Autor Wątek: Piszczałki vs np Ratling  (Przeczytany 10051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b_sk

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 23, 2006, 07:07:33 pm »
Żaden ze mnie teoretyk, generalnie wolę podejście na zdrowy rozsądek, dlatego pomysły w stylu "popychanie fanatyków magią" do mnie nie przemawiają, ale tutaj będę się upierał. Ratling ma bonusy za bycie kawalerią to ma także minusy.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline QUASSIMODO

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 23, 2006, 07:09:21 pm »
wg tych cytatow to jednak rzucaja :shock:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Shino

  • Gość
Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 23, 2006, 07:14:22 pm »
Cytat: "b_sk"dlatego pomysły w stylu "popychanie fanatyków magią" do mnie nie przemawiają[/quote


przeczytaj sobie opis czaru.. bo na prawde wyglada na to, ze rzucaja... na zdowy rozsadek to fenole powinny byc immune to psychology ;)

Offline b_sk

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 23, 2006, 07:21:17 pm »
Wiem, że wg opisu czaru fanatycy idą, ale jest to wg mnie tak piramidalna bzdura, że nie ważne co mówią zasady, ja tak robił nie będę.
Natomiast co do piszczałek to się uprę i będę twierdził, że weapon teamy panikę rzucać muszą.  ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

JJ

  • Gość
Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 23, 2006, 07:22:17 pm »
Ja co prawda więcej nie sędziuję, ale jeśli się to kiedyś przytrafi i ktoś się mnie spyta, czy ratlingi panikują od piszczałek, odpowiem - No bez jaj.
A jak się coś uściśli to się dostosuję.

Offline thurion

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 23, 2006, 07:29:14 pm »
Jacku, zawsze mozesz odpowiedziec:
' oczywiscie, przeciez kazdy wie ze jeden szczurek jezdzi na 2gim... '


swoja droga... panowie, troche mniej rules lawyeringu, troche wiecej zdrowego rozsadku nie zaszkodzi ;)

Offline grzech76

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 23, 2006, 09:05:43 pm »
hmmm, a wg mnie traktowac coś jako "cavalery MODEL" to nie to samo co traktowac coś jako "cavalery UNIT".

Offline TruePunk

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 23, 2006, 09:34:31 pm »
Hmmm.

Ladnie wychwycil Grzesiek cos, co nam umknelo ;-) I zgodne z logika jakby nie patrzec.

Shino

  • Gość
Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2006, 09:37:47 pm »
Cytat: "grzech76"
hmmm, a wg mnie traktowac coś jako "cavalery MODEL" to nie to samo co traktowac coś jako "cavalery UNIT".


w tej grze wszystko jest unitem.... modele sa czescia unitu.. gostek na koniu JEST chyba cav. (silngle)unit

szafa@poznań

  • Gość
Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2006, 10:34:57 pm »
Cytat: "JJ"
Cytat: "b_sk"
Cytat: "JJ"

P.S. Z Weapon-teamami to jakaś przesada :shock:

W końcu mają wszystkie bonusy kawalerii to powinny też mieć wszystkie słabe punkty.



"Treat them exactly like cavalry models, except where otherwise specified."
A że nie ma nigdzie specified, że od trąbki paniki nie rzucają, znaczy się, że rzucają.


Uciekają i ścigają 3D6?  :badgrin:
Skoro nie zostało im to "specified" to zapewne tak....  :badgrin:


jacku, cos przeoczyles ;) gonienie 3k6 nie jest cecha kawaleri, tylko modeli z ruchem 7+. Znam kawaleria goniące 2k6, i piechoty goniace 3k6. chybiłeś :P

Sadzac po cytatach - testuja od pajp! durne...ale zasady to zasayd :P

Offline Chory

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 23, 2006, 10:41:10 pm »
To z rzucaniem paniki na WLC to tez przesada Shino.To jest war machnie z single stat linem jak chariot.Wiec znowu ,bez jaj.
A to z weapon teamami to juz przesada.Oni maja taka bazke bo na jednej sie nie zmieszcza i stad ten cavalery base.

Cytuj
A że nie ma nigdzie specified, że od trąbki paniki nie rzucają, znaczy się, że rzucają.


Racja.Ciezko to przeczytac w podreczniku pisanym 4 lata temu.

Mam nadzieje ze wkrótce wyjdą FAQi z dedykacja dla osób które w ramach nudy w domu wyszukuja coraz bardziej chore nagiecia(tak zwanych teoretyków jak to okreslil thurion :) )

Shino

  • Gość
Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 23, 2006, 11:06:31 pm »
a wlc nie jest wogole traktowany jak chariot?

pamietam, ze co do ruchu to tak tak samo jak autoniszczenia z s7+ ale nie wiem czy wogole tak jest traktowany (znaczy jesli nie to nie rzuca a jesli tak to musi jak inne charioty)...

Offline Bigpasiak

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 23, 2006, 11:34:24 pm »
Cytat: "Shino"
a wlc nie jest wogole traktowany jak chariot?

pamietam, ze co do ruchu to tak tak samo jak autoniszczenia z s7+ ale nie wiem czy wogole tak jest traktowany (znaczy jesli nie to nie rzuca a jesli tak to musi jak inne charioty)...


to troche dziwnie bo jest traktowany jako chariot i jako war machine...(w pewnych aspektach) ciekawe stwierdzenie co do teoretykow warhamca... nie szafa? he he he(to ofors odnosnie naszej malej dysputy co do pewnej szarzy ;) ) moim zdaniem za duzo ludzi slepo patrzy na zasady... troche pomyslunku czasem starcza. wg mnie powinno brzmiec to jakos all mounted models, mosters itp... pewnie o to im chodzilo ale zapomieli o polakach... spokojnie niedlugo wyjdzie dodatkowy podrecznik dla nas specjalnie z poprawionymi zasadami i interpretacjami do nich... widze ze raczej sie nie obejdzie bez tego...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline TruePunk

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 24, 2006, 06:24:43 am »
jakby wyszedl; to od razu by sie podniosly glosy ze bledy w tlumaczeniu itd powazne zmieniajace przebieg gry ;P

Offline Bigpasiak

Piszczałki vs np Ratling
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 24, 2006, 11:35:40 am »
Cytat: "TruePunk"
jakby wyszedl; to od razu by sie podniosly glosy ze bledy w tlumaczeniu itd powazne zmieniajace przebieg gry ;P


napisalem zasady i interpretacje... dla jasnosci :P
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

 

anything