Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 460274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1185 dnia: Wrzesień 13, 2015, 11:58:06 am »
Netflix zaczyna być poważną konkurencją dla seriali HBO. Nie mam oczywiście na myśli sposobu dystrybucji, ale jakości. Po komiksowym hicie, nadszedł czas na hit narkotykowy. Narcos po obejrzeniu pilota wdziera, się do ścisłego topu seriali 2015 roku. Gra aktorka cud, miód i orzeszki, do tego aktorzy nawijają po hiszpańsku, a nie angielsku co jeszcze mocniej wzmacnia klimat filmu.

Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1186 dnia: Wrzesień 14, 2015, 10:38:29 am »
Skończyłem oglądać 1 sezon Dark Matter. Cały pierwszy sezon to odkrywanie przez bohaterów kim są i dlaczego robią to co robią i są gdzie są. Relacje między postaciami też prezentują się ciekawie. Z jednej strony nie są w stanie sobie zaufać nawzajem, z drugie potrzebują siebie nawzajem i w razie czego pomagają sobie. Końcówka jest naprawdę zaskakująca. Nie mogę się doczekać następnego sezonu.

Offline Ribald

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1187 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:48:28 am »
A ja połknąłem trzy serie Luthera, jestem usatysfakcjonowany. Wprawie serial operuje pewnymi kliszami, ale wynagradzają to odtwórcy głównych ról - Elba jest świetny, ale gdy tylko na ekranie pojawia się Ruth Vilson to kradnie każdą scenę dla siebie. Zacna również rola Indiry Vharmy w pierwszym sezonie, nie dziwię się, że ktoś zobaczył w niej Ellarię Sand (choć to, co później z nią w tej roli zrobili, trudno komentować).
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline kappa

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1188 dnia: Wrzesień 15, 2015, 07:52:47 am »
Ogląda ktoś The Walking Dead? Jakie opinie o tym dziele? Bo w moim odczuciu pierwszy sezon był dobry, ale później to systematyczna droga w dół. Być może Fear The Walking Dead uratuje markę. Warto też zwrócić uwagę na serial Z Nation. Jak dla mnie zostawia swojego popularniejszego brata w tyle. Akcja w jednym odcinku wygląda jak cały sezon TWD. Jest humor, jest masa zombiaków. Obsada też całkiem przyjemna. Polecam, jeśli ktoś nie oglądał.

Offline SirBlackheart

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1189 dnia: Wrzesień 15, 2015, 08:32:03 am »
Skończyłem z The Walking Dead w połowie ostatniego sezonu. Nie chce mi się już go oglądac, przestałem się przejmować losem bohaterów, absolutnie straciłem motywację, by śledzić ich dalsze losy.


Ostatnio zabił mnie serial Narcos. Coś fantastycznego. Netflix znów zbiera wszystkie asy. Polecam!

Offline Holsten

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1190 dnia: Wrzesień 23, 2015, 07:55:31 pm »
A ja połknąłem trzy serie Luthera, jestem usatysfakcjonowany. Wprawie serial operuje pewnymi kliszami, ale wynagradzają to odtwórcy głównych ról - Elba jest świetny, ale gdy tylko na ekranie pojawia się Ruth Vilson to kradnie każdą scenę dla siebie. Zacna również rola Indiry Vharmy w pierwszym sezonie, nie dziwię się, że ktoś zobaczył w niej Ellarię Sand (choć to, co później z nią w tej roli zrobili, trudno komentować).

Ja obejrzałem 2 sezony i czekam na ukazanie się u nas trzeciego.

