trawa

Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 464833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Azazell

Odp: Seriale
« Odpowiedź #615 dnia: Październik 21, 2008, 06:02:39 pm »
Witam was - jestem nowym użytkownikiem Gildii i chciałem się przywitać :)
Widzę, że na tym forum można znaleźć bardzo ciekawe wątki i działy.

Seriale to obecnie prawie całe moje życie :) nawet Kinowe filmy odsunęły się na bok.

Obecnie oglądam bardzo chętnie (to co wciąż leci w USA):
- Californication
- Dexter
- Kyle XY
- Life
- Lost
- Medium
- Moja Rodzinka
- On, Ona i Dzieciaki
- Prison Break
- Scrubs
- Stargate: Atlantis
- Supernatural
- Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Dziś właśnie nadrabiam  i oglądałem 5 odcinków "Life" bardzo fajne polecam dla mnie Damian Lewis powinień otrzymać nagrodę za wspaniałe odgrywanie swojej roli :)..

Seriali jest mnóstwo ale są też takie, które się nigdy nie zapomni m.in.: Stargate SG-1, X-Files oraz Friends

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #616 dnia: Październik 22, 2008, 08:05:17 am »
A ja obejrzałem 3 pierwsze odcinki Sanktuarium. Serial opowiada o klinice w której trzymane są różnego rodzaju istoty nadprzyrodzone (wielka stopa, syrena, wróżki, mutanty itp.) i jej pracownikach.
Serial zapowiada się ciekawie a co z tego wyjdzie zobaczymy.

Offline Nehan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #617 dnia: Grudzień 28, 2008, 12:08:56 am »
Apparitions - MOC serial, polecam
do tego life on mars i oczywiście IT crowd

Offline minilol

Odp: Seriale
« Odpowiedź #618 dnia: Grudzień 28, 2008, 09:02:55 am »
Ja lecę po kolei  ze wszystkimi Scrubsami, świetny serial ;-)

Offline kas1

Odp: Seriale
« Odpowiedź #619 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:07:11 am »
Ostatnio pooglądałem Invasion. Bardzo fajny serial sci-fi/thriller i aż żal, że nie ma i nie będzie drugiej serii...

Offline zyon

Odp: Seriale
« Odpowiedź #620 dnia: Grudzień 28, 2008, 05:41:54 pm »
Jestem w połowie pierwszego sezonu True Blood, czyli sex, drugs i wampiry; poza meganudnym 6ym epizodem na razie bardzo wpożądku, gra głównej bohaterki raczej mało wyraźna i w pewnych kwestiach pozostawia dużo do życzenia, udaje jej się jednak nadrabiać wyglądem, kilka naprawdę dobrych postaci drugiego planu na czele z czarnoskórym rodzeństwem, no i zajebiaszcza czołówka z bardzo fajnym utworkiem, zna ktoś?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #621 dnia: Grudzień 28, 2008, 07:54:53 pm »
Mnie serial bardzo wciągnął. Urzekł mnie rednecki klimat luizjany. Największym minusem jest głowna bohaterka - dziewcze zupełnie mdłe i bezpłciowe. Również podobał mi się czołówkowy kawałek Jace'a Everetta (jednak pozostałe utwory tego jegomościa można spuścić w kiblu).

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #622 dnia: Grudzień 29, 2008, 09:09:07 am »
A mnie ten serial znudził po 2 odcinkach. Na początku zapowiadał się ciekawie, ale po drugim odcinku sobie odpuściłem. Ogląda ktoś serial Sanctuary? Warto to obejrzeć?

Offline Desant

Odp: Seriale
« Odpowiedź #623 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:10:39 am »
@Nehan - IT Crowd oglądasz jakoś online czy masz jakieś tajemne źródło, z którego czerpiesz obfitość produkcji?

Ja na nowy rok muszę się wziąść za Twean Peaks, Arrested Development (Scrubs nie dam rady a szkoda, bo serial wybitny, jak zostało słusznie zauważone), Californication i House'a.

Offline Qbiak

Odp: Seriale
« Odpowiedź #624 dnia: Styczeń 02, 2009, 03:54:45 pm »
Ja na nowy rok muszę się wziąść za Twean Peaks, Arrested Development (Scrubs nie dam rady a szkoda, bo serial wybitny, jak zostało słusznie zauważone), Californication i House'a.


same dobrocie :D . a arrested development to juz w ogole cudenko. moze nie jest tak przystepny jak scrubs, ale jak sie klimat zalapie po kilku odcinkach to jest masakra.

a co do true blood to sie z gordonem zgadzam po calosci(tyle,ze ja do billa raczej nic nie mam) serial ten klimatem stoi.

Offline Nehan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #625 dnia: Styczeń 03, 2009, 03:35:52 pm »
@Nehan - IT Crowd oglądasz jakoś online czy masz jakieś tajemne źródło, z którego czerpiesz obfitość produkcji?
tajemne magiczne bitźródło

obejrzałem teraz dwa sezony angielskiego Primeval - całkiem niezłe, dobre efekty specjalne (dinozaury!  :eek:) i mistrzowski ważniak rządowy.

Offline tranway

Odp: Seriale
« Odpowiedź #626 dnia: Styczeń 11, 2009, 02:13:49 pm »
Po skończeniu 3. sezonu Dextera naszła mnie pewna myśl.
Temu serialowi nie pasują zakończenia*, które chcąc nie chcąc muszą być "szczęśliwe" by kontynuować serial.
Poza tym dużo ok ;)

* zakończenie 1. sezonu było najlepsze, bo ironiczne i odrobinę przewrotne

Offline graves

Odp: Seriale
« Odpowiedź #627 dnia: Kwiecień 15, 2009, 06:39:01 pm »
BSG się skończyło i już pilot nowego serialu - prequela BSG - "Caprica" :)
Zobaczymy, czy będzie dobry.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Idaan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #628 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:04:48 pm »
Naczelną scenarzystką "Capriki" jest Jane Espenson, autorka najgorszego odcinka BSG w historii: "Deadlock"
Spoiler: pokaż
(Tego w którym Ellen wraca na Galacticę i spędza cały odcinek rzucając nieśmieszne żarty, chlejąc i angażując się w melodramatyczny trójkąt z Tighem i Capricą 6.)

Biorąc pod uwagę to i zakończenie samego BSG,
Spoiler: pokaż
które nie miało absolutnie sensu, chociaż było zaplanowane od początku
, jestem pełen obaw.

Offline madulka

Odp: Seriale
« Odpowiedź #629 dnia: Kwiecień 17, 2009, 05:50:24 pm »
Obejrzalam sobie 2 odcinki drugiej serii "Californication" i sie wynudzilam, drugi ledwo dociagnelam do konca. Cala druga seria taka czy sie rozkreci?