trawa

Autor Wątek: "No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów  (Przeczytany 2716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kis1

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« dnia: Listopad 01, 2006, 04:14:57 pm »
Taka moja propozycja na ligę sklepową WCM, która zakłąda maks 2 poziomy magi, wymóg BSB, nie powtarzanie speciali:

Goblin big boss : +1WS,S i I oraz to, że mam save i ward taki jak ten kto mnie atakuje

Goblin big boss bsb : wilk, lekka zbroja, sztandar, że ataki w oddziale mają poisona (wchodzi do odzialu 40 łuczników goblińskich )

Szaman nocnych goblinów : 2 poziom, piszczałki zagłady


40 Goblińskich łuczników z muzykiem

3x30 Nocnych goblinów : siatki, pełna grupa dowodzenia, 2 fanatyki

8 Pająki : muzyk,boss, lekka zbroja, tarcza, dzida, łuki

2 x Chukka

Rock Lobber

Gigant
Jest to klub, który nie wygląda jak kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)" :D:D

Offline Fojtolator

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2006, 04:23:02 pm »
pajaki do 5 i wyrzucic zbedne rzeczy

siatki do lucznikow bym dal i sztandar

a jak nie to pkty na drugi fast znalezc

Offline TruePunk

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2006, 04:23:17 pm »
Olaboga.
40 Goblińskich łuczników z muzykiem  - jeden test LD i nie masz armii mlodziencze ;p
zamiast giganta pumpy by pasowaly klimatyczniej
Za zaoszczedzone pkt bys z 2 fasty dodal.

I na ta 40.. fcg by Ci nie zaszkodzilo.
Z ciekawosci - ilu w szeregu planujesz wystawic? :-p
Przy S3 oni maja szanse zabic tylko giganty.. treemanowi czy smokowi juz nic nie zrobia (SS na 3+ daje rade)

Offline kis1

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2006, 04:31:34 pm »
Młodzieńcze ? Mam wrażenie, że jestem trochę starszy od Ciebie  8)

Siatek nie da rady na łuczników, gdyż są to Gobliny, bo tylko na takie działa sztandar. W zasadzie nie zamierzam się szereko rozstawiać, tylko polować na Giganty czy Treemany (średnio 8 zranień na ture powinno chyba wychodzić, choć jak wiadomo statystyka nie lubi tłumu i na to liczę :P). Smoka nie zastanę na te punkty :)
Myślałem o pump wagonach, ale w sumie do Nocnych Goblinów będzie się ładnie komponował Gigant :)
Jest to klub, który nie wygląda jak kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)" :D:D

Offline Astragoth

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2006, 05:13:21 pm »
czy max 2 poziomy magi to znaczy max jeden mag lv2 ??
jak nie to może być problem z ochrona na magie....

ogólnie cieżko to widze...
generał - gobosy mają wiele fajnych przedmiotów, weź może  Backstabber’s Blade i  Triksy Trinket
shaman - myślisz że pipes bardzo sie przydadzą na małe pkt? ja nie jestem pewien, lepiej DS i Staff of sneaky stealin
aha i obaj na rydwany 8)
2 fasty koniecznie, najlepiej spidery - tak truć to truć
FCG na tą 40 gobosów

i 30 NG wywal,  190 pkt wolne daj na squigi - jakie chcesz

no i najważniejsze powodzenia..... :lol:

Offline jagal

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2006, 05:45:01 pm »
wg mnie mimo, ze 2 poziomy magi to masz zlych herosów. wsadz 2x mag 1lv , jedenmu piszczakłki a drugiemu jakegoś bounda(a jesli bound sie liczy do lv to sneaky stealing) i scrolla. ofc to co zostało wczesniej powiedziane o 40 łucznikach to potwierdzam ;) a piszczałki koniecznie zostaw, nie słuchaj się tamtego ;)
quote="RoMaN Lord of the Druchii"]siema chce byc PG



