trawa

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 466259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 0x5D1BE3

Odp: Seriale
« Odpowiedź #960 dnia: Listopad 01, 2013, 07:04:09 pm »
Walter v Jessie.

Nie, nie jest tu nic skomplikowanego. Z jednej strony jest ciekawa postać zagubionego w nowym świecie ćpuna, który nie wie co zrobić ze swoim nowym życiem i nie wie jak dorobić sobie do tego życia drugie, normalne z dziewczyną i miłością rodziców. Z drugiej strony mamy nudnego chemika z ogromną potrzebą kontroli. Jedyne interakcje z jego strony to obsikiwanie terytorium w partnerstwie.

Lepsza narkotykowa dziewica to D'Angelo, Wallace, Ziggy i Bodie. Lepsze narkotykowe buldogi z przerośniętymi jądrami to Stringer i Marlo.

Offline shiny

Odp: Seriale
« Odpowiedź #961 dnia: Listopad 14, 2013, 09:11:51 pm »
FIREFLY!!! serial życia! najgorzej, że wypuścili jedną serię i koniec... to to akurat zbrodnią jest!

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #962 dnia: Listopad 15, 2013, 11:16:33 am »
Cytuj
wypuścili jedną serię i koniec


Ale zamiast tego dostaliśmy Serenity.  :wink:
RIP Gildio...

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #963 dnia: Listopad 16, 2013, 05:24:13 pm »
Niewielkie to pocieszenie, bo film był taki sobie. Wolałbym aby zrobili kilka odcinków więcej.

Offline Radan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #964 dnia: Listopad 23, 2013, 10:02:53 am »
Polecam zainteresować się "Legendą Korry", zwłaszcza, jeśli ktoś obejrzał i polubił "Last Airbendera". Pierwszy sezon i połowa drugiego wydawały się słabsze od przygód Aanga, ale to co twórcy zrobili w kilku ostatnich odcinkach zasługuje na owacje na stojąco.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #965 dnia: Listopad 23, 2013, 10:52:29 am »
Oglądałem 1 sezon Korry i był niezły, ale słabszy od Aanga. Za to 2 sezon jest ciekawszy. Zwłaszcza przypadły mi do gustu odcinki przedstawiające historie pierwszego avatara i to jak i dlaczego potrafi władać wszystkimi żywiołami.

Offline 0x5D1BE3

Odp: Seriale
« Odpowiedź #966 dnia: Grudzień 03, 2013, 11:54:55 am »
Ogląda ktoś Boardwalk Empire?
s04e10 
Spoiler: pokaż
Czy tylko mi nie pasuje, że Masseriaukłada się z Narcissem? Joe the Boss nigdy na Harlem nie ruszał a nie wydaje mi się, żeby musiał ulegać jakiemuś czarnuchowi, żeby sprzedać wtedy heroinę, rynek był ogromny. Nie mam pojęcia jaką Doktor mógł mieć dźwignię, żeby występować w roli partnera przy stole w Atlantic City.
Rozumiem, że trzeba pokazać, że Nooky Tumpson ma problemy, ale Owney Madden mógłby być lepszym kandydatem (Waxey Gordon afaik wyleciał trochę z obiegu, przynajmniej spadł kilka punktów). Wtedy nawet Madden vs Masseria mogłoby się odbywać w NY i u Thompsona (nadal jest problem szmuglowania heroiny).
Tak czy inaczej, Mustache Pete moim zdaniem nie układał by się z kolorowymi, bo wtedy Lansky+Luciano jako pierwszy multikulturowy syndykat traci sens. Przecież nawet A.R. miał ogromne problemy by wejść w interesy z Joe i zawsze ustępował na jego korzyść.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 12:01:20 pm wysłana przez 0x5D1BE3 »

Offline Saguaro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #967 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:19:56 pm »
Ja zawsze i każdemu będę polecała nieśmiertelnych "Przyjaciół" i "Dr House".

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #968 dnia: Styczeń 05, 2014, 01:16:58 pm »

Offline Dziex

Odp: Seriale
« Odpowiedź #969 dnia: Styczeń 05, 2014, 03:38:51 pm »
Nia, odcinek taki sobie. Ale utwierdzam się w przekonaniu, że powinni nakręcić spinoffa z Mycroftem w roli głównej.

Offline SirBlackheart

Odp: Seriale
« Odpowiedź #970 dnia: Styczeń 13, 2014, 11:35:20 am »
Z wielka ostrożnością zacząłem oglądanie "Blacklist" z brawurową rolą Jamesa Spadera. Piszą o ostrożności, bo seriali teraz tyle,  że naprawdę bałem się pochłonięcia przez kolejną historię... No i stało się,wpadłem w to. Nawet jeśli to Spader okaże się jedynym koniem pociągowym tego serialu, warto poświęcić mu swój czas.


Inna sprawa - 4 sezon The Walking Dead zawodzi. O ile w trzecim coś się ruszyło i dłużyzny zostały nieco ograniczone, o tyle w czwartek edycji zmagań z truposzczakami, znów się wszystko niezwykle ślimaczy. To niebywałe, by zepsuć taki temat...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #971 dnia: Styczeń 13, 2014, 03:34:59 pm »
Dzielę się wrażeniami   z 2 odcinka 3 sezonu Sherlocka - mam nadzieję, że finałowy odcinek   powróci do porządnej kryminalnej formy i skończą się te komediowe wstawki (bo choć zabawne, to na dłuższą metę męczące).

Pojawił się zwiastun 4 sezonu Gry o Tron - jak zawsze zapowiada się smakowicie.

Piąty sezon Zakazanego Imperium ma być ostatnim - czwarty był zdecydowanie słabszy, więc może to i dobrze.

A już dziś wieczorem pierwszy odcinek Detektywa na odkodowanym HBO - serial zapowiada się świetnie, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ktoś już widział albo również czeka?

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #972 dnia: Styczeń 13, 2014, 04:57:44 pm »
Z wielka ostrożnością zacząłem oglądanie "Blacklist" z brawurową rolą Jamesa Spadera. Piszą o ostrożności, bo seriali teraz tyle,  że naprawdę bałem się pochłonięcia przez kolejną historię... No i stało się,wpadłem w to. Nawet jeśli to Spader okaże się jedynym koniem pociągowym tego serialu, warto poświęcić mu swój czas.

Też lubię Blacklist. Chociaż poza postacią Reddingtona wszystkie inne słabo się prezentują. Nie mogę się doczekać aby dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, bo wychodzi na to, że Red wykorzystuje FBI, aby się na kimś zemścić...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Seriale
« Odpowiedź #973 dnia: Styczeń 13, 2014, 05:55:02 pm »
A już dziś wieczorem pierwszy odcinek Detektywa na odkodowanym HBO - serial zapowiada się świetnie, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ktoś już widział albo również czeka?
Ja dzisiaj wybieram 2. sezon "Homeland" w Jedynce, ale "Detektywa" będę tropił w powtórkach. :)

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #974 dnia: Styczeń 13, 2014, 05:56:21 pm »
Cytuj
Ja dzisiaj wybieram 2. sezon "Homeland" w Jedynce,


Ja też. :)


Btw. Nie rozumiem fenomenu Breaking Bad, próbowałem to oglądać, ale jakoś nie porwało mnie.
RIP Gildio...