trawa

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 460297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #750 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:48:21 am »
http://en.wikipedia.org/wiki/The_L_Word

Serial dla tych, co lubią lesbijki... ;)
RIP Gildio...

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Seriale
« Odpowiedź #751 dnia: Kwiecień 01, 2011, 10:33:49 am »
amerykanom juz dawno skonczyly sie pomysły, obejrzyj sobie oryginał, czyli produkcje brytyjską. a wierz mi ze sie nie zawiedziesz;]

Chodzi o Skins?

Cytuj
Serial dla tych, co lubią lesbijki... ;)
Czyli sugerujesz że lesbijski lubią ludzie, którzy jednocześnie mają tak same pozytywne emocje względem biseksualnych osób obojga płci oraz osób, które przeszły operację płci?


Jak się zastanowić, to zgadam się .
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline anorexia

Odp: Seriale
« Odpowiedź #752 dnia: Kwiecień 01, 2011, 01:21:09 pm »

Offline Dziex

Odp: Seriale
« Odpowiedź #753 dnia: Kwiecień 04, 2011, 07:17:33 pm »
The Borgias - kurde no ziewnąłem parę razy :/ ale było też parę fajnych motywów, więc dam im jeszcze szansę.

HBO wypuściło 15 minutowy fragment pierwszego odcinka GOT
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 07:29:49 pm wysłana przez Dziex »

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #754 dnia: Kwiecień 06, 2011, 06:18:25 am »
Lights Out, odc. 13, ostatni

Znakomity finał najlepszej nowości mijającego sezonu (i nie tylko, niewiele seriali z ostatnich 2 lat było tak dobrych).
Spoiler: pokaż
Spodziewałem się czegoś podobnego, a mimo to przedstawiona sytuacja mnie przejęła. Walka była pokazana mało realistycznie (ale poziom Rocky'ego był więc tragedii nie było), początkowo Lights dostawał wciry, by za chwilę, po poważnym knockdownie (co najmniej jednym) całkowicie odwrócić sytuację. Mimo to, ciarki po plecach mi przechodziły, a paznokcie zostały skrócone o jakieś 10 cm (joke of course). Jednak to co nastąpiło potem mnie zszokowało, choć czegoś podobnego się spodziewałem, zwłaszcza, że wiedziałem, że scenarzyści wiedzieli, że serial będzie anulowany. Odejście było mocne i mi utrwaliło się w pamięć (jednak tragedie najbardziej ryją się na psychice, podobnie jest w anime, za najlepsze uważam takie, w których giną bardzo ważni bohaterowie).
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #755 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:57:27 am »
The Killing, czyli kolejny dowód na to, że "kablówkowe" seriale z reguły zdecydowanie górują nad produkcjami wielkich stacji TV. AMC (znane m.in. z Breaking Bad czy Rubiconu) po raz kolejny pokazało, że po FX to właśnie ta stacja, a nie HBO zasługuje na największe uznanie. Jedno morderstwo, które przewraca do góry nogami życie bohaterów serialu, czyli dramat kryminalny najwyższych lotów. Znakomita gra aktorska, wciągająca, choć opierająca się tylko na jednym morderstwie fabuła oraz znakomite prowadzenie akcji i stopniowanie napięcia sprawiają, że uważam go za hit tego sezonu. Żeby przez ponad 8h ciekawie przedstawić jedno morderstwo trzeba mieć talent.

Game of Thrones
HBO uważam za przereklamowaną stację, ale ten serial naprawdę mi się podoba. Znakomity pierwszy odcinek, w ciągu 1h działo się więcej niż w całych sezonach większości ich wcześniejszych produkcji. Sporo akcji, piękne kobiety i brak poprawności politycznej (ze względu na czas akcji) uważam za największe zalety tego serialu. Dodać to tego należy bohaterów, których z miejsca polubiłem lub znienawidziłem i mamy potencjalny hit sezonu, zaraz obok The Killing.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Qbiak

Odp: Seriale
« Odpowiedź #756 dnia: Kwiecień 18, 2011, 05:09:45 pm »
hbo przereklamowane? 
the wire, carnivale, six feet under (3 strzały w dziesiątkę)+ boardwalk empire, bored to death, entourage, flight of the conchords(  bardzo lubie) + pierdyliard rzeczy w kolejce do obejrzenia(np deadwood,soprano,treme,oz,extras,mr.show)=megaszacun

z amc widzialem breaking bad(bardzo dobre) i walking dead(nierowne) i jakos na tej podstawie ciezko wysnuc wniosek o przewadze amc nad hbo, tym bardzie, ze amc dopiero zaczyna swoja przygode z serialami.

