Autor Wątek: Mafia  (Przeczytany 4954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radoslaw

Mafia
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2008, 02:42:46 pm »
Mafia jest ciekawa gierka, nadal milo ja wspominam pomimo uplywu dluzszego czasu, jak w nia gralem. Najlepsze jest w niej zakonczenie, a mianowicie ostatnia wstawka filmowa - dla tego zakonczenia warto przejsc ta gre:-)
Niepodobala mi sie jednak (m.in.drobnymi bledami) jedna misja - wyscig samochodowy, nie pamietam dokladnie, ale bylo duzo okrazen, byl dlugi i ciezki do przejscia - najtrudniejsza misja w grze... :x
Ostatnio graloem w gre Godfather - polecam ja dla fanow Mafii.
Pozdrawiam!
efore you could "Scream"
     and way before "Last Summer..."
The Scariest name in Horror
                    was on "Elm Street"

Offline ArtiS

Mafia
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2008, 03:40:14 pm »
Cytat: "radoslaw"
Niepodobala mi sie jednak (m.in.drobnymi bledami) jedna misja - wyscig samochodowy, nie pamietam dokladnie, ale bylo duzo okrazen, byl dlugi i ciezki do przejscia - najtrudniejsza misja w grze... :x


Właśnie, każdy to potwierdzi. Ponoć bezproblemowo przechodzili ją posiadacze kierownic ale to tylko tak słyszałem. Przy odpowiednim kierowaniu i wyuczeniu się zachowania pojazdu można było spokojnie ją zaliczyć, ale okrążeń powinno być faktycznie mniej. I jeszcze u mnie te zacięcia grafy na zakrętach...

Offline Deytonus

Mafia
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2008, 04:59:34 pm »
Nie denerwuj. Przez ten wyścig przerwałem grę na dwa miesiące, bo zaciąłem się jak głupi :F

Offline JAPONfan

Mafia
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2008, 10:44:56 am »
co wy macie z tym wyscigiem? podchodze do mafii 5 raz i  wyscig z 5 okrazeniami wygrywam za 2-3 razem.
A godfather ehhh- jak napisali w cd-action jest kilka gier ktore mozna kupic zamiast. Mafia ma klimat, muzyczke, duza ilosc samochodów, a godfather wyglada jak beta wersja ktoregos z nasladowców Mafii.

 

anything