Autor Wątek: O komiksach w mediach II  (Przeczytany 867535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Seifu

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2006, 05:59:26 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Cytat: "xionc"
Kiedys Wprost publikowalo listy "bestsellerow", na ktore trafialy jakies absurdalne pozycje. Na pytania, skad maja wyniki sprzedazy. zaskoczona redakcja odpowiedziala, ze ich listy nie sa tworzone na podsatwie wynikow sprzedazy, tylko opinii redaktorow.


Jeśli to jest takie zestawienie "bestsellerów", to należy zadać inaczej pytanie: co tam, do cholery, robi "Ghost Raider"!?


I czemu jest z bledem napisany w dodatku (Ghost Rider). Widac zle rozumiem/y slowo bestseller, moze w jezyku polskim jako zapozyczenie ma inne znaczenie (komiks najlepszy wedlug redaktorow tego a tego pisma) niz w oryginale w angielskim. ;)
ere's a story of a kid - extremely alergic to fur
A story of what he did - he went where the animals were
Go to the zoo - a dumb thing to do
Turned out a lethal lesson
Logic overthrown by passion

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2006, 05:59:33 pm »
a najbardziej zbesztany został essential

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2006, 11:18:13 pm »
Cytat: "Seifu"

I czemu jest z bledem napisany w dodatku (Ghost Rider).


Ups! To ja się machnąłem. Już poprawiam.

Widocznie dla redaktorów "Dziennika" bestseller jest synonimem słowa "polecamy".
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2006, 08:43:09 pm »
Schwarzenegger ma zagrac w Alicie.

Gdyby to byl pierwszy kwietnia, to bym sie nie zdziwil takiej informacji, a tak to zglupialem...

http://film.onet.pl/0,0,1432611,wiadomosci.html
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 13, 2006, 08:55:29 pm »
Cytat: "xionc"
Schwarzenegger ma zagrac w Alicie.

Gdyby to byl pierwszy kwietnia, to bym sie nie zdziwil takiej informacji, a tak to zglupialem...

Nie przesadzajmy. W końcu to Cameron wykrzesał ze Schwarzeneggera jakieś tam iskierki aktorskiego talentu.

Offline graves

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 13, 2006, 09:44:46 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
Cytat: "xionc"
Schwarzenegger ma zagrac w Alicie.

Gdyby to byl pierwszy kwietnia, to bym sie nie zdziwil takiej informacji, a tak to zglupialem...

Nie przesadzajmy. W końcu to Cameron wykrzesał ze Schwarzeneggera jakieś tam iskierki aktorskiego talentu.

No tak, ale Arni powiedział, że po wyborze na gubernatora już nie zagra w żadnym filmie. Kończy karierę aktora i zaczyna tylko i wyłącznie polityczną :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 13, 2006, 09:50:01 pm »
Cytat: "graves"
No tak, ale Arni powiedział, że po wyborze na gubernatora już nie zagra w żadnym filmie. Kończy karierę aktora i zaczyna tylko i wyłącznie polityczną :roll:


Może mu się odmieniło? Tak czy inaczej, ani jako polityk ani jako aktor się nie sprawdza.

Offline mica

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 13, 2006, 10:05:19 pm »
Cytuj
ani jako polityk ani jako aktor się nie sprawdza


jako polityk - nie wiem, nie śledzę jego kariery politycznej, ale jako aktor? przypuszczam, że przyciągnął do kin co najmniej dziesiątki milionów widzów, pewnie setki, więc za bardzo nie rozumiem. Jakieś inne zadanie miał jako aktor?

Offline OOllaaffeekk

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 13, 2006, 10:16:55 pm »
Ja, podobnie jak mica, jego kariery politycznej nie śledzę. Za to oglądałem wiele jego filmów i, choć wielkim fanem Schwarzenegger'a nie jestem, to muszę przyznać, że w roli napakowanego żołnierza, policjanta, czy tam robota zawsze potrafił się jakoś znaleźć. To jest moje zdanie, tylko i jedynie o samym aktorze. Nigdzie nie pisałem, że Arnold będzie, czy nie będzie pasował do tej roli, a to z jednego prostego powodu: Nie czytałem mangi. :o

Offline Ty_draniu

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 13, 2006, 10:31:04 pm »
Jako polityk też się sprawdza, w końcu po raz drugi został wybrany gubernatorem Kaliforni. Podejrzewam, że gdyby mógł kandydować na prezydenta, to mielibyśmy kolejnego aktora w Białym Domu.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 13, 2006, 10:47:18 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Dariusz Hallmann"
Cytat: "xionc"
Schwarzenegger ma zagrac w Alicie.

Gdyby to byl pierwszy kwietnia, to bym sie nie zdziwil takiej informacji, a tak to zglupialem...

Nie przesadzajmy. W końcu to Cameron wykrzesał ze Schwarzeneggera jakieś tam iskierki aktorskiego talentu.

No tak, ale Arni powiedział, że po wyborze na gubernatora już nie zagra w żadnym filmie. Kończy karierę aktora i zaczyna tylko i wyłącznie polityczną :roll:

Jednakże wobec Camerona Schwarzenegger ma szczególne zobowiązania (tak samo, jak wobec wyborców). Dla Jamesa zatopiłby pewnie Titanica, gdyby trzeba było... 8)

Offline Mysza_

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 13, 2006, 11:16:43 pm »
no miło,fajnie,cacy ale to zdanie mi coś nie pasi:"
Schwarzenegger miałby wcieli się w postać cyborga "Ido".

 Ido to był człowiek a nie cyborg, poza tym był wysokim chudzielcem w okularach z małą czczeną a nie z mordą jak pług do sniegu...no ale czepiam sie.
   pisamk nie czytał pewno mangi i tylko cos cytuje błędnie przetłumaczone.kij z tym,nieważne.
  Alita to jeden z moich ulubionych komiksów,mam nadzieje,że coś z tego wyjdzie strawnego(jeśli w ogóle wyjdzie).
 kto nie czytał mangi polecam-chwyta za serce i targa niekiedy emocjami jak szmatą.do tego mistrzowsko i równo przez całe 9 tomów rysowane.

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 13, 2006, 11:52:08 pm »
Raczej w to nie wierzę.
Na IMDB potwierdza się tylko, że Cameron będzie kręcił Alitę (pt. Battle Angel - release w 2009). Nic nie ma o Arnim, a gdyby nawet pojawiły się jakieś plotki, to tam na pewno napisaliby o tym.

Zresztą póki jest gubernatorem, prawo mu chyba zabrania.
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline hans

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 14, 2006, 03:14:29 pm »
naprawde ciekawe reklamy ludzie tworza:
http://zjadamyreklamy.blox.pl/2006/07/Boskie.html

Offline asu_swing

Odp: O komiksach w mediach II
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2006, 02:41:41 pm »
:)
na you tubie znalazłem program publicystyczny z 1991roku o komiksach:
http://youtube.com/watch?v=HIUXpkK6mbU
 ;)

pzdr
asu