trawa

Autor Wątek: Neverwinter Nights 2  (Przeczytany 34351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wołek

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 19, 2006, 08:51:28 pm »
Celerona 2,6 Ghz
512 ram
Geforce Fx 5600 - to jest żenada wiem :D

I nawet na najniższych mi się tnie tak że  :evil:  :evil:
To pewnie sprawa karty.
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

gość1

  • Gość
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 19, 2006, 09:21:50 pm »
Cytat: "Wołek"
Geforce Fx 5600 - to jest żenada wiem :D


Działa Ci na takiej karcie? O_o Mi nie chce ruszyć na GF5200 -.-'

Offline Wołek

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 19, 2006, 09:41:37 pm »
no normalnie odpalam grę itd. Ale jak już dochodzi to śmigania bohaterem to już takie lagi z opóźnieniem 5min i wogóle :D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 20, 2006, 12:28:44 am »
Jedynka mi się podobała. Rozrywka lekka, łatwa i przyjemna. No i oczywiście Aribeth :p
Druga część to nie gra na mój sprzęt. Musiałabym go za bardzo podrasować ;) Ciekawi mnie natomiast zawartość artbooka, który ponoć dołączony jest do gry w wersi exclusive. Co w nim jest czego w nim nie ma?

gość1

  • Gość
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2006, 08:38:48 am »
Artbook to kilka stron wielkości pocztówki powiązanych sprężynką. Są w nim różne elementy graficzne: od szkicu aż  do wykonania w grze. Jeśli go nie masz, to nic nie straciłeś =p

Offline Raven

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2006, 04:40:31 pm »
Hmm?? A patch 1.04? Ponoć miał też nieco zoptymalizować kod? Obawiam się, że mój Gforce 6600 będzie się i tak nieźle dławił:(

Ba, ale przeszło się Baldura jedynke na 486 to i to uruchomię na moim sprzęcie :) Zobaczymy.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Kriss

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 20, 2006, 10:16:17 pm »
Cytat: "Wołek"
Mój komp nie wytrzymał.Czekam na tuning kompa :D


Po zapoznaniu się z wymaganiami sprzętowymi nabrałam przekonania, ze nigdy nie zagram w drugą część NWN  :lol: Chciałabym tylko wiedzieć czy jest czego załować, czy wprost przeciwnie... Pozostaje granie w "starocie"  :)
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline tamago

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2006, 12:20:42 pm »
Jeśli mam być szczery.... masz czego załować giera jest wyrąbista... zresztą jak i pierwsza część... XD

***

  • Gość
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 21, 2006, 03:44:25 pm »
Cytat: "tamago"
zresztą jak i pierwsza część... XD

Bez żartów...
Powiem szczerze, nie nastawiałem się na zbytnią poprawę po jedynce, spodziewałem się raczej czegoś, w co pograć można, ale co nie jest wybitne. A tu niespodzianka, tyle dobrych ocen :)

Mam zamiar kupić w najbliższej przyszłości i wtedy napiszę, co ja sądzę o dwójce.

Offline tamago

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 22, 2006, 12:41:31 pm »
Cytat: "Norsefir"
Cytat: "tamago"
zresztą jak i pierwsza część... XD

Bez żartów...


No... tak to było bez żatrów....
No dobra NWN nie była taka szałowa jak 2 ale i tak lepsza od... rany... "Dungeon Siege" (gra typu idz i zabijaj co spotkasz na swej  drodze) a w NWN to nie do końca tak jest... trafiają się qesty gdzie nikogo nie zabijesz... (np. quest z 2 miasta... masz być obrońcą jakiegoś ludka w sprawie sądowej [udało mi sie go ułaskawić za 1 razem XD])

Offline Arafel

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 22, 2006, 04:19:05 pm »
Kampania single-player w NWN 1 była biedna okrutnie. Pewnie, że nie wygląda najgorzej, gdy ją porównywać z Dungeon Siege. Ale spodziewano się raczej, że będzie swoistym następcą Baldur's Gate, a z nim porównania nijak nie wytrzymuje. NWN-a ratował edytor.

No ale ja nie o tym miałem... Czy jakiś posiadacz wersji PL mógłby się wypowiedzieć o jakości tłumaczenia? Bo jestem na takie rzeczy szczególnie wyczulony, strach przed zrypaną polonizacją powstrzymał mnie przed zamówieniem gry przed premierą. Jak duża jest ilość koślawych sformułowań, fragmentów tłumaczonych bez znajomości kontekstu i tego typu przyjemności? Jak bardzo spieprzone są głosy? Jak intensywnie w czasie gry marzy się o posiadaniu wersji angielskiej? Jak bardzo ma się ochotę znaleźć ekipę tłumaczącą i zabić ich w wyjątkowo okrutny sposób? Czy marzenia o rozrywaniu zębami gardeł tłumaczy są przyjemniejsze niż sama gra?

Jak widzicie, mam do tego dość emocjonalny stosunek. :evil:

Offline Wołek

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:24:27 am »
Przekazałem NWN 2 Hang Manowi powinien złożyć relacje co do gry  :badgrin:  :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Hang Man

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 24, 2006, 10:04:59 pm »
Hmm wrażenia są póki co ja, najbardziej pozytywne... Co prawda, dalej jest to hack&slash, aczkolwiek z rozbudowaną fabułą. Jest IMHO trochę bardziej mroczno, ale grze to wyszło na dobre. Jednyne co mnie wnerwia, to wymagania. Gra na średnich nie wygląda lepiej od KotoR'a 2, a rwie przy każdej walce.

Resztę napiszę jak się obeżrę pierożkami i nagram.  ;)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 25, 2006, 11:11:52 am »
Szlag...

Ja ciągle czekam na swoją kopię NWN2. Ale nawet jak dorwę, to nie odpalę singla. Czy ktoś słyszał już o jakichś dobrych polskich serwerach?

gość1

  • Gość
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 25, 2006, 11:15:41 am »
Widzę, że dziadek się nie orientuje ^^ Do czasu wydania polskiej wersji patcha 1.03 sobie nie pograsz po sieci. A w/w pacz jest anonsowany na początek stycznia. Znając CDP to ujrzysz go w połowie stycznia albo na początku listopada xD

Więc ciesz się, że jeszcze nie masz NN2, bo byś kogoś mordował xD