trawa

Autor Wątek: Hellblazer  (Przeczytany 157378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koro

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #420 dnia: Listopad 10, 2012, 12:21:04 pm »
Załamałem się. Wiadomo, że ostatnie trejdy to słaby poziom ale szkoda że Vertigo nie postarało się chociaż o zmianę scenarzysty.


Wiadomo coś kto będzie pisał/rysował Constantine'a w DC?

Offline Nawimar

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #421 dnia: Listopad 10, 2012, 01:11:00 pm »
Pewnie szefostwu Warnera marzy się kolejny film z Constantinem i stąd ten zabieg (a zwłaszcza zmiana tytułu) jako wstępne przygotowanie gruntu.
 
 

Offline helsing

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #422 dnia: Listopad 10, 2012, 01:19:44 pm »
Film też wchodzi w grę ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie.
I się nie zgodzę że ostatnie Hellblazery to słaby poziom. Mi się to dobrze czyta, a do fanów Millingana nie należę.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #423 dnia: Listopad 10, 2012, 04:20:53 pm »
pierwsze tpb milligana byly sredniawe, ale pojawil sie bisley i liczylem ze calosc nabierze sensu z czasem. nic z tego. ogolnie miligan produkuje ostatnio niezly chlam - jego ostatnie batmany tez sa denne.

mialkosc scenariusza widac tym bardziej przy porownaniu z poprzednimi runami np careya i azzarello. wolalbym zeby wydali stare historie jeszcze nie zebrane w tpb, bylaby chociaz jakas alternatywa dla fanow.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Inuki

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #424 dnia: Luty 27, 2013, 08:42:58 pm »
Od jakiegoś czasu mam zamiar zabrać się za Hellblazery od Egmontu i mam jedno pytanko. Z tego co czytam, to u nas wydano 5 tomów z 7 Ennisa. Pominięto chyba Bloodlines i Son of Man. Czy w związku z tym warto zapoznać się z "naszą" wersją? Czy jest to jakaś zamknięta całość i te dwa brakujące tomy mają wpływ na fabułę, czy też każdy tom jest o czymś innym i spokojnie można czytać bez znajomości tych brakujących? Kiedyś czytałem chyba ze 2 tomy, ale już nie pamiętam szczerze co i jak, dlatego pytam.

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #425 dnia: Czerwiec 30, 2013, 07:14:04 am »
w oczekiwaniu na ostatni tpn klasycznego hellblazera mam do was kontrolne pytanie: czy czytaliscie juz moze zeszyty nowej serii z constan-TEEN-em?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline misio141

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #426 dnia: Czerwiec 30, 2013, 01:35:43 pm »
3 pierwsze zeszyty leżą u mnie i bardzo średnia jest ta seria. Warto się za to zapoznać z Justice League Dark, zwłaszcza od momentu gdy Lemire przejmuje serię (chyba 9 zeszyt). Postać Constantine'a jest o wiele ciekawiej prowadzona.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #427 dnia: Lipiec 21, 2013, 07:44:08 am »
przeczytałem death & cigarrets. niestety trend się potwierdza i każdy tpb milligana jest gorszy od poprzedniego. właściwie w tym tomie były jakieś przebłyski dawnej formy autora, ale koniec końców znowu dostaliśmy jakąś sztampową papkę.


jedyne co jest dobre w tym tomie to 2 ostatnie strony, ale znając całą wcześniejszą historię niestety nie mogę tego zakończenia uznać za godne. z drugiej strony może i dobrze że zakońćzyli tę serię i nie zmuszali mnie żebym przez kilka kolejnych lat męczył się z jakimś miernym runem. a gdzie się podziali delano, azzarello czy carey?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #428 dnia: Maj 11, 2014, 11:02:24 pm »

Offline graves

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #429 dnia: Maj 12, 2014, 04:33:36 pm »
Pojawił się pierwszy zwiastun serialu "Constantine": http://www.bleedingcool.com/2014/05/11/the-official-trailer-to-nbcs-constantine-series/
Niezły. Bardziej podoba mi się od kinówki z Keanu.
Przynajmniej John jest znowu blondynem  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline donTomaszek

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #430 dnia: Maj 12, 2014, 04:42:02 pm »
A gdzie szlugi?
Przeciez Constantine jara jednego za drugim.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline graves

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #431 dnia: Maj 12, 2014, 04:44:06 pm »
A gdzie szlugi?
Przeciez Constantine jara jednego za drugim.
Będą w serialu - nie można wszystkiego pokazać w zwiastunie :smile:


Trochę się odeszło od tematu, wiec reszta rozmowy jest w "różnych gadkach"
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2014, 06:16:35 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #432 dnia: Lipiec 12, 2014, 11:50:53 am »
nie wiem czy mieliście już okazję obejrzeć pilot serialu, ale mi się bardzo podobało. serial ma luźniejszą atmosferę niż komiks (przynajmniej runy Delano, Ennisa i Azarrello - tylko te czytałem) i epatuje znaczną ilością czarnego humoru. mniej tu cynizmu, ale Matt Ryan wg mnie pasuje do roli Johna. ciekawe jak zaprezentuje się całość ?

Offline maximumcarnage

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #433 dnia: Wrzesień 11, 2014, 09:03:18 pm »
Chcę zacząć czytać "Hellblazera". Nie wiem tylko czy  od http://multiversum.pl/p/1254/7824/hellblazer-vol-01-original-sins-sc-dostawa-2014-17.html
czy zainwestować w polskie wydania (które chyba nie idą po kolei). Proszę o radę.

Offline peta18

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #434 dnia: Wrzesień 11, 2014, 09:21:24 pm »
Chcę zacząć czytać "Hellblazera". Nie wiem tylko czy  od http://multiversum.pl/p/1254/7824/hellblazer-vol-01-original-sins-sc-dostawa-2014-17.html
czy zainwestować w polskie wydania (które chyba nie idą po kolei). Proszę o radę.
Podlinkowany komiks to nowe wydanie Hellblazera. To jest run Delano. To co zostalo wydane po polsku to run Ennisa i zaczyna sie w vol 5.
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything