trawa

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 466129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wosho

Odp: Seriale
« Odpowiedź #720 dnia: Listopad 28, 2010, 05:49:32 pm »
Przejrzałem ostatnie strony z ciekawości co oglądacie i nikt nie obejrzał Rubikonu?
Rubicon (AMC) - Trailer [Telestrekoza.com]
Strasznie mi się podoba motyw muzyczny:
Rubicon music sample

Offline hans

Odp: Seriale
« Odpowiedź #721 dnia: Listopad 30, 2010, 08:29:26 am »
Przejrzałem ostatnie strony z ciekawości co oglądacie i nikt nie obejrzał Rubikonu?

Mógłby ktoś napisać coś o tym serialu? Widziałem tylko trailer i pierwszy odcinek i zastanawiam się, jak jest dalej. Czy cały serial jedzie na Wielkiej Tajemnicy i teorii spiskowej, na które nigdy nie udziela choćby cząstkowych wyjaśnień? A więc czy cierpi na syndrom "Z archiwum X" i "Lost", czy może jest to inteligentnie poprowadzone?

A tak w ogóle, to chyba drugiego sezonu nie będzie, prawda to jest?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 09:36:24 am wysłana przez hans »

Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 16, 2010, 07:04:54 pm »
Oglada ktos event zdarzenie. Ponoc serial klimatem przypomina legendarne lost. Warto obejrzec, czy raczej jest to taka sobie srednizna? 
dzieki za odp
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 16, 2010, 07:24:36 pm »
Ja obejrzałem Rubicon. Obok Terriersów najlepszy nowy serial tego roku. Powiedziałbym nawet, że bezbłędny. Znakomity pomysł na serial i znakomite wykonanie. Naprawdę polecem (podobnie jak Terriersów). Nie wiem jakim cudem tak inteligentne i udane seriale mogły zostać anulowane, a taka Nikita, Hawaii 5-O czy Mentalista trwają nadal.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline anorexia

Odp: Seriale
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 17, 2010, 07:23:28 am »
Mentalista jest jeszcze ok. ale nikita to juz metr mułu. Ja bardoz sie wciagnąlem w Fringe. Producent archiwum x potrafi robic seriale;] szczerze polecam.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Seriale
« Odpowiedź #725 dnia: Grudzień 18, 2010, 06:53:21 pm »
... czy Mentalista trwają nadal.
No, no, na "Mentalistę" plwać nie dam. To bardzo fajny serial. Oglądam go z przyjemnością.

Offline Vulwsztyn

Odp: Seriale
« Odpowiedź #726 dnia: Grudzień 18, 2010, 08:58:12 pm »
Z AXN:
Akta Dresden'a
CSI (wszystkie)
Łowcy Koszmarów
Żniwiarz
Dr. House

"To w zasadzie bez zwązku, poza tym, iż nie jesteśmy jakąś bandą brutalnych odszczepieńców. Jesteśmy wrażliwą gromadą odszczepieńców, którzy próbują dbać o swych braci. Przez większość czasu."

Offline OOllaaffeekk

Odp: Seriale
« Odpowiedź #727 dnia: Grudzień 25, 2010, 03:04:04 pm »
Misfits - ktoś oglądał i jest w stanie go polecić albo odradzić?

Offline kingquest

Odp: Seriale
« Odpowiedź #728 dnia: Grudzień 25, 2010, 09:01:30 pm »
I jak wrażenia po zakończeniu piątego sezonu Dextera ?
Jak dla mnie, to ostatnie odcinki nieco podreperowały opinię o całej serii, która i tak była bardzo słaba.
Przede wszystkim jestem zawiedziony ilością uproszczeń fabularnych, których było więcej niż we wszystkich poprzednich sezonach. Momentami, aż nie mogłem uwierzyć, że scenarzyści tak nisko oceniają intelekt odbiorcy.
Kolejna sprawa, niektóre wątki np. sprawa Santa Muerte można uznać za swego rodzaju zapychacze, które nic nie wnosiły i zostały wręcz urwane.
Zakończenie również nie przysporzyło oczekiwanych emocji, a scenarzyści zdali się po raz kolejny pójść po najmniejszej linii oporu.
Wiadomo, że i tak czekam na kolejny sezon, gdyż fanem serialu zostaje się na zawsze, jednak mam nadzieję, że scenarzyści przyłożą się nieco bardziej i dadzą nam to czego można oczekiwać od ostatniego /ponoć/ sezonu.


Offline zOrg

Odp: Seriale
« Odpowiedź #729 dnia: Styczeń 11, 2011, 02:48:21 pm »
Oglądałem jeden odcinek serialu "KOMPANIA BRACI" na blu-ray. Polskie  opakowanie a jakże  - ale ani polskiego lektora , ani polskich napisów - natomiast np: koreańskie jak najbardziej. Serdeczne     <  ,,l,  >           dla wydawcy. Nie kupię (począwszy od  "PACYFIKU") już  żadnego oryginalnego produktu tego wydawcy za takie nas traktowanie.  To wszystko i tak leży na serwerach i czeka na ściągnięcie.  I namawiam wszystkich do bojkotu każdej firmy, która ma nas głeboko w d.pie. Pozdrawiam wszystkich.

Offline slay

Odp: Seriale
« Odpowiedź #730 dnia: Styczeń 16, 2011, 11:56:35 am »
Właśnie zobaczyłem pierwszy odcinek nowego serialu The Cape i muszę powiedzieć ,że takie gniota już dawno nie widziałem. Mocno osadzony w klimatach komiksowych, czerpiący ze stylistyki tego medium i było mi wstyd, że jestem fanem komiksów. Fabuła straszna, efekty jeszcze gorsze i ogólnie szkoda czasu. Występuje w tym serialu jeszcze nasza polska "gwiazda" robiąca karierę w usa, czyli Iza Miko. Rolę ma wspaniałą, wypowiada dwa zdania chyba.

Offline Ryceros

Odp: Seriale
« Odpowiedź #731 dnia: Styczeń 28, 2011, 12:06:00 am »
Jak są jacyś zainteresowani to wieczorem leciał 1 odcinek V sezonu "Skins".
Widział ktos może?

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Seriale
« Odpowiedź #732 dnia: Styczeń 28, 2011, 08:51:17 am »
Jak są jacyś zainteresowani to wieczorem leciał 1 odcinek V sezonu "Skins".
Widział ktos może?
Na którym kanale? :wink:

Btw. Kończe oglądać 2 sezon Fringe'a, o ile pierwszy bym moim zdaniem co najwyżej średni, to drugi jest o wiele lepszy, a zwłaszcza ciekawszy, głównie, dlatego, że cała ta intryga z drugim światem staje się co raz bardziej jasna, a w dodatku poznajemy prawdę o Peterze Bishopie.  :cool:
Nawiasem mówiąc, Walther Bishop to kapitalna postać.  :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 08:55:14 am wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline Ryceros

Odp: Seriale
« Odpowiedź #733 dnia: Styczeń 28, 2011, 02:11:18 pm »
Jak to na jakim? Na brytyjskim E4.
Kiedy premiera w Polsce nie wiem, ale z sieci bankowo mozna juz zassać.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Seriale
« Odpowiedź #734 dnia: Luty 09, 2011, 09:31:28 am »
Lights Out
Kolejna perełka od FX i pewnie kolejna, która nie pociągnie dłużej jak 1 sezon (*sniff* Terriers !!! *sniff*). Dramat o bokserze, który z osobistych powodów zakończył karierę i po 5 latach zmuszony trudną sytuacją finansową rozpoczyna powrót na ring. Nie jest to bynajmniej kolejny klon Rocky'ego, "Za wszelką cenę" czy "The Fighter", ale naprawdę świetnie opowiedziana historia, ze znakomitym prowadzeniem akcji i stopniowaniem napięcia. Pod wieloma względami przypomina Breaking Bad (co powinno wystarczyć za rekomendację) i prawdę mówiąc jest to najlepszy fikcyjny twór o tej tematyce jaki oglądałem. Do tego aktorstwo stoi na najwyższym poziomie (i to tyczy się dosłownie wszystkich), dialogi są naturalne i wszystko tu gra. IMO bezbłędny serial. Rzucajcie każdy inny byle go obejrzeć.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.