trawa

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 464599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danio237

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1080 dnia: Wrzesień 16, 2014, 02:08:53 pm »
Czyli widziałeś tylko pierwszy?
To koniecznie zobacz drugi i dopiero wtedy ją oceń. W drugim prezentuje się o wiele lepiej.
Oceniam ją po pierwszym i ocenię ją po drugim sezonie. :P

A na drugi sezon sobie grzecznie czekam aż mi na Pulsie puszczą, powtarzają teraz pierwszy (1 odc tygodniowo) czyli emisji drugiego mogę się spodziewać w 1/4 2015. Jest mnóstwo lepszych rzeczy do oglądania, także za zielonym na razie nie tęsknię. ;)

Offline Danio237

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1081 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:31:12 pm »
Jeszcze przez 24 godziny na othertees.com można zamówić fanowską koszulkę z Arrow, ja nie zamawiam ale mam od nich koszulkę z Breaking Bad i sobie chwalę. ;)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1082 dnia: Wrzesień 18, 2014, 03:49:45 pm »
Po pierwszym sezonie "Arrowa" jestem fanem serialu. Gra aktorska absolutnie mi nie przeszkadza, wręcz w niektórych przypadkach imponuje, ponieważ główną rolę gra tutaj konwencja, a obsada umiejętnie się dostosowuje. Ponoć drugi sezon jest lepszy. Nie mogę się doczekać... :)

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1083 dnia: Wrzesień 22, 2014, 09:11:19 pm »
Znowu zacząłem oglądać serial Reaper. Czyli serial o facecie, który dowiedział się, że jego rodzice sprzedali jego duszę za zdrowie. Od teraz musi dla diabła polować na uciekinierów z piekła. Serial jest taki sobie, ale Ray Wise jako diabeł jest świetny. Najlepsza postać w całym serialu.


Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1084 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:28:17 am »
Jest zapowiedź 4 sezonu Legendy Korry:
Zapowiada się ciekawie. Wszystko wskazuje, że tym razem to naród ziemi będzie mącił na świecie...

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1085 dnia: Wrzesień 27, 2014, 03:31:45 pm »
Niedawno zobaczyłem Avatara, bo chwaliliście tak tę Korrę i chciałem się samemu przekonać. Werdykt? Avatar to jeden z najlepszych seriali animowanych jaki oglądałem. Za to kontynuacja (Korra) jest cienka jak barszcz, poza świetną animacją nie ma nic do zaoferowania. Pierwszy sezon obejrzałem jeszcze z rozpędu, bo Avatar zrobił na mnie ogromne wrażenie, ale drugi sezon był nudny strasznie, a przy trzecim to przewinąłem prawie wszystkie odcinki. Czwarty (jeśli ściągnę) może też przewinę.

Ja za to polecam serial Legends z Seanem Beanem w roli głównej. Opowiada on o agencie FBI, który podszywa się pod handlarza broni/fanatyka/inną postać by móc w ten sposób zinfiltrować świat przestępców i zdobyć poufne informacje. Na uwagę zasługuje znakomita gra aktorska (nie tylko S.B.), świetne dialogi i nieepizodyczna fabuła. Jak dla mnie najlepszy serial tego roku.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Ribald

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1086 dnia: Wrzesień 27, 2014, 08:27:02 pm »

Ja za to polecam serial Legends z Seanem Beanem w roli głównej. Opowiada on o agencie FBI, który podszywa się pod handlarza broni/fanatyka/inną postać by móc w ten sposób zinfiltrować świat przestępców i zdobyć poufne informacje. Na uwagę zasługuje znakomita gra aktorska (nie tylko S.B.), świetne dialogi i nieepizodyczna fabuła. Jak dla mnie najlepszy serial tego roku.


Ginie? ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1087 dnia: Wrzesień 30, 2014, 08:53:29 pm »
W najnowszym odcinku Blacklist akcja przenosi się do Warszawy. Mamy tu bank mafii, pączki z dżemem sprzedajną policję i amerykańskich aktorów, którzy udają, że umieją gadać po Polsku.

Offline sorcerer

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1088 dnia: Październik 02, 2014, 02:34:33 pm »
Zaczęłam oglądać "Forever", jestem dopiero po pilocie, ale serial zapowiada się jak najbardziej na tak. Na pewno będę kontynuować. Z nowości, obejrzałam też dwa odcinki "Gotham". Serial może być, lecz jak na razie bez szału. Może z czasem się rozkręci.

Offline maximumcarnage

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1089 dnia: Październik 07, 2014, 09:00:06 am »
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 09:03:22 am wysłana przez maximumcarnage »

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1090 dnia: Październik 07, 2014, 09:26:05 am »
Może w końcu dowiemy się kto zabił Laurę Palmer.

Offline maximumcarnage

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1091 dnia: Październik 07, 2014, 09:54:15 am »
Może w końcu dowiemy się kto zabił Laurę Palmer.
:smile:

To akurat był słaby punkt tego serialu. Wciąż nie wiem czemu to wyjaśniono już w 16tym odcinku. Od tego momentu napięcie jakby siadło i dużo gorzej się to wszystko oglądało. Ale ostatni odcinek wynagrodził wszystko (i jednocześnie porządnie wkur... gdy okazało się, że nie ma szans na dalszy ciąg).
Trochę mnie jednak martwi, że zdecydowano się na kontynuację po tylu latach. Większość starej obsady nie będzie mogła zagrać, a jednak był to silny magnes. Sam Kyle MacLachlan może nie wystarczyć.

Jedno marzenie się spełniło. Teraz czekam na dokończenie "Królestwa" :smile:

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1092 dnia: Październik 28, 2014, 08:41:49 pm »
Właśnie oglądam serial Awake. Jest świetny. Bohaterem jest policjant, który miał wypadek samochodowy i od tej pory żyje w dwóch światach. W pierwszym w wypadku umarła jego żona, a w drugim jego syn. W obydwu światach prowadzi różne sprawy kryminalne, ale znajduje również ślady pasujące do tych z drugiego świata. Między czasie odkrywa, że wypadek to nie wypadek i próbuje to rozwiązać. Serial naprawdę wciąga. Polecam.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1093 dnia: Listopad 01, 2014, 06:09:19 am »
Serial oglądałem na bieżąco gdy wychodził i byłem zawiedziony, że został anulowany. Z drugiej strony dostaliśmy bardzo fajne zakończenie dzięki czemu mamy 13 wspaniałych odcinków, bez nędznych fillerów i poznawania ciotki/babci każdego bohatera, oglądania ślubów/pogrzebów, itp. Z innych "jednosezonowców" polecam serial "Rubicon", "Terriers" i "Lights Out" (no i oczywiście Firefly, ale tego to grzech nie znać). A z najnowszych serial "Legends" z Seanem Beanem, genialna gra aktorska i całkiem interesująca fabuła.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Fezz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1094 dnia: Listopad 10, 2014, 09:22:24 am »
Jakoś już mało co oglądam ostatnio. Tyle co Walking dead, z nieco słabszym ostatnim odcinkiem, ale generalnie, to nowy sezon zaczęli z rozmachem.


Mam ochotę na te "Dzwony wojny" o I Wojnie Światowej, tym bardziej, że będzie lecieć tylko przez dwa dni - 5 odcinków po pół godziny. Dzisiaj pierwsze dwa.



 

anything