

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 03, 2007, 04:45:53 pm »
AKBARTM2500 Pts  -   Chaos Army

1 * Chaos Lord @ 811 Pts
     Mark of Tzeentch; General; Lore of Tzeentch; Flail; Chaos Armour; Shield; Golden Eye of Tzeentch; Staff of Change; Chaos Dragon

1 * Exalted Chaos Champion @ 198 Pts
     Mark of Tzeentch; Lore of Tzeentch; Flail; Chaos Armour; Barding; Enchanted Shield; Chaos Steed

1 Aspiring Chaos Champion @ 191 Pts
     Mark of Tzeentch; Lore of Tzeentch; Chaos Armour; Battle Standard; Barding; Chaos Steed

5 Chosen Chaos Knights of Tzeentch @ 300 Pts
     Mark of Tzeentch; Barding; Chosen Unit; Shield; Standard; Musician; War Banner

4 Chaos Knights of Tzeentch @ 182 Pts
     Mark of Tzeentch; Barding; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician

4 Chaos Knights of Tzeentch @ 182 Pts
     Mark of Tzeentch; Barding; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician

5 Minotaurs of Tzeentch @ 285 Pts
     Mark of Tzeentch; Great Weapon; Light Armour; Standard

5 Marauder Horsemen @ 81 Pts
     Flail; Musician

4 Screamers of Tzeentch @ 132 Pts

5 Chaos Furies @ 75 Pts

5 Chaos Warhounds @ 30 Pts

5 Chaos Warhounds @ 30 Pts

Casting Pool: 14

Dispel Pool: 6

Models in Army: 46

Total Army Cost: 2497


wywalilem hellcanona

sztandarów nie wywale-wrzuce tam championów i już wtedy coś zdziałam, po pierwszej bitwie (kompletuje armie) zdam relacje ze sztandarów  :)
a co jeszcze? moze jakies magiczne przedmioty championom, demony jakies :) i czyjest sens light armoura dla minosów; ew. wyrzucic jeden sztandar knightom-mam bsb(i od razu pytanie-bsb liczzy sie jako bs i sztandar, czy tylko jedno? tu od razu bedzie odpowiedz o sztandarze dla knightów)
dź za strzałką
=>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<=
Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi, pokój sobą nieść... [Rysiek Riedel 1994 {*}]

Offline Tigerius

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 03, 2007, 04:59:34 pm »
konie+dwuraki troche sie wykluczaja w 7 edycji
Bo daja tylko +1 do siły
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline akbart

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 03, 2007, 06:50:34 pm »
ach zapomnialem zmienic-wszystkie dwuraki na flaile-edytowalem post na górze.......
dź za strzałką
=>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<=
Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi, pokój sobą nieść... [Rysiek Riedel 1994 {*}]

Offline mauler

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:51:21 pm »
A ja bym Hella nie wywalał.
Miałbyś wreszcie w każdej turze coś do zrobienia, bo shooting w Chaosie trwa* krótko.




-----------
* to eufemizm :)
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline akbart

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2007, 12:13:12 pm »
różne są o nim opinie, ale zagram pare bitew i zobacze co sie lepiej spisuje-minosy czy hellcanon i poza tym :D??
dź za strzałką
=>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<=
Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi, pokój sobą nieść... [Rysiek Riedel 1994 {*}]

Offline Brat Tomasz

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2007, 08:01:30 pm »
mi sie ta armia bardzo podoba - wizualnie oczywiście - bo nie mam bladego co mogłaby zdziałać. Ale na stole musi wyglądac zajebiście.
ww.wh40k.pl

Blood Angels 7k, IG + AC 4,5k, Deamonhunters 1,5k, Tyranids 4k, IW 3k (in progress), WE 4k (in progress), VC 2,5k (in progress)

Offline akbart

.....................TZEENTCH 2500
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2007, 09:03:28 am »
blade pojecie oznacza niewiedze czy nieprzekonanie?

I jak myślicie, jak by sie ta armia spisywala przeciwko innym? (rozne armie i ich opcje)
dź za strzałką
=>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<=
Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi, pokój sobą nieść... [Rysiek Riedel 1994 {*}]

 

anything