Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 460486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1020 dnia: Kwiecień 06, 2014, 10:24:34 pm »

Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1021 dnia: Kwiecień 09, 2014, 12:26:56 am »

ja wciagam ostatnio the shield
VIC MACKEY JEST W PYTE!!!
swietny serial
bTW czy herosi maja wrocic?
dzieki za odp
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1022 dnia: Kwiecień 09, 2014, 08:11:19 am »
Oficjalnie zapowiedziano, że Herosi wrócą, ale dopiero w 2015 lub 2016 i będzie miał tylko kilka odcinków.

Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1023 dnia: Kwiecień 09, 2014, 11:58:43 pm »
szkoda, myslalem ze bedzie pelnoprawny sezon. mimo wszystko dobrze, ze w ogole herosi wroca. Moze temat znowu chwyci
Chcialbym, zeby jericho zostalo dokonczone chociaz w taki sposob. To byl naprawde rewelacyjny serial. teraz zostaly tylko(az) komiksy :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline bilek983

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1024 dnia: Kwiecień 10, 2014, 12:50:55 pm »
Ja ostatnio oglądam "Under the Dome" - to serial nakręcony na podstawie jednej z ostatnich książek Kinga, którą przeczytałem. Serial całkiem ok, ale książka lepsza. No i w serialu zmienione to i owo, jakby wygładzone, mniej zakręcone i psychopatyczne, może w Ameryce nie przejdzie tak psychopatyczny serial jaki można nakręcić na podstawie Kinga :)

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1025 dnia: Kwiecień 15, 2014, 10:14:02 am »
Dokończyłem, w końcu!! chyba najdłużej oglądający przeze mnie serial w życiu, a mianowicie Smallville.
Finał mocno mnie rozczarował, inwazja Darksaida i jego apokalipsa była miała być epicka, walka na śmierć i życie, o planetę, a tutaj... zero akcji.
Na sam koniec kilka zdjęć z Supermanem w całej okazałości, tylko pytam się gdzie tam była ta cała epicka inwazja? Kilka kulek w powietrzu, lekkie trzęsienia ziemi i koniec... nuda i rozczarowanie.


Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1026 dnia: Kwiecień 15, 2014, 04:50:48 pm »
Faktyczne końcówka dość słaba.
11 sezon tego serialu jest wydawany jako komiks więc to jeszcze nie koniec. A komiks warto przejrzeć choćby ze względu na pojawienie się Batmana, Nightwinga, Wonder Woman czy pierwszego Flasha. Wszystkie pokazane są w stylu serialowym (trochę odbiegające od komiksowych pierwowzorów, w młodzieżowej wersji) wyglądają dość ciekawie.

A ja zacząłem oglądać Intelligance. Serial o człowieku z procesorem w głowie, który może się włamać do każdego komputera i satelity. Po pierwszym odcinku mam mieszane uczucie więc oglądam dalej aby wyrobić sobie jakąś opinię.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1027 dnia: Kwiecień 16, 2014, 04:58:40 pm »
Kurde już brakuje mi przymiotników, na określenie zajebistości serialu The Following. Najnowszy odcinek wgniata w fotel, końcówka cudowna, scenarzyści popisowo prowadzą postacie. Nic tylko oglądać. Mój serial numer jeden, w drugim sezonie nie można się przyczepić dosłownie do niczego! Jaka szkoda, że za dwa tygodnie zakończenie sezonu...

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1028 dnia: Kwiecień 17, 2014, 12:33:54 pm »
Ja ostatnio wróciłem do oglądania Stargate SG1 i o dziwo dalej się go przyjemnie ogląda, można powiedzieć, że Gwiezdne Wrota przetrwały próbę czasu.
RIP Gildio...

Offline Prince Vegeta

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1029 dnia: Kwiecień 19, 2014, 09:00:36 pm »
Ja ostatnio wróciłem do oglądania Stargate SG1 i o dziwo dalej się go przyjemnie ogląda, można powiedzieć, że Gwiezdne Wrota przetrwały próbę czasu.

SG1 to już serial-legenda, a z każdym sezonem był coraz lepszy, obecnie leci na TV PULS i z miłą chęcią go oglądam ponownie. Zawsze najbardziej denerwowało mnie w tym serialu to, że prawie każdy poznany obcy lub lud mówił po angielsku, to jest największa bolączka tego serialu wg mnie.
Ale jednak najlepszy wg mnie serial z tej Gwiezdno-Wrotowej serii to Stargate Universe. SGU to zupełna zmiana w stosunku do przygodowo-komediowych perypetii Jacka O'Neila i ekipy, bardziej skupiono się tu na ludziach i fabule, oraz poważniejszym klimacie, co nadaje naprawdę bardzo dobry ton. Szkoda, że doczekaliśmy się jedynie dwóch sezonów, ale dobrze chociaż, że zakończenie było dobre i nie spieszono się z nim.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1030 dnia: Kwiecień 19, 2014, 09:30:16 pm »
Jakiś czas temu w internecie krążyła ankieta o stworzeniu dalszych sezonów SGU. Nie wiem jaki był jej skutek, ale co jakiś czas przebąkuje się o nowej serii ze stajni SG.
Mi właśnie przeszkadzał ten poważny klimat. W poprzednich seriach podobała mi się lekka, przygodowa atmosfera i momentami świetny humor. Tu jedna z moich ulubionych scen :


W SGU brakowało tego. Bohaterowie byli zajęci knuciem spisków między sobą (przeważnie żołnierze knuli przeciwko cywilom i odwrotnie), zdobywaniem zapasów (z ograniczoną ilością czasu) czy szperaniem po statku.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwiecień 24, 2014, 03:50:28 pm »
Przedostatni odcinek serialu The Following zapowiada kapitalne zakończenie sezonu, w poniedziałek wszytko będzie jasne!

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwiecień 25, 2014, 11:32:03 am »
Obejrzałem trzy odcinki serialu Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. i dalej sobie odpuszczam. Myślałem, że będzie to poważna produkcja, a to zwykła bajka dla dzieciaków czy młodzieży. Mizerne dialogi, brak kreatywności bohaterów, na siłę władowali tam combo ładnych aktorek, co powoduje przesłodzenie całej produkcji. Zamiast zainteresować widzów interesującą intrygą, to pokazują zbliżenia na kobiece kształty Chloe Bennet. W pierwszym odcinku to mogło dać pozytywny efekt, ale później zaczyna być uciążliwe. Jednym słowem słabizna!

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwiecień 25, 2014, 12:00:40 pm »
Im dalej tym gorzej z tym serialem. Spodziewałem się, że w dalszych odcinkach wprowadzą jakichś bohaterów znanych z komiksów Marvela, ale jak dotąd wprowadzono tylko jednego łotra i do tego mało znanego. Ten serial to porażka.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwiecień 25, 2014, 04:23:48 pm »
Ten serial to porażka.

Trudno się z tym nie zgodzić, a zapowiadało się nieźle, patrząc na producentów i twórców serialu.

 

anything