Offline dawjid

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1191 dnia: Wrzesień 25, 2015, 03:30:06 pm »
Z wakacyjnych seriali polecam Mr Robota - póki co wyszły dwa odcinki i są naprawdę bardzo dobre.
Właśnie zabrałem się za Robota. Muszę powiedzieć, że wciąga :wink:






Co naprawdę mnie interesuje, to czy Bóg miał jakikolwiek wybór przy tworzeniu świata - Albert Einstein transport norwegia
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2015, 12:50:21 pm wysłana przez dawjid »

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1192 dnia: Wrzesień 27, 2015, 08:29:49 pm »
Wystartował drugi sezon Gotham, podobno ma być zdecydowanie lepszy od pierwszego. Po obejrzeniu premierowego odcinka jestem daleki od optymizmu, ale zakończenie daje jakieś tam perspektywy. Nadal nie czaję, dlaczego w serialu producenci kładą lachę na muzykę, tak ubogiej ścieżki dźwiękowej chyba nie pamiętam.

Offline zkotek93

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1193 dnia: Październik 05, 2015, 05:09:10 pm »
A wiecie kiedy szykuje się nowy sezon House of Cards?

Offline Holsten

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1194 dnia: Październik 06, 2015, 07:42:42 pm »
W przyszłym roku.

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1195 dnia: Październik 12, 2015, 10:26:42 pm »
Sporo powrotów!

The Flash - najlepszy serial komiksowy oprócz bezkonkurencyjnego Daredevila. Drugi sezon wyjaśnia nam niedokończone kwestie z finału sezonu. Na scenę wkracza również
Spoiler: pokaż
Jay Garrick oraz Zoom
. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Gotham

Drugi sezon wydaję się lepszy, zwłaszcza w drugim odcinku, jednaj sztywna gra aktorska nadal psuje radość z oglądania. Oprócz bezkonkurencyjnego Bullocka i Alfreda reszta nie pokazuje talentu aktorskiego. Dialogi Gordona z doktor Thompkins typu pocałuj mnie z mimiką orangutana jedzącego banana są ponad moje siły. Gordon powinien wyglądać jak ten z serii gier Arkham, chłop jak tur a nie wyżelowana gwiazdeczka.  Trzeba jednak przyznać, że aktor grający "niby-Jokera" był naprawdę świetny i w 100% wypełnił swoje zadanie. Szacun dla chłopaka, bo widać że wczuł się w rolę clowna całym serduchem.

Z nation

Hollow, oglądasz? Drugi odcinek drugiego sezonu był moim zdaniem lepszy niż całe 5 sezonów TWD. Czterdzieści cztery minuty akcji bez nawet sekundy odpoczynku dla widza. Scenarzystom udaje się ponownie stworzyć dramat z komedią i czasami trudno ocenić na czym bardziej się skupiają. Raz ginie główny bohater, raz
Spoiler: pokaż
oglądamy zombie-striptizerkę tańczącą na rurze i
.... (no dobra tego nie da się opisać słowami)! Polecam wspomniany odcinek nawet użytkownikom, którzy do tej pory nie oglądali Z nation, ale lubią zombie i klimat postapo. Rewelacja!




Offline Hollow

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1196 dnia: Październik 13, 2015, 09:20:50 am »
Jeszcze nie zacząłem drugiego sezonu, ale chyba najwyższa pora zacząć.
A przy okazji zombie-striptizerek:


Offline adro

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1197 dnia: Październik 16, 2015, 08:18:44 pm »
ostatnio ogladalem serial national geographic o narkotykach- swietna rzecz, dowiedzialem sie nawet, co to sa bole klasterowe :razz:
luther-klasa, klasa, klasa, klimat troszke podobny do millenium z genialnym Frankiem. Szkoda, ze jest tak malo odcinkow.
miodowe lata- brylancik, a Zak gra po prostu genialnie
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1198 dnia: Październik 23, 2015, 07:55:12 pm »
Ekstazy ciąg dalszy!

W końcu normalny zwiastun:
I ta muzyka! Moje ukochane Of Monsters and Men! Już nie mogę się doczekać!

Offline Radan

Odp: Seriale
« Odpowiedź #1199 dnia: Październik 24, 2015, 09:17:24 am »
Ciekaw jestem, czy wszyscy aktorzy, którzy grali Doktora, prędzej czy później wcielą się w jakiegoś marvellowego złoczyńcę.