trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.  (Przeczytany 104543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« dnia: Październik 26, 2006, 10:31:19 am »
Krótko przypomnę zasady:

Cytuj
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.


Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.


A teraz właściwy post: Wiecie jak wygląda akademik Papieskiego Wydziału Teologicznego w którym robimy sobie imprezki?
o tak. Najwyższe piętro w całości zamieszkałe jest przez studentów. Standard czterogwiazdkowego hotelu, marmury w kiblu i pokojówki sprzątające puste flaszki. Żyć nie umierać.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2006, 11:06:47 am »
i tak nigdy nie daje na tace
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Joshua

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2006, 11:11:44 am »
Jak się przedstawiamy, to ja też się przedstawię.
Joshua, lat 15(no prawie), mieszkam w szczecinie(zresztą o tym się wam słuchać nie chce:P). Interesuję się M&A, programowaniem, i ogólnie wszystkim co związanym z tymi szarymi blaszanymi skrzynkami, cpo pikają i różne inne dźwięki wydają. Więcej grzechów nie pamietam...
BTW, wspaniały akademik :D marzenie każdego studenta.
img]http://img83.imageshack.us/img83/1993/sygnaturka2ja0.jpg[/img]
-How can you be that strong and not like fighting
-Have fun!
-Death and pain are just the cost of fun!
猿 渡 大 輝

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2006, 11:20:12 am »
wiesz dread... od czasu jednych z kilku otrzesin jak gosc przy mnie wracal z zebami w rekach mam pewien uraz do imprez w akademiku ;)

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2006, 11:31:09 am »
Cytat: "Dreadzik"
Standard czterogwiazdkowego hotelu, marmury w kiblu i pokojówki sprzątające puste flaszki. Żyć nie umierać.


  Naszła mnie wizja księdza zbierającego ofiarę w kościele i myślącego, ile flaszek za to kupi. Nigdy więcej nie dam na tacę!


 BTW to kiedy zrobiliśmy te 100 stron w D.P. vol 4?  :shock:  Mamy chyba najwyższą frekwencję na forum!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2006, 11:33:43 am »
Cytat: "Clayman_"
i tak nigdy nie daje na tace

To nie z tacy, kasa poszła od Jana Pawła. Co ciekawe, gdy biskup rozmawiał z papieżem o akademiku, to papież chciał, żeby był koedukacyjny, ale biskup powiedział, że lepiej, żeby był to akademik męski. Żartował, że jak coś sie tam spłodzi, to będzie z "Domu Jana Pawła", więc papież będzie płacił alimenty.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Aviona

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2006, 11:38:21 am »
WITAM JOSHUA
PRZYWITAJCIE KOLEGE .. :)
WITAM CIE CHLEBEM I SOLĄ ..(CHLEBEM W PLACY A SOLĄ MIEDZY OCZY,) :lol:  < ŻARTOWAŁAM > NAPRAWDE WITAM SERDECZNIE ..

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2006, 11:46:44 am »
Cytuj
To nie z tacy, kasa poszła od Jana Pawła.

a on skad mial kase?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2006, 11:47:20 am »
Cytat: "Aviona"
WITAM JOSHUA
PRZYWITAJCIE KOLEGE .. :)


Ja tam już go witaaaałem....


[anty-komercjalizm, patriotyzm ifogóle]
Dread
   Te pieniądze mogły pójść na biedne dzieci z Kambodży, a nie Twoje plugawe zachcianki! :x Mason!

[/]
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2006, 11:54:51 am »
Cytat: "Clayman_"
a on skad mial kase?

Od UFO. Wiadomo, że Watykan to spisek ufoli.

Cytuj
Te pieniądze mogły pójść na biedne dzieci z Kambodży

Poszły by jednorazowo. A tak kasa z Niemców, którzy codziennie zostawiają tam grube euro idzie na statutowe zadania Caritasu. Bo lepiej jest zainwestować pieniądze, żeby pracowały na siebie, niż jednorazowo je rozdać.  ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2006, 11:58:55 am »
Cytuj
Od UFO. Wiadomo, że Watykan to spisek ufoli.

spodziewalem sie jakies fajnej wymijajacej odpowiedzi ale musze przyznac ze mnie zaskoczyles ^____^
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2006, 11:59:01 am »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
To nie z tacy, kasa poszła od Jana Pawła.

a on skad mial kase?


AFAIR watykan ma spore konta bankowe.. + akcje na gieldzie... swego czasu ulokowane w ewnej "niemoralnej" firmie ;)

krova co rozumiesz przez laczenie patriotyzmu i kambodzy w jednym zdaniu? chce3sz nam powiedziec, ze nie tlyko ryba z tu obecnych nie jest z polski? :shock:  ;)

Aviona Jesli mozna by ce prosic.. nie krzycz... leb mi dzis peka ;)

dread tylko winny sie tlumaczy ;)

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2006, 12:06:35 pm »
Cytat: "Szino"
krova co rozumiesz przez laczenie patriotyzmu i kambodzy w jednym zdaniu? chce3sz nam powiedziec, ze nie tlyko ryba z tu obecnych nie jest z polski?


 Odmawiam odpowiedzi ze względu na złe samopoczucie!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Clayman_

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2006, 12:06:52 pm »
Cytuj
AFAIR watykan ma spore konta bankowe.. + akcje na gieldzie... swego czasu ulokowane w ewnej "niemoralnej" firmie  

no i wlasnie pytam skad biora kase ktora wrzucaja na konta i gielde
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol4.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 26, 2006, 12:16:41 pm »
Z tacy i z azteckiego złota.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.