 Według mnie nigdy nie kozacze ale ok.[/quote]

Pzdr

jagal

Offline kis1

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2006, 05:52:47 pm »
Jaką ochornę przeciw magiczną ? Przeciwnik ma 4 powera, a ja 3 dispela, więc nie widzę problemu :D

Piszczałki wrzuciłem, bo mój brat wystwia 5 lanc na tą ligę  :)

Na rydwany ich nie wsadzę, bo nie mam modeli, poza tym czułbym się niebezpiecznie :P

Zmienie na 2 fasty jak tak doradzacie i jedną 30 na kilka squigów wymienię (tylko się zastanawiam na które :D)
Jest to klub, który nie wygląda jak kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)" :D:D

Offline Tigerius

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 01, 2006, 06:52:10 pm »
Cytat: "jagal"
wg mnie mimo, ze 2 poziomy magi to masz zlych herosów. wsadz 2x mag 1lv , jedenmu piszczakłki a drugiemu jakegoś bounda(a jesli bound sie liczy do lv to sneaky stealing) i scrolla. ofc to co zostało wczesniej powiedziane o 40 łucznikach to potwierdzam ;) a piszczałki koniecznie zostaw, nie słuchaj się tamtego ;)


W przypadku wymogu bsb, dwoch szamanaów obcina solidnego generala, a ld w tej armii sie moze przydac..!!!

Pamietaj o regimencie 20+ piechoty nie strzelającej ;)
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline QUASSIMODO

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 01, 2006, 07:51:35 pm »
jest kilka absurdalnych rzeczy w tej rozpie->
8 pajakow z FCG? a po kiego grzyba? ranki nigdy miec nie beda ,kosztuja w 3 doopy pktow a do tego latwo straca sztandar...
IMO za te pkty 2x fast...jka styknie to z muzykiem i lukami

40gobali...IMO sie to nie sprawdzi
a jezeli juz taki oddzial to koniecznie z FCG-przynajmniej bedziesz mial jakby co oddzial do walki

i teraz dla wszystkich geniuszy zmieniajacych rozpy a nie grywajacych-> Staff of Sneaky stealin kosztuje 50pkt...jak cos jeszcze chcesz zmiescic na szmananie 2lvl to gratki
ja bym dal jak juz to szamana z dudami+1 grzybek

zreszta Orcs rulezz!! :badgrin:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Tigerius

Re: "No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 01, 2006, 08:04:34 pm »
Cytat: "kis1"


8 Pająki : muzyk,boss, lekka zbroja, tarcza, dzida, łuki

Cytat: "QUASSIMODO"

8 pajakow z FCG? a po kiego grzyba? ranki nigdy miec nie beda ,kosztuja w 3 doopy pktow a do tego latwo straca sztandar...
IMO za te pkty 2x fast...jka styknie to z muzykiem i lukami  


boss+muzyk =/= fcg i raczej nie straca sztandaru :D
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline Husiat

"No Orcs Allowed" czyli 1555 Gobów
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2006, 08:07:29 pm »
Jako że gram gobaskami jakiś dłuższy czas (a nadal plewa ze mnie) to się wypowiem:
Nie lepiej ten kloc 40 Gobasów z łukami rozbić? jak chcesz strzelać z górki? To chyba się nawet nie zmieści całe, a 16 cali to blisko... Daruj sobie te poisony tak szczerze... Ja bym w to nie inwestował tylu punktów, dałbym za to BSB do klocka zwykłych gobasów bez magicznego sztandaru bo to raczej strata punktów. Dalej Jak juz powiedziano wyżej 8 Spiderów to bezsens, daj 5 wilków i 5 spiderów na przykład.  No i dorzuć może Squigi za wolne punkty...
W ogóle nie widzę tutaj tej 40 Łuczników z 16 calowym zasięgiem... :roll:

A tak pozatym to: Gobbo rulez  ;)

 

anything