Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 460571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1140 dnia: Marzec 29, 2015, 04:10:49 am »
Podoba mi się rozwój wypadków w kilku ostatnich odcinkach Wikingów.
#GRRMsealofapproval

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1141 dnia: Marzec 31, 2015, 03:36:08 pm »
Niedawno skończyłem oglądać 2 sezon Transportera. Powinni zmienić temu serialowi tytuł, bo ten serial nie ma prawie nic wspólnego z filmami. Główny bohater zamiast dostarczać przesyłki teraz robi za ochroniarza, złodzieja, przemytnika czy szpiega. Nawet przestał przestrzegać swoich własnych zasad. A z tego głównie słynął. Jedynym plusem było uśmiercenie jednej denerwującej osoby z 1 sezonu. 

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1142 dnia: Marzec 31, 2015, 09:13:04 pm »
Podoba mi się rozwój wypadków w kilku ostatnich odcinkach Wikingów.

Spoiler: pokaż
Cała otoczka (muzyka, stopniowanie napięcia) zabójstwa Athelstana to majstersztyk, na pewno zapisze się w mojej pamięci. Pozostaje jedno zasadnicze pytanie, czyżby Ragnar odłożył na dalszy plan, swoją zemstę na królu Egbercie i w pierwszej kolejności spróbuje podbić Paryż?


Trzeci sezon The Following jest niesamowity, to że mam niesamowitą słabość do tego serialu to już wspominałem, ale emocje jakie wywołał u mnie ostatni odcinek to po prostu jakaś miazga. Muzyka w tle: i scena spotkania po miesiącach Ryana z Joe była tak naelektryzowana napięciem, że nie mogłem oderwać się od monitora i samą końcówkę oglądałem chyba z dwadzieścia razy. Rzadko kiedy jak do tej pory, spotykałem się z historią w której w dosłownie jednym odcinku, główni bohaterowie dają plamę na wszystkich frontach i polegają z kretesem. I choć widzę w niektórych scenach widzę nutę naiwności, to i tak The Following jest dla mnie jednym z najlepszych seriali ever.




Offline Krysiek89

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1143 dnia: Kwiecień 02, 2015, 10:23:26 am »
czekam na nowe odcinki gry o Tron :) to już niedługo

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1144 dnia: Kwiecień 02, 2015, 11:35:36 am »
Widzieliście filmik promujący kolejne odcinki Flasha? Po dwóch tygodniach przerwy będziemy bombardowani akcją! Powrócą starzy znajomi z tego i wiadomego innego serialu, ale pojawi się też jeden uwielbiany przez fanów DC łotr. Będzie się działo :wink:

Natomiast po ostatnim odcinku mam mieszane uczucia, jako że nie znam komiksowego pierwowzoru to kilka faktów okazało się dla mnie szokiem i mam już problemy kto w danej scenie był
Spoiler: pokaż
Reverse Flashem. Czy od samego początku Eobard Thawne podszywał się pod doktora Wellsa?


Offline kelen

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1145 dnia: Kwiecień 02, 2015, 02:15:01 pm »
Spoiler: pokaż
Wells to postać powstała na potrzeby serialu. Jak wynika z najnowszego odcinka, Eobard podszywał się pod niego od 15 lat.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1146 dnia: Kwiecień 02, 2015, 08:05:24 pm »
Dzięki kelen, to wiele wyjaśnia.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1147 dnia: Kwiecień 07, 2015, 10:11:27 pm »
Trzeci sezon Homeland wbił mnie w fotel tak mocno, że aż rozbolały mnie cztery litery. Fantastycznie poprowadzony scenariusz z epickim, smutnym zakończeniem. Czwórka podobno jeszcze lepsza, więc w najbliższym czasie muszę się za nią zabrać. Szkoda tylko głównego
Spoiler: pokaż
bohatera
, w końcu to od niego wszystko się zaczęło...

