Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 460458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Groza1410

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1200 dnia: Październik 30, 2015, 11:14:23 am »
Polecam wszystkim stare czeskie seriale. Np Arabela, Adam 84, Kobieta za ladą, Szpital na peryferiach. Oględaliśmy je niedawno z żoną i bylo bardzo wesoło
Klucznik wielki pęk kluczów nosił za pasem przewiązany...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1201 dnia: Listopad 10, 2015, 10:28:03 am »

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1202 dnia: Listopad 15, 2015, 05:42:33 pm »
Nie chcąc spojlerować w jakimkolwiek stopniu, zachęcam do obejrzenia najnowszego odcinku serialu The Flash! Koniecznie w jakości HD! Najlepszy odcinek w mojej ocenie, trzymający w napięciu do ostatniej sekundy!

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1203 dnia: Listopad 15, 2015, 08:17:02 pm »
W końcu widzimy Zooma w akcji i wygląda na to, że Reverse Flash to przy nim całkiem miły facet.
A ja polecam 5 odcinek Arrowa z Constantinem. Twórcy serialu zapowiedzieli, że to jego jedyny występ w tym serialu, ale po sieci krąży sporo petycji o powrót tej postaci lub przywrócenie serialu.

Offline Graniec

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1204 dnia: Listopad 18, 2015, 01:23:22 pm »
a ja polecam każdemu obejrzeć serial Suits lub House of Cards. Mnie bardzo wciągnęły te seriale. Myślę, że i wam się spodobają

Offline Kora34

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1205 dnia: Grudzień 14, 2015, 09:19:21 pm »
Ja polecam Originals. :)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1206 dnia: Styczeń 22, 2016, 02:18:06 pm »

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1207 dnia: Styczeń 23, 2016, 09:55:21 pm »
Jestem po pierwszym odcinku Legends of Tomorrow. Niestety serial w stosunku do zwiastunów jest o wiele słabszy. Spodziewałem się serial ze wszystkimi bohaterami z Arrow i Flasha. Niestety tych głównych bohaterów tam zabrakło. I nie  tylko ich bo niema nawet Laurel ani Diggle`a. A nawet ci co się pojawili wypadają słabo. Sara jest strasznie sztywna (nawet jak na trupa), Stein i Jackson ciągle się kłócą, Jastrzębie tak samo. Jedynymi którzy są warci uwagi to Cold i Heatwave. Puki co zapowiada się słabo.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1208 dnia: Styczeń 27, 2016, 11:01:20 pm »
Legendy legendami, dla mnie fajna rozrywka, ale ogólnie rzecz biorąc scenariuszowo kupy się to nie trzyma. Mamy tyle nielogiczności, że szkoda pisać. DC zrobiło na bohaterach Arrow/Flash reklamę, a produkt finalny jest troszku inny, nie ładnie tak w balona robić. Ale kto korpo zabroni.

Ale mniejsza z tym, bo wróciło z Archiwum X. Co za comeback, dwa pierwsze odcinki sezonu 10 wgniatają w fotel, a ja cofnąłem się w czasie o 14 lat. Fox zrobiło genialny ruch, decydując się przywrócić do życia ten kultowy film. Panie i panowie, agenci Mulder i Scully wracają do gry!


Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1209 dnia: Styczeń 30, 2016, 05:11:35 pm »
Ale mniejsza z tym, bo wróciło z Archiwum X. Co za comeback, dwa pierwsze odcinki sezonu 10 wgniatają w fotel, a ja cofnąłem się w czasie o 14 lat. Fox zrobiło genialny ruch, decydując się przywrócić do życia ten kultowy film. Panie i panowie, agenci Mulder i Scully wracają do gry!
Wracają, ale jacyś tacy... senni, nie uważasz? Szczególnie Scully.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1210 dnia: Styczeń 30, 2016, 05:27:16 pm »
Wracają, ale jacyś tacy... senni, nie uważasz? Szczególnie Scully.

Trudno odpowiedzieć na to pytanie już teraz. W pierwszym odcinku scenariusz mocno ogranicza pole manewrów dwójki agentów, stawiając ich raczej w roli statystów. Spisek o którym mowa dosięga wszystkich, a skoro bohaterowie wracają po długiej przerwie to zachowanie Scully nie wzbudziło moich podejrzeń. Natomiast w odcinku drugim wszystko wydaje się wracać do normy. Mulder natomiast od początku wraz ze swoim sztampowym hasłem szuka wszelkich rozwiązań.

Offline Zdrapaka

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1211 dnia: Luty 15, 2016, 09:58:14 am »
Panowie i Panie, uwaga! Serial Monday Mornings jest godny do zobaczenia. Tematyka medyczna, ale całkowicie różniąca się od dr. House. Świetna sprawa!

Offline Radan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1212 dnia: Luty 15, 2016, 07:18:02 pm »

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1213 dnia: Luty 18, 2016, 06:52:40 pm »
The Flash zaczyna osiągać poziomy nieosiągalne dla pozostałych komiksowych produkcji tego typu (nie wliczając Netflixa z ofertą dla dojrzalszych fanów). No po prostu każdy kolejny odcinek trzyma poziom, a saga z Zoomem jest genialna. Świetnie stworzona postać, tajemnicza, diabelnie szybka, zabijająca wrogów a nie paplająca wielkie słowa. Barry wskakuje na kolejny level, ale zastanawiam się
Spoiler: pokaż
czy utracony speed force
Flash może odzyskać dzięki walce/treningowi czy jednak sprawa ma finalny, nieszczęśliwy efekt. Niby 2% to nie dużo, ale Zoom wydaje się być całkowicie nieosiągalny. Nie ten pułap.

I pytanie za sto dolców, kim może być
Spoiler: pokaż
tajemniczy więzień
? Macie jakieś przemyślenia?
Spoiler: pokaż
Po posturze wyglądał jak ojciec Barry'ego z Ziemi 2, ale to miejsca jest chyba raczej obstawione przez samego Zooma...
No ciekawość mnie zżera doszczętnie!

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1214 dnia: Luty 19, 2016, 09:19:24 am »
Im więcej będzie biegał tym szybszy się stanie więc pewnie to nie koniec jego rozwoju.
Dodatkowo teraz kiedy znają sposób wysysania prędkości to mogą to zastosować na Zoomie i oddać ją Barremu albo Jayowi.


Myślę, że to ktoś inny. Skoro ma hełm na głowie to pewnie jakiś meta-człowiek z mocą związaną z jego głową.

 

anything