Autor Wątek: Sergio Toppi  (Przeczytany 67562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 02, 2015, 08:28:32 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/276222-magia-and-miecz

Jest w zapowiedziach. Może wciąż się nie ukazał?

Offline donTomaszek

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 03, 2015, 06:15:38 pm »
Nie ukazal sie jeszcze. Nieoficjalnie gildia twierdzi, ze ma byc ok. 20 lipca, ale nie jest to informacja potwierdzona.
Czekam na ten tytul z niecierpliwoscia.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline hans

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 27, 2015, 11:39:13 am »
Wg strony wydawnictwa przełożony na 5 SIERPNIA 2015. A już zwątpiłem, gdy przed weekendem zniknął z ich strony :)

Offline bosssu

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 29, 2015, 08:18:39 pm »
i już jest w sklepie
cena 40zł za 120str w HC!!!!.....REWELACJA!!!
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/276222-magia-and-miecz

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 16, 2015, 05:04:36 pm »
czytał już ktoś z Was ten komiks i chciałby się podzielić wrażeniami ?

Offline misiokles

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 16, 2015, 05:08:09 pm »
Wszyscy się wstrzymują i czekają na wrażenia innych!

Offline adro

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 16, 2015, 08:11:46 pm »
Chlopie o co Ty pytasz, Toppi to Toppi .... :razz: :lol:
Master i tyle
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

mgnesium

  • Gość
Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 21, 2015, 08:46:24 am »
dzisiaj (wcześnie) rano odebrałem magię i miecz, czytać nie było czasu ale dwa wrażenia na szybko po pobieżnym przewertowaniu:

-widać że w pewnych miejscach mistrzowi chciało się mniej niż bardziej, w niektórych w ogóle
-każdą opowieść poprzedza barwna okładka - przy ich oglądaniu człowiek trochę mimowolnie zaczyna żałować że ilustracje nie zostały wykonane w kolorze

Offline adam and arluk

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 21, 2015, 09:54:10 am »
dzisiaj (wcześnie) rano odebrałem magię i miecz, czytać nie było czasu ale dwa wrażenia na szybko po pobieżnym przewertowaniu:

-widać że w pewnych miejscach mistrzowi chciało się mniej niż bardziej, w niektórych w ogóle
Nie odniosłem takiego wrażenia, wspaniałe, charakterystyczne dla Toppi`ego ilustracje.
Poza tym piękne, solidnie wyglądające wydanie, rzekłbym wręcz -znakomite :wink:

Offline Vesol

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 22, 2015, 10:12:09 am »
 "Magia i miecz" - jedyne co mogę napisać o tym komiksie tak na szybko po lekturze : Sergio Toppi jest Mistrzem, rewelacyjny komiks z którego magia wylewa się z każdej strony plansze można podziwiać godzinami. Gratulacje dla wydawnictwa za wybór, jakość wydania oraz cenę i proszę o więcej.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 23, 2015, 09:01:59 pm »
Dopiero przed chwilą skończyłem "Magię i miecz" (a właściwie chyba trzeba powiedzieć "Miećka"). Trochę wstyd, że kazałem tyle czekać mistrzowi Toppi'emu. No, ale w sumie mam alibi: wydawca nie bywa w dyskontach, a kilka moich ostatnich zamówień szło właśnie stamtąd, a później szczerze - zapomniałem o Toppim, bo mało się tu o nim rozprawia. Gdy już się w końcu przymierzyłem do komiksu, to pierwszy króciutki szort trochę mnie odrzucił, i trochę potrwało zanim ruszyłem dalej. To znaczy, rysunki są tu całkiem przyzwoite, choć chyba trochę poniżej toppi'owej średniej, ale ta fabuła... prawie jej nie ma, wyliczanie suchych faktów + ilustracje do nich, jako żywo przypominało mi to pseudo-historyczne szorciaki ze starych Relaxów. Za to następne historie to już to co lubię, świetne rysunki, trochę czarnego humoru... ech, trzeba samemu poczytać, co ja tu będę ględził!
Na koniec jeszcze może o samym wydaniu: świetna okładka (dlaczego większość wydawców stawia na te kwadratowe szerokie grzbiety nawet w cienkich komiksach? wie ktoś? jakaś moda czy co??), elegancki papier, parę literówek by się pewnie znalazło, ale co tam... :) No i fajna cena, nie?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline nayroth

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 25, 2015, 09:39:35 pm »
Magia & Miecz przeczytana. Bardzo przyjemny zbiorek 8 historii luźno złączonych motywem przewodnim tutułowej wojny i fantastyki. Miło zaskoczyło zróżnicowanie opowieści - Toppi serwuje grozę, humor, historię, satyrę, ale wszystko ze smakiem i w doskonałych proporcjach. Czyta się szybko, ale grafiki chce się podziwiać jeszcze długo po lekturze. Jedyny niedosyt wywołuje myśl że to wszytko mogłoby zostać namalowane w pełnym kolorze, tak jak zaostrzające apetyt plansze pomiędzy nowelkami. Ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Sam album wydany elegancko, cena całkiem strawna, a okładka to mój kandydat do okł. roku 2015. Polecam!

PS: patrząc na sklep gildii, zainteresowanie chyba przekroczyło oczekiwania wydawcy i pierwszy nakład im się wyczerpuje. Do kupienia w cenie okładkowej (skandal ;p) z tygodniowym czekaniem...?

Offline szuwarek

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 25, 2016, 05:57:35 pm »
Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć gdzie można kupić plakaty czy reprodukcje rysunków Toppiego?
Coś innego niż to: http://www.allposters.pl/-st/Sergio-Toppi-plakaty_c141866_.htm
Chodzi mi o sklep w Polsce z możliwością zakupu przez Internet.

fragsel

  • Gość
Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 25, 2016, 07:14:00 pm »
Toppi w Polsce?
Toć jemu ze dwa komiksy może wydali...
To i co on by w sklepie robił polskim?

Choć chciałbym się mylić i uciesze się jak ktoś taki sklep poda....

Offline szuwarek

Odp: Sergio Toppi
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 25, 2016, 08:13:06 pm »
No 2 i pół, bo Szeherezada, Magia i Miecz i kiedyś JPII ;)
I wiem, że trudno. Jakby był bez problemu dostępny to bym się nie pytał. Niestety okazuje się, że poza trykotami wyboru praktycznie nie ma...
Również liczę na cud :)