Offline Dziex

Odp: Seriale
« Odpowiedź #757 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:29:49 pm »
Dobra w sumie jeszcze nie było za wiele do pokazania, ale jest zajebiście. Nie mogę się doczekać następnego odcinka.
Daenerys fap fap fap


Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #758 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:38:33 pm »
@Qbiak
The Wire - nudne, w tych klimatach The Shield jest znacznie lepsze. Carnivale - niezłe, choć trochę nie moje klimaty. 6 ft under, BE, BtD nie widziałem, Entourage - nieśmieszne, czyli fail, Oz - fail, Deadwood - najlepszy ze wszystkich HBO jakie widziałem. True Blood - średnie, a 3-ci sezon gniotowaty. Seriali, których nie ruszyłem nie ruszę, bo po prostu wiem, że mi się nie spodobają. Oczywiście to moja opinia tylko, nie róbmy flame war'a tutaj.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Qbiak

Odp: Seriale
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:49:03 pm »
@Qbiak
The Wire - nudne, w tych klimatach The Shield jest znacznie lepsze. Carnivale - niezłe, choć trochę nie moje klimaty. 6 ft under, BE, BtD nie widziałem, Entourage - nieśmieszne, czyli fail, Oz - fail, Deadwood - najlepszy ze wszystkich HBO jakie widziałem. True Blood - średnie, a 3-ci sezon gniotowaty. Seriali, których nie ruszyłem nie ruszę, bo po prostu wiem, że mi się nie spodobają. Oczywiście to moja opinia tylko, nie róbmy flame war'a tutaj.
im rly happy for you and i'mma let you finish, but the wire is one of the best show of all time!OF ALL TIME!!!!

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #760 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:22:16 pm »
Wszyscy tak mówią, ale dla mnie za dużo gadaniny tam. Aż za bardzo postawiono na realizm i pokazywanie bzdetów. Dla przyszłych detektywów to możę i niezłe filmy instruktażowe,a ale jako rozrywka się nie sprawdza, przynajmniej w moim przypadku.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Qbiak

Odp: Seriale
« Odpowiedź #761 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:04:45 pm »
no ok, nie zmusze cie do wielbienia the wire(tylko dlatego,ze nie wiem gdzie mieszkasz),ale ogromny wplyw hbo na popkulture jest niezaprzeczalny(chociazby takie sex & the city), ta stacja jest prekursorem ambitniejszego tv i przetarla szlak dla produkcji fx,amc czy showtime'a. ilosc pozycji hbo stojacych na wysokim poziomie imo jest imponujaca i na razie zadna inna stacja im nie dorownuje pod tym wzgledem. jak slysze, ze jakis serial ma produkowac hbo to jestem raczej spokojny o jakosc(AMERYKANCY BOGOWIE!!!!).

ad entourage - ari gold jest smieszny, pozniej to sie jakos rozmywa w dalszych sezonach, ale poczatek dobry.

i mam pytanie, ten rubicon to jest zamknieta historia? bo chyba anulowano po pierwszym sezonie.

Offline Dziex

Odp: Seriale
« Odpowiedź #762 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:44:31 pm »
Cytuj
The Wire - nudne
://///////////////////////////////////////
jeden z najlepszych seriali jakie widziałem

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Seriale
« Odpowiedź #763 dnia: Kwiecień 20, 2011, 09:56:57 pm »
Przyznam, że nigdy nie oglądałem "Kompanii Braci" - dlaczego warto obejrzeć ten serial?
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Seriale
« Odpowiedź #764 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:39:18 pm »
Przyznam, że nigdy nie oglądałem "Kompanii Braci" - dlaczego warto obejrzeć ten serial?
Bo jest co najmniej dwa razy lepszy od "Szeregowca Ryana".

Jak dla mnie arcydzieło wśród seriali. I nie skażone tak patosem jak "Pacyfik".

 

anything