Autor Wątek: Dwie szarże  (Przeczytany 2073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Belaner

Dwie szarże
« dnia: Październik 29, 2006, 03:48:06 pm »
CZy jeżeli jednostka powiecmy kawy wpada z owerana\gonienia w powiecnmy treemana,a w następnej tuże na szarżującą kawe szarżuje alter to co wówczas,obie jednostki szarżują i walą po I? czy jakoś inaczej

Offline Zox

Dwie szarże
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2006, 04:00:00 pm »
Alter ma pewnie dwuraka więc kawa pierwsza wali ;)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Christos

Dwie szarże
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2006, 04:08:21 pm »
Cytat: "Zox"
Alter ma pewnie dwuraka więc kawa pierwsza wali ;)


A to ciekawa teoria. Niby czemu mając dwuraka przy  szarży miałby nie uderzac pierwszy??
Jesli nic się nie zmieniło w nowej edycji to najpierw kawa wypłaca ataki w drzewo, potem alter w kawe, potem drzewo w kawe i kawa w altera.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline QUASSIMODO

Dwie szarże
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2006, 05:13:53 pm »
a wlasnie ze sie zmienilo w nowej edycji....

kawa i alter sa traktowani jak modele szarzujace-ataki ida wg inicjatywy...
no i wszystkie ataki kawy maja bonus za lance(nawet w przypadku oddawania alterowi)->dla mnie to glupie i naprawde nadaje sie pod FAQ :roll:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline TruePunk

Dwie szarże
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2006, 06:29:28 pm »
czy takie glupie.. nalezy wyobrazac sobie, ze wszystko to dzieje sie w czasie rzeczywistym - nie turowym - z jednej strony biegna chlopaki, z drugiej alter, i dostaje biedak w pysk z rozpedzonej lancy.
Mi sie wydaje calkiem klarowne.

I duza prosba do autora tematu: zaprzyjaznij sie z slownikiem ortograficznym.. albo sciagnij sobie firefoxa - podkresla orty (niestety trzeba uzywac polskich znakow zeby polowy slow nie podkreslil:P)

Offline Bigpasiak

Dwie szarże
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2006, 08:11:42 pm »
Wg Ciebie nie jest takie glupie?
to wytlumacz mi jakim cudem jest mozliwa sytuacja kiedy lanca szarzuje na giganta z overruna a w swojej turze goblinki wala w tyl lancy i lanca wyplaca wszystkie ataki poza czempionem w tyl Z WSZELKIMI BONUSAMI ZA SZARZE???(bo czempion np kce dobic gigusia tylko...) narysuj mi prosze bo nie wyobrazam sobie tego... biegne do przodu a udezam w tyl lanca z ta sama sila co do przodu... no i oczywiscie wszystkmi po bokach tak jak normalnie... mam tylko jedno male pytanko...

JAK????
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline TruePunk

Dwie szarże
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2006, 08:25:01 pm »
Y.. napisalem, ze glupie dlamnie nie jest to, ze ktos wpadajac od przodu na szarzujaca w tym samym momencie lance dostaje z S5.
Uzywanie formacji lancy wstecz nie przyszlo mi na mysl - chyba jeszcze nieskazony az tak PG jestem zeby takich kretynizmow nierealnych sie doszukiac w kazdym akapicie ;p

Offline Christos

Dwie szarże
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2006, 08:39:32 pm »
No ale niestety bonus lancy w walce od tyłu jest faktem. Mam nadzieje że póki co...
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline QUASSIMODO

Dwie szarże
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2006, 08:59:53 pm »
Cytat: "TruePunk"
Y.. napisalem, ze glupie dlamnie nie jest to, ze ktos wpadajac od przodu na szarzujaca w tym samym momencie lance dostaje z S5.
Uzywanie formacji lancy wstecz nie przyszlo mi na mysl - chyba jeszcze nieskazony az tak PG jestem zeby takich kretynizmow nierealnych sie doszukiac w kazdym akapicie ;p


no to zacznij sie doszukiwac...gramy armia ktora ma 2-3I,rycerze maja I3+...robi sie mniej wesolo
i to nie dziala tylko w tyl(jednak rzadsza sytuacja) ale przede wszystkim na flanke kawalerii-standardowe zagranie armii piechotnej
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline kis1

Dwie szarże
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 30, 2006, 11:39:14 am »
A ja mam pytanie takie. Szarżują na mój oddział dwa oddziały przeciwnika w takiej sytuacji :

 :shock:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :D  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :shock:

 :D - mój oddział
 :shock: - oddział przeciwnika
 :arrow: - linia szarży

Powiedzmy, że jeden z nich wzbudzał terror i niezdałem albo zadeklarowałem flee. Uciekam od przeciwnika liczniejszego (w przypadku takiego samego US rzucam kostką) co oznacza, że biegnę w stronę bliższego oddziału (i  ginę), tak ??
Jest to klub, który nie wygląda jak kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)" :D:D

Offline Zox

Dwie szarże
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2006, 02:36:51 pm »
Nie. Jest to jedyny wyjątek gdzie nie jest się zniszczonym.
W polskim skullpasie jest to na stronie 41, dział walka wręcz, ucieczka i pościg przy rysunku z uciekaniem przez jednostki
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Scimitar

Dwie szarże
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 30, 2006, 03:12:48 pm »
Cytat: "Zox"
Nie. Jest to jedyny wyjątek gdzie nie jest się zniszczonym.
W polskim skullpasie jest to na stronie 41, dział walka wręcz, ucieczka i pościg przy rysunku z uciekaniem przez jednostki

Jaki wyjątek - wyjątek to jest po brejku, a tu mamy deklarację 2óch szarż i flee jako odpowiedź.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Zox

Dwie szarże
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 30, 2006, 03:36:12 pm »
:roll:
zmylił mnie rysunek
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline kis1

Dwie szarże
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 30, 2006, 03:55:06 pm »
Więc jaka jest odpowiedź ?
Jest to klub, który nie wygląda jak kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)" :D:D

Offline Scimitar

Dwie szarże
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 30, 2006, 08:02:53 pm »
Myślę, że jak wpadniesz w oddział o US 5+ to giniesz. Jeśli uda się uciec to wykonujemy szarżę. Oczywiście ten oddział z prawej może mieć bliżej niż miał - trudno.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D