Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 459412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1050 dnia: Maj 15, 2014, 06:47:26 pm »
No i zakończył się kolejny sezon Arrow. Nawet fajnie to wyglądało.
Dodatkowo stacja CW zaprezentowała zwiastun serialu Flash:



Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1051 dnia: Maj 15, 2014, 07:36:12 pm »
Muszę w końcu się przełamać i zacząć nadrabiać zaległości. Arrow jest pierwszy w kolejce, obym się pozytywnie zaskoczył (bo po Smallville i Agent's of Shield musiałem odpocząć od tego rodzaju produkcji...).

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1052 dnia: Czerwiec 26, 2014, 09:02:54 pm »
Właśnie skończyłem oglądać pilot serialu Flash. Mam dość mieszane uczucia. Fajnie się to ogląda, ale jeśli ktoś czytał komiks znajdzie tam sporo nieścisłości. Największym zaskoczeniem dla wszystkich jest postać Iris. Zamiast dziennikarką stała się kelnerką, zamiast dziewczyną Barego została jego przyszywaną siostrą/koleżanką z dzieciństwa. No i wszystko wskazuje, że większość serialu Flash będzie tropił przestępców z supermocami, którzy powstali w skutek tego samego wypadku co on. Cóż. Pożyjemy zobaczymy.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1053 dnia: Czerwiec 30, 2014, 08:14:38 pm »
HBO startuje z nowym serialem noszącym tytuł Pozostawieni (zapowiedziany na 10 odcinków).
Po obejrzeniu pierwszego, jestem zaintrygowany, jest tyle niewiadomych, że trudno określić w jakim kierunku dalej pójdzie. Jedno jest pewne, w miarę racjonalne wyjaśnienie, będzie trudne do uzyskania. Gra aktorska jak zawsze u tego producenta, stoi na wysokim poziomie, po pierwszych 70 minutach, można już poczuć sympatię do bohaterów. Plus za niezłą muzykę i klimat tajemniczości. Czekam na dalszy rozwój wypadków i kolejny odcinek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1054 dnia: Lipiec 22, 2014, 01:10:07 pm »
A ogląda ktoś Penny Dreadfull? Musze przyznać, że po kilku pierwszych epkach serial zrobił na mnie spore wrażenie. Wreszcie coś krwawego i w bardzo ciężkim klimacie, dodatkowo świetna scenografia i bardzo wyraziste i niejednoznaczne postacie. Nie powiem, by to były moje klimaty, ale produkcja na pewno jest dobra i warta uwagi.

Offline rayman11

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1055 dnia: Lipiec 22, 2014, 04:32:59 pm »
U mnie teraz robię furorę mini seriale BBC, szczególnie na podstawi powieści Jane Austen i Dickensa (tutaj wart obejrzenia jest serial "Samotnia" oraz "Mała Dorrit").

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1056 dnia: Lipiec 22, 2014, 08:17:45 pm »
Niedawno oglądałem mini serial 5ive  Days to Midnight. Serial o nauczycielu fizyki, który znalazł walizkę z przyszłości z aktami nierozwiązanej sprawy swojej śmierci. A termin jego śmierci wypada za 5 dni.

Offline rayman11

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1057 dnia: Lipiec 28, 2014, 02:18:33 pm »
Niedawno zaczęłam oglądać Sherlocka Holmes-a i ciężko mi się od niego oderwać. Lubię też "Gotowe na wszystko" - świetna obsada, zabawny i trzyma w napięciu.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1058 dnia: Sierpień 01, 2014, 04:58:58 pm »
Ogląda ktoś serial Pozostawieni? Właśnie wyszedł 5 odcinek, a więc jesteśmy na półmetku pierwszego sezonu. Dawno nie widziałem tak smutnego serialu, a scena z ukamienowaniem była naprawdę mocna! Trudno rozszyfrować zamysł twórców, ciężko określić w jakim kierunku pójdzie fabuła.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1059 dnia: Sierpień 05, 2014, 08:44:55 pm »
Dawno już nie jarałem się tak zapowiedzią serialu...

http://www.batcave.com.pl/2014/08/nowy-zwiastun-gotham-z-aluzja-do-postaci-jokera/

Offline pauszal

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1060 dnia: Sierpień 10, 2014, 10:13:29 am »
Ostatnio obejrzałam cały sezon True Detective. Tak dobrego serialu dawno nie oglądałam. Gra duetu Harrelson - McConaughey - miód, malina, palce lizać. :smile: Jeżeli ktoś nie oglądał a się zastanawia - zdecydowanie polecam.



http://www.maszynybudowlane24h.pl/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2014, 12:40:11 pm wysłana przez pauszal »

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1061 dnia: Sierpień 11, 2014, 09:16:18 pm »
Podczas urlopu postanowiłem sobie przypomnieć klasyki seriali sf. Na pierwszy ogień poszedł Sliders. Chyba najlepszy serial o światach alternatywnych jaki oglądałem. Odcinki, w których Ameryka jest szczęściom Związku Radzieckiego albo co by było gdyby nie wynaleziono penicyliny są świetne.
Następny w kolejce jest Farscape.

Offline skarbnica

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1062 dnia: Sierpień 12, 2014, 07:57:37 am »
Ostatnio zaczęłam oglądać Dextera :) nawet, że mi się spodobał:D

Offline mariolko87

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1063 dnia: Sierpień 26, 2014, 07:43:35 pm »
Tru Detectives faktycznie mega spoko. Ciekawe, kto będzie grał w następnym sezonie...
What a difference.

Offline camilla

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1064 dnia: Sierpień 29, 2014, 01:30:31 pm »
Ja ostatnio oglądam nowy serial The Strain, strasznie mi odpowiada, dobrze wykonany, dobrze zagrany, tematyka taka alienowo-wampiryczna  :smile:
Pośpiech jest obelgą dla mądrości.