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1148 dnia: Kwiecień 13, 2015, 10:03:37 am »
Zacząłem oglądać serial Forever. I mam bardzo silne uczucie Deja Vu. Kiedyś był serial New Amsterdam. Opowiadał o żyjącym od 200 lat człowieku, który jest policjantem i razem ze swoją nową partnerką rozwiązywał zagadki kryminalne przy pomocy swojej rozległej wiedzy zebranej przez lata życia.
Teraz w Forever mamy żyjącego od 200 faceta, który jest patologiem śledczym i razem ze swoją partnerką rozwiązuje zagadki kryminalne przy pomocy swojej rozległej wiedzy zebranej przez lata życia. Brzmi podobnie? Dodatkowo obaj żyją ze swoimi potomkami, którzy wyglądają starzej niż oni, obaj żyją w Nowym Jorku i obaj próbują umrzeć. Podobieństw jest jeszcze wiele. Jedyne co wyróżnia Forever to lepsza gra aktorska i przewijające się miejscami komiczne sytuacje. Mimo tego serial średni.

Offline sarka55

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1149 dnia: Kwiecień 26, 2015, 12:15:52 pm »
Pierwsza milosc :D

Offline apple12

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1150 dnia: Maj 15, 2015, 11:59:38 am »
Polecam Orphan Black. Nie wiem czy ktoś oglądał, ale jest genialny ..

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1151 dnia: Maj 15, 2015, 01:14:01 pm »
Oglądałem 1 sezon i był świetny. Zwłaszcza klon-kura domowa  wymiatała. Po 3 odcinkach 2 sezonu zacząłem się już gubić kto jest po czyjej stronie i ile w ogóle jest stron konfliktu. w tym całym zamieszaniu.

Skończyłem oglądać 3 sezon Arrowa. Mam trochę mieszane uczucia. Niby wszystko fajnie i dobrze, ale końcówka 2 sezonu była o wiele lepsza. Motyw z wirusem był taki sobie, liga zabójców też nic ciekawego nie pokazała i gadki o zaufaniu i uczuciach zaczynały miejscami nudzić. Jedynymi plusami był motyw Malcolna (w końcu wiadomo co kombinował i dlaczego kręcił się koło bohaterów) i walka z Ra`s em .

Do tego pojawił się zwiastun nowego serialu łączącego Arrow i Flash. Tym razem ci dobrzy i źli jednoczą się aby podróżować w czasie i walczyć z Vandalem Savage. Jak dla mnie ta banda kolesi ubranych w czerń strzelających laserami przypomina seriale sf z początku lat 90.


Offline Radan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1152 dnia: Maj 17, 2015, 09:14:04 pm »
Daredevil to rewelacyjny serial. Niby ze stajni Marvela, ale ani przez chwilę nie ma się tutaj poczucia, że główny bohater jest w stanie przejść przez tabuny zbirów jak nóż przez masło. Dzięki temu napięcie często sięga zenitu.


Zwłaszcza od momentu, kiedy
Spoiler: pokaż
łysy roztrzaskuje głowę jednemu z sowietów drzwiami od samochodu
akcja zasuwa na pełnej, wybaczcie mój francuski, kurwie.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1153 dnia: Maj 17, 2015, 09:32:01 pm »
To prawda. W stosunku do poprzednich ekranizacji komiksów marvela ta jest ponura, krwawa, brutalna i bardziej realistyczna.
Czerwony kostium w ostatnim odcinku wygląda świetnie.
Szkoda, że nie pokazali żadnych super złoczyńców znanych z komików.

Offline SirBlackheart

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1154 dnia: Maj 18, 2015, 10:32:52 am »
W Daredevilu zachwyciła mnie przede wszystkim odwaga twórców, którzy nie bali się postawić na bardzo powolny rozwój bohatera. Dzięki temu całość stała się bardziej wiarygodna (na tyle, na ile pozwala konwencja miksu), a my mieliśmy więcej czasu, żeby się jakoś z Mattem zsynchronizować. Świetny chwyt. Poprzeczka została zawieszona wysoko. Zobaczymy, jak to Netfilx dalej poprowadzi. Przed nami kilka tytułów marvelowskich, które mają się przecież przenikać. Jestem cholernie ciekaw Iron Fista, choć najbardziej cieszy mnie Luke Cage.