Autor Wątek: HEAVY METAL  (Przeczytany 15393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
HEAVY METAL
« dnia: Maj 04, 2003, 07:36:13 pm »
ok, zakladajac ten temat ryzykuje, ze zjedzie on na samo dno z 2 odpowiedziami, ale chce wiedziec, kto czyta ten magazyn, jakie wrazenia-przemyslenia itp i w ten desen

Offline aegirr

HEAVY METAL
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2003, 07:44:25 pm »
He he he. No witam 2dope. No pewnie bedziesz mial tak jak ja z tematem o Incalu, ale nie uprzedzajmy faktow. Ja oczywiscie zytam sobie ten magazyn czesto, zazwyczaj w Empiku, ale o tym sza :oops: . Co do tresci, to najbardziej podobaja mi sie oczywiscie komiksy z Europy.
A tak by the way, jak ktos nie zupelnie wie o co chodzi, lub zupelnie nie wie o co chodzi  :D , to taki kiedys artykul popelnilem do KZ: http://wrak.pl/kz/2002_12/heavy.html
angsta srangsta dupangsta

Offline pookie

HEAVY METAL
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2003, 07:58:59 pm »
Cóż wujku dopku, moje zdanie znasz, ale tutaj podzielę się nim z innymi. Ja kupuję HM i uważam, że Empik mocno przesadza żadając 40 PLN za numer. Nie dziwię się, że kupuje go niewiele osób. Szkoda, bo naprawdę warto. Civiello&Mosdi, Ledroit, Corben, Frezzato, Serpieri - nie wiadomo kiedy będzie nam dane ujrzeć prace tych autorów po polsku. Ostatniego numeru ( z Keepers of Maser 5) jeszcze nie mam, a Samurai-a nie zdążyłem przeczytać. Świetne pismo, choć poziom shortów pozostawia wiele do życzenia - często jest tak, że jeżeli nie interesuje cię główna atrakcja numeru (cały album), to możesz sobie danego HM-a odpuścić.
Dobre, acz momentami nierówne.
 for Pookie

Offline Voytek

HEAVY METAL
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2003, 08:55:47 pm »
Kilka dni temu  przegladalem w empiku i szczegolnie mi sie spodobal jeden komiks!Rzecz dzieje sie na imprezie i wszystko ogladamy oczami pewnej (osoby?) .Sa narkotyki,sex, mordobicie itp. - wszystko swietnie narysowane  a najlepsze zakonczenie kiedy gl.bohater patrzy w lustro.


 strasznie przypomina to  kontrowersyjny teledysk Prodigy -wszyscy pamietaja napewno :)
ale i tak mi sie podoba...
36 zl. nie dam jednak!
ex, Drugs & CS!

Offline pookie

HEAVY METAL
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2003, 09:04:43 pm »
Smack my bitch up! Wielka szkoda, że mój ulubiony zespół tak się posypał... Dobra, koniec tego OT w temacie wujka. :oops:
 for Pookie

Offline Cujo

HEAVY METAL
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2003, 09:06:28 pm »
Dokladnie. Cenowy horror. Jakis czas temu kupilem hurtem, okazyjnie 20 sztuk na Allegro, wczesniej na kilka pojedynczych sie odwazylem. Pismo na bardzo wysokim poziomie - ambitniejsze podejscie do fabuly, rysunki praktycznie zawsze swietne. Czasem sie zdaży jeden babolik czy dwa, ale ze wzgledu na calosc wypada przymknac oko.

Gdyby cena bylaby u nas taka jak u donaldów bieglbym do sklepu co miesiac z wywieszonym jezorem.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline mykupyku

HEAVY METAL
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2003, 07:53:56 am »
skoro juz o magazynach zagranicznych w Empiku mowa, to może byśmy wystosowali jakis list do Empiku, żeby zaczęli sprowadzać także Metal Hurlant?

a co do HM to fakt drogi, ale kupuję go, bo warto
opyright by mykupyku

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
HEAVY METAL
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2003, 11:29:46 am »
primo: super nazwa
secundo: zawartość niejednokrotnie niezła, ostatnio samurai special palce lizać :D
tertio: cena zabójcza...
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Anonymous

  • Gość
HEAVY METAL
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2003, 10:43:13 pm »
.. i trzecie primo ULTIMO: wyglada na to, ze empik stosuje sztywna regule 150% ceny okladkowej na produkty zza oceanu  :(

Offline mykupyku

HEAVY METAL
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2003, 11:25:45 pm »
Cytat: "2dope"
.. i trzecie primo ULTIMO: wyglada na to, ze empik stosuje sztywna regule 150% ceny okladkowej na produkty zza oceanu  :(


nie zawsze - ostatnio kupiłem tam the truth about love za 29 zeta (cena 8 funtów), tańsze od okładkowych były też niektóre calvin and Hobbes, całkiem niedrogi jest DKR
opyright by mykupyku

Offline diefarbe

HEAVY METAL
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2003, 11:38:15 pm »
Taki przelicznik nie jest dla mnie nowością.
Kupuję komiksy amerykańskie w Austrii (nie ważne czemu) i tam w sklepie komiksowym marża jest właśnie taka.
Za 1$ na okładce płaci się 1,5 euro.
Zdziwiony wiec raczej nie jestem. :cry:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline mykupyku

HEAVY METAL
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2003, 11:48:32 pm »
Cytat: "diefarbe"
Kupuję komiksy amerykańskie w Austrii (nie ważne czemu.


czemu?  po co tak drogo? :)
opyright by mykupyku

Offline Perfect Strangler

HEAVY METAL
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2003, 11:43:24 pm »
A wujek dopek albo się nie chwali, albo nie widział, że w Metal Hurlant #7 został unieśmiertelniony na wieki...  8)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Anonymous

  • Gość
HEAVY METAL
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2003, 05:02:15 am »
a co, a co, nic nie wiem, MH do mojego miasta nie dociera   :cry:

Offline Macias

HEAVY METAL
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2003, 12:42:23 pm »
ciekawa rzecza byloby wypuscic cos w rodzaju polskiego HM (mozna bynazwac disco-polo  :wink:  ),czyli magazyn komixowy podobnego formatu i sposobu wydania,ale z polskimi tworcami.of koz zasady doboru tytulow komixowych rowniez podobne do HM.taki magazyn moglby sie ukazywac n.p co 3-4 miechy za ok.30 zl......ta,marzenia........

 

anything