Autor Wątek: Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??  (Przeczytany 11579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« dnia: Maj 02, 2003, 05:39:42 pm »
Jak myślicie, od której z tych band lepiej zacząć przygodę w Mordheim??
Obie mają fajne figurki(może za wyjątkiem kilku Witch Huntersów...) i myślę, że są w miare silne.
Czekam na podpowiedzi...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Dracon2

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2003, 05:53:35 pm »
jak lubisz kobitki w habitach to weź bojowe siostrzyczki  :D
A tak na serio: Witch hunters jeżeli lubisz kampować z kuszy i chodować pieski :) , a siostry jeżeli lubisz bicze i walczące kobiety :)

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2003, 06:06:41 pm »
To mialo byc serio??
Chodzi mi o skutecznosc w ataku/obronie, dostepnosc i cena broni, plusy i minusy itp...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline nahar

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2003, 06:08:36 pm »
jak chcesz sie bic hth to siostry, a jak strzelac i czarowac (sorry modlic) to lowcy
paweł

Offline Dracon2

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2003, 06:10:58 pm »
no i umnie w poście też to jest
"walczące kobiety"- dobre w hth
"kampować z kuszy" - dobrzy w strzelaniu

Offline nahar

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2003, 06:13:29 pm »
Fajna gwara, ale czasem potrzebne jest tlumaczenie....
A tak naprawde to lowcy tez sa niezli w HtH, szczegolnie jak ci flagllant awansuje na bohatera, to sie robi troche smutno, oczywicie przeciwnikom.
paweł

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2003, 06:15:12 pm »
Gdzies na forum wyczytalem, ze Witch hunters sa slabiutcy, a za to Siostry z dwoma biczami ponoc wymiataja...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline nahar

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2003, 06:18:11 pm »
Wszystko zalezy od ustawienia domow, jak masz fajne i dobre stanowiska dla strzelcow, to wcale nie jest tak łatwo skasowac lowcow (choc moi ostatnio raczej przeszli do historii). No i jak grac na pale - czyli wszyscy huzia na siebie, czy troche taktyki, dobre ustawienie kusznikow, oslony, etc.
paweł

Offline drachenfeles

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2003, 06:19:47 pm »
siostry wcale nie wymiatają w porównaniu do huntersów.
mają młotki i to ich przewaga.

Morph

  • Gość
Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2003, 06:27:06 pm »
Czyli mam dylemat...
Zawsze moge potem kupic druga bande i juz... :)

Offline Mart

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2003, 08:36:53 pm »
Na poważnie ja gram sigmaritkami .Grając nimi musisz umieć wykorzystywać 3rzeczy teren (nie dać się wystrzelać i zaszarżować itd.),specjalny ekwipunek(młoty,bicze itd) i najważniejsze myśleć wbrew pozorom nic na pałe .
No i figurki ta pamiętam jak kupiłem 2 box-y sigmagritek i nieumarłych(to nimi chciałem grać), po otwarciu i obejżeniu wybór mógł być tylko jeden(nieumarli  mieli dregi  z extra wypukłościmi niestety po jednej i to na  plecach :(  ,a sigmaridki habity z extra wypukłościami  po dwie i jak najbardziej tam gdzie trzeba :) ).BTW trzeba by założyć topik o wyglądzie figurek wydanych specjalnie do mordheim :idea: . Jeśli patrzysz na wygląd to sistrzyczki są niepokonane .

Offline drachenfeles

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 02, 2003, 08:44:26 pm »
Czy ja wiem, czy siostrzyczki są najlepsze?

Offline LastVegas

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2003, 09:24:38 pm »
Jako niezalezny, nieograny jeszcze obserwator zastanawialem sie czy Middenheimczycy nie wygladaja ciekawiej ale nic nie zastapi tych wrednych mord huntersow, siostrzyczki sa ladne ale szkoda ich w takich ciezkich bitwach, co innego huntersi  :P mroczne stroje, szalency posluszniu interesom swojej religii ;) ... i wlasnym, oddani sprawie goscie o zabojczym wygladzie ludzi po przejsciach, dla ktorych sikajace w gacie wymoczki z Marienburga .. chyba sie zagalopowalem :oops: sorki.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline NemoOne

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2003, 11:07:50 am »
Czyli tam gdzie dwóch polaków, tam trzy zdania...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Dracon2

Witch Hunters czy Siosrty Sigmara??
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 03, 2003, 01:18:25 pm »
Ja bym w 100% brał Witchów, bo jak widze kobitki w tych ich super czystych habitach to rzygać mi się chce (chyba że jakoś super pomalowane)