trawa

Autor Wątek: Borat  (Przeczytany 9396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Borat
« dnia: Listopad 25, 2006, 01:41:18 pm »
No właśnie. Aż nie chcę mi się wierzyć, ze miałoby przejść na gildii bez echa. W USiA bije rekordy, u nas także został dobrze przyjęty na festiwalu filmowym, na którym to go przedstawiano jakiś czas temu. Od wczoraj w kinach i tam właśnie go zobaczyłem, choć niektórzy z Was pewnie obejrzeli go już za pośrednictwem innych dobrodziejstw. Zatem - śmieszne czy smutne? Niby pierwszy raz słyszałem, by sala w kinie się tak śmiała, a jednak... Srogi film. Chamstwo napewno w zgrabny sposób idzie do przodu.  ;)

Offline MAGOG AGOG

Borat
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2006, 02:13:43 pm »
to ten sam borat z programow ali g?
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

Offline steelie

Borat
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2006, 04:09:57 pm »
Bardzo zabawne, chodź czasami niesmaczne (walka nago Borata z jego producentem - straszne!). Świetna satyra na amerykańskie społeczeństwo i panującą tam polityczną poprawność. Kiedy widzi się, jak Borat nawołuje, aby Bush wyssał krew z każdego irakijskiego dziecka, kobiety i meżczyzny, a tłum wiwatuje można się sporo dowiedzieć o tolerancyjnych stanach południowych.

Offline Clayman_

Borat
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2006, 04:36:08 pm »
Cytuj
a tłum wiwatuje można się sporo dowiedzieć o tolerancyjnych stanach południowych.

hyhyhy
a wczesniej to pewnie  wszyscy kojarzyli poludnie stanow z oaza politycznej poprawnosci i dopiero borat wyprowadzil wszystkich z bledu?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline MAGOG AGOG

Borat
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2006, 06:06:26 pm »
e to jak to ten borat, to film dla debili jest. to az borata wam trzeba, zeby sie z amerykanow posmiac? a i tak najglupszym miejscem w stanach jest jackowo w chicago. tego borat w filmie nie pokazal?
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

Offline steelie

Borat
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2006, 06:28:21 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
a tłum wiwatuje można się sporo dowiedzieć o tolerancyjnych stanach południowych.

hyhyhy
a wczesniej to pewnie  wszyscy kojarzyli poludnie stanow z oaza politycznej poprawnosci i dopiero borat wyprowadzil wszystkich z bledu?

Nie zauważyłeś, że słowo "tolerancyjnych" było tam użyte w ironicznym znaczeniu?

Offline Clayman_

Borat
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2006, 07:08:59 pm »
nawet gdybym nie zauwazyl to cos by to zmienialo w mojej wypowiedzi?


a tak poza tym to chyba z mojego posta jasno wynika czy zauwazylem czy nie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Fisch

Borat
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2006, 01:02:16 pm »
aj lajk ju, ju lajk mi?

jak sie masz

dzienkuje!
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu

Offline potworek

Borat
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2006, 03:13:14 pm »
Filmu jeszcze nie widziałem, bo choroba mnie do łóżka zagnała, ale mam zamiar jak tylko oprzytomnieje film ten zobaczyć. Jedyne co słyszałem, to recenzja kolegi, który powiedział że fajne, można się pośmiać, ale miejscami bardzo mało smaczne  ;)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline DARKMAN

Borat
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2006, 11:07:56 pm »
Film to dobra satyra na dzisiejszy swiat...  Jesli podchodzi sie do tego w ten sposob to film naprawde dobry.

Smieszne, jednakjesli ktos patrzy na to bardziej powaznie to raczej nie polecam bo moze poczuc sie obrazony...

BTW Borat zarobil znacznie wiecej kasiorki niz rozdmuchiwany przez media Snakes on the Plane...

Offline kingquest

Borat
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2006, 07:25:03 pm »
Bardzo fajny film.
Dobra satyra amerykańskiego stylu życia. Można było się pośmiać. Humor naprawdę na przywoitym poziomie. Lubię takie filmy i chciałbym, aby było ich jak najwięcej. Taka rozrywka, to ja rozumiem (brrr, jeszcze mi nie dobrze, gdy pomyślę o Jobie- polskim filmie komediowym  :roll: )

Offline Mr.Stench

Borat
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2007, 06:08:53 am »
Niezły film usmiałem sie na nim jak nigdy. Najlepszy motyw gonitwa na golasa po hotelu.
ome....Hell Awaits

Offline Geralt Wiedźmin

Borat
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 01, 2007, 09:44:23 pm »
Ciekawe czy jakby oni ciebie gonili to tez bys sie tak smial
estem wiedzminem, utne wasze glowy mieczem

Offline Skrzydlaty

Borat
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 01, 2007, 11:06:58 pm »
^ Wnoszę o zbanowanie tego użytkownika.  :lol:

Offline Saladyn

Borat
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 01, 2007, 11:26:22 pm »
Pożegnaj się z głową stary.
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga