Autor Wątek: 10000 synów Ulthuanu  (Przeczytany 5495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosa_elf

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2006, 09:06:19 pm »
co do hełmu i shieldu to czy przypdkiem nie jest tak jak było w 6ed. z Enchanted Shield i Helm of Fortune?? Kombinacja dosc powszechna i nikt się nie czepiał ale nie jestem pewien :) wiec moge się mylić, hymmmmm to wtedy mi nieco pokiereszuje tego lorda bo taki ładny save na 2+ :D ale mi się wydaej, że mozna łączyć ale moge się mylić :)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Asassello

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2006, 09:09:17 pm »
kosa.no walsnie w tej edycji to nawet enchanted shield nie mozna laczyc z inna magiczna zbroja (zmienil sie opis przedmiotu w RB)..
wiem..jest to bolesne..szczegolnie ze jak sie laczylo ja z helmem to powstawal dobry save :)..a teraz juz nie mozna:(

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline kosa_elf

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2006, 09:11:58 pm »
no to włąsnie wiem z tym EnS ale dragonshielda mozna łączyć, chyba... jest zapis, że mozna łączyć normalnie z innym ekwipunkiem więc?? Mam nadzieje, że się nie mylę...
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Asassello

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2006, 09:35:51 pm »
normalny!=magiczny
inaczej:
normalny to nie jest magiczny i na odwort, magiczny nie jest normalny
(choc czasem jest tak traktowany... np w przypadku BSB - kiedys ludzie dawali mu EnSh bo to nie byl normalny ekwipunek tylkomagiczny..ale naszczescie w koncu to uscislili)

a w 6ed EnSh miala specjalny zapis ze pomimo tego ze jest magiczna tarcza moze byc laczona z innymi magicznymi zbrojami :)

dlatego wlasnie zwrocilem uwage na ta kombinacje itemow :)..

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline kosa_elf

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2006, 09:40:35 pm »
hymmmmm to chyba out ta tarcza :/ co by dać w zamian? Moze fusil (to zioniecie z S3?? Nic innego nie przychodzi mi do głwoy, ogólnie to bym już wolał dać jemu armour of protection lion guarda, a gryfowi, hełmik i BoS i jakiś ward na 6+ i tak bedize mało co walczył, chyba tak zrobie. Ale prosze o jakąs radę bo troche się pogubiłem ;)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Asassello

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2006, 11:16:56 pm »
jak dla mnie dobry pomysl
ten na smoku
lion guard
armour of protection
i moze SoM ;)

a na gryfie
przenosna balista
helmik
talizman of protection

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline DaR0

10000 synów Ulthuanu
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2006, 04:24:15 pm »
Smok/gryf - nadal najlepsze kombo :
VoD + LG Honour / do tego lanca/halabarda, shield, Dragom/Havy Armour.

/ - jest tam gdize to zalezy od preferencji samego gracza - a te sa różne.

Pozdro