trawa

Autor Wątek: Ogrzy Charakterzy  (Przeczytany 15482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asassello

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 08, 2006, 01:09:45 am »
nie wiem jakie kryterium byscie musieli przyjac by wszystko bylo dobrze..

podstawki - problem z orlem i slanem..itp
US - taki sam :)
oczywscie nie miowiac juz o problemach z Ogrami (i ich lowca ;) ).

osobiscie nie widze deficji ktora by byla w stanie jednoznacznie okreslic jakich charakterow traktujemy jako mostery (zawsze beda jakies wyjatki)
albo deficja bedzie tak zagmatwana ze lawiej bedzie napisac co jest poworem a co nie :)

wiec albo zrobi sie jakakolwiek definicje i dopisze do niej wyjatki..
albo poprostu zrobi ta liste potworow-bohaterow - moze bedzie troche sprzeczek przy niektorych..wywiaze sie dyskusja..kazda ze stron przestawi swoje argumenty, zrobicie sobie glosowanie i tak bedzie..

bo jakby nie patrzec 10 stron dyskusji a prawie z miejsca sie nie ruszylismy - nadal nic nie wiadomo :).. watpie by kolejne 10 stron przynioslo cos wiecej

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline Gogol

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 08, 2006, 07:08:34 am »
czar na kolesia na koniu działa bo działa na konia ... ale intuicyjnie nie działa na Tyranta / Slana czy tym podobne rzeczy (herosów z zasadami ruchu monsterów) takie jest moje zdanie
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Jankiel

  • Gość
Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 08, 2006, 08:22:50 am »
Cytuj
albo deficja bedzie tak zagmatwana ze lawiej bedzie napisac co jest poworem a co nie

To chyba jedyny sosób - wypisać wszystko...

Offline Bigpasiak

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 08, 2006, 08:24:14 am »
a na kolesia na piechote? ta sama analogia co do monsterowego... dziala czy nie? i takie  male pytanko... na treeman ancienta dziala beast anger???
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

JJ

  • Gość
Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 08, 2006, 08:40:01 am »
Cytat: "Bigpasiak"
a na kolesia na piechote? ta sama analogia co do monsterowego... dziala czy nie? i takie  male pytanko... na treeman ancienta dziala beast anger???


Bears Anger na pewno nie.

The Beast Covers....

Nie. Moim zdaniem nie działa.

Na Euro zarządziłem, że Herosi nie są zwierzątami.
Pewnie mi tu zaraz (lub po północy) Barb jakieś brednie zarzuci, ale nic to, Baśka. Raz mogę coś w ramach "zdrowego rozsądku" powiedzieć.  :p

Offline Bigpasiak

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 08, 2006, 08:49:44 am »
ups... zapomnialen ze do tego pierwszego potrzeba  us=1... przepraszam  ;)
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Marcin Galoch

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 08, 2006, 11:24:42 am »
Cytat: "gimli182"
przepraszam ze zalozylem ten temat   ;)

Jak nie w tym, to dyskusja była by w innym temacie :D:D:D
Bigpasiak - nie będę już więcej odpowiadał na pytania, na które już odpowiedziałem, bo mi Zbyszek zarzuca, że jakąś mantre robię.
Mam prośbę, abyś, nim coś napiszesz, przeczytał uważnie argumenty jakie wcześniej padały, włącznie z sięgnięciem do podręcznika, gdzie są do niego odwołania. W istocie niektórzy uważnie śledzący dyskusję mogą poczuć się znużeni kolejnymi, podobnymi wypowiedziami.
ttp://www.earthshaker.homepages.pl/download.php

Offline Bigpasiak

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 08, 2006, 05:38:39 pm »
wiesz sledze ten temat naprawde uwaznie od poczatku i powinienes to wiedziec... ale co z niego wynika? Ty masz swoje argumety, LS swoje i niby kazdy zgodnie z RB a jakos zgodnosci nie ma... mi akurat teoria ze bohaterowie bedacy monsterami nie sa monsterami nie bardzo pasuje i dobrze wiesz o co mi chodzi bo pisalem juz to wczesniej. chyba faktycznie jedyne wyjscie to poczekac na faq albo samemu kwestia chyba glosowania okreslic co jest czym...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Marcin Galoch

Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 16, 2006, 02:44:38 pm »
jakiś finał będzie ?
ttp://www.earthshaker.homepages.pl/download.php

JJ

  • Gość
Ogrzy Charakterzy
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 16, 2006, 04:52:58 pm »
Cytat: "Marcin Galoch"
jakiś finał będzie ?



Znów do boju... Na forum LS tym razem... Specjalnego entuzjazmu nie ma... Ale jakąś decyzję trzeba podjąć. Ja byłbym za wylicznką, co jest co... A tak konkretniej to nie powiem, bo sam nie jestem pewien... Zobaczymy. Ze tydzień co najmnioej się zejdzie. Problem został oficjalnie do GW zgłoszony, ale w odróżnieniu od FAQ do skirmiszu, który od dwóch miesięcy jest tłumaczony na różne języki :shock: , nic nie wiadomo o odpowiedzi.