trawa

Autor Wątek: Lord Kroak  (Przeczytany 6184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szafa@poznań

  • Gość
Lord Kroak
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2006, 11:14:48 am »
nieprawda. w opisie slanów jest że MOGĄ  byc bsb. kroak nie ma napisane "count as bsb" ani nic w tym stylu - wiec nim nie jest.

< Slanesh >

  • Gość
Lord Kroak
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 20, 2006, 11:35:01 am »
Czyli mogę wystawić innego bsb tak ? Czy tym bsb musi być inny slann - zakłaadjąc że kroak liczy się jako slann, czy może to być veteran ?

Offline lith

Lord Kroak
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2006, 11:46:12 am »
Jezeli nie jest BsB to jak moze miec sztandar? Czy ten sztandar liczy sie do CR?
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline QUASSIMODO

Lord Kroak
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 20, 2006, 12:02:28 pm »
w opisie bsb w lizzie jestodpowiedz
jezeli masz slanna to veteren nie moze byc bsb tylko ktorys ze slanow ma wykupywany upgrade

jako ze krak nie ma takiej opcji to w rozpach z nim bsb pojawia sie dopiero na 3k
i nie ma problemu
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline grzech76

Lord Kroak
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2006, 12:12:03 pm »
Cytat: "lith"
Jezeli nie jest BsB to jak moze miec sztandar? Czy ten sztandar liczy sie do CR?


liczy się do CR, a może mieć sztandar tak samo jak każdy normalny oddziałktóry ma sztandar a nie liczy się jako BSB. To chyba jasne...

Offline lith

Lord Kroak
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 20, 2006, 12:42:13 pm »
Grzech nie sadze, zeby czesto sie zdarzal w starym swiecie slan ze sztandarem nie bedacy BsB, ale macie racje o tyle, ze nie ma co byc madrzejszym od GW i dopisywac swoich linijek. Lepiej przyjac Kroaka jako wyjatek. Chociaz to jakas bzdura, ale GW jest z nich znane ;)
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline SMALALA

Lord Kroak
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2006, 12:49:29 pm »
Cytat: "grzech76"
Cytat: "lith"
Jezeli nie jest BsB to jak moze miec sztandar? Czy ten sztandar liczy sie do CR?


liczy się do CR, a może mieć sztandar tak samo jak każdy normalny oddziałktóry ma sztandar a nie liczy się jako BSB. To chyba jasne...


Wszystko fajnie tylko ze to heros a nie 20 osobowy odzial :roll:

Shino

  • Gość
Lord Kroak
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2006, 01:28:40 pm »
Cytat: "lith"
Jezeli nie jest BsB to jak moze miec sztandar? Czy ten sztandar liczy sie do CR?


moze tak samo jak bretonski bsb majacy lance nie bedaca lanca :roll:

Offline DaR0

Lord Kroak
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 20, 2006, 04:43:51 pm »
Kroak jest BSb bo :
jest herosem i ma sztandar.

Pieprzenie o zapisach jest bez sensu bo to zwykłe przeoczenie GW jakich wiele. Ja jak będe grał z kroakiem to bedę go traktował jako BSb - bo tak nakazuje rozsądek i chociaz lekkie wyczucie intencji twórców.

Pozdro

Shino

  • Gość
Lord Kroak
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2006, 04:47:20 pm »
jak bedziesz gral ze mna tym kroakiem to przypomniej to na starcie zebym zdazyl krzyknac sedzia :roll:  :roll:

nie kazdy heros majacy sztandar musi byc bsb(kroak) i nie kazdy bsb musi miec sztandar... (to drugie to chocby paymaster czy tez gorbad)

chyba, ze chcesz mi wmowic, ze gorbad trzyma w lapie sztandar...

Offline DaR0

Lord Kroak
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2006, 06:53:52 pm »
Ja tylko napisałem jak ja go bede uzywał - bo tak jest logicznie.

I tak na openach nie gram wiec turnieji to nie dotyczy - a w domu to mozna i włąsnych speciali zrobić i rózne cuda - kwestia dogadania się.

Pozdro

Offline grzech76

Lord Kroak
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2006, 07:22:24 pm »
ale weź pod uwagę Daro, że on jest dośc mocnym herosem. i właśnie może w ten sposób chciano to sbalansowac. znasz tak dobrze intencje GW?
jesteś pewien, że jest BSB?

byłeś pewien, że BSB bretonni mógł byc na pegazie, podczas gdy inni nie mogli latac? czy pomyślałeś, ze to pomyłka?

Offline DaR0

Lord Kroak
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 20, 2006, 09:44:59 pm »
Powiem inaczej...znas zfluff Lorda Kroaka ?? Jesli tak to powinien o na 2+ wygrywacbitwe - i to z rerolem ;)
Wiec nie powinno go w ogóle być w special herosach..ale mniejsza z tym ;)

Sądze że jest BSB moje zdanie i tyle. Mozesz mieć inne - przeciez ci nie zabraniam ;).

Pozdro

Offline lith

Lord Kroak
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 20, 2006, 10:35:21 pm »
Zabawne, ze to mowisz. Znajomy w dokladnie takiej sytuacji (kroak) rzucil dwa razy pod rzad 1 :D
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline grzech76

Lord Kroak
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 21, 2006, 08:25:37 am »
Cytat: "DaR0"
Powiem inaczej...znas zfluff Lorda Kroaka ??


co nieco kojarzę...  i aktualnie jest chyba trochę nie w tym świecie...