Autor Wątek: Hellblazer  (Przeczytany 157433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 04, 2010, 05:52:38 pm »
Zgadza sie. To juz wyszlo.
Oprocz glownej historii jaka jest Shoot, komiks zawiera kilka shortow m.in. Azzarello, Milligana, Ennisa lacznie na 100 stronach.
Bardzo fajne toto i zamierzam kupowac.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 04, 2010, 08:45:42 pm »
gdzie to mozna kupic?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline donTomaszek

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 04, 2010, 10:28:29 pm »
ja to kupilem w Forbidden Planet
ale zapewne taka odpowiedz malo Cie satysfakcjonuje :???:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 05, 2010, 06:45:23 am »
w takim razie poczekam. zamawiam glownie przez bd, amazon i lokalnie przez empik, rzadziej mvm.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #394 dnia: Grudzień 28, 2010, 02:23:09 pm »
jestem właśnie po rare cuts - świetny zbiorek. właściwie jest to trochę taka esencja hellblazera jak dla mnie. wydaje mi się tylko, że pierwsze opowiadanie delano było już wcześniej zebrane w którymś z trejdów.

ważna informacja dla osób planujących nabyć ten tpb: rare cuts i red right hand mają nakłady na wyczerpaniu. radzę w miarę szybko zaopatrywać się w te albumy, bo na dodruk pewnie będzie trzeba poczekać.

btw. pytanie do zorientowanych - na tym forum albo na wraku ktoś kiedyś zachwalał zeszyt hb którego akcja dzieje się w pralni. orientujecie się może w których zeszytach była wydana ta historia?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #395 dnia: Grudzień 28, 2010, 03:10:05 pm »
btw. pytanie do zorientowanych - na tym forum albo na wraku ktoś kiedyś zachwalał zeszyt hb którego akcja dzieje się w pralni. orientujecie się może w których zeszytach była wydana ta historia?

Hellblazer #51 Johna Smitha i Seana Phillipsa.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #396 dnia: Grudzień 28, 2010, 09:59:37 pm »
jestem właśnie po rare cuts - świetny zbiorek. właściwie jest to trochę taka esencja hellblazera jak dla mnie. wydaje mi się tylko, że pierwsze opowiadanie delano było już wcześniej zebrane w którymś z trejdów.

Wlasnie mnie dziwi takie dublowanie zesztow... Fajnie, ze jest taki zbiorek, ale jest tyle odcinkow, ktore nigdzie nie tafily, jak ten z pralnia na przyklad.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline helsing

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #397 dnia: Grudzień 28, 2010, 10:57:10 pm »
W zbiorze 'Rare Cuts' (2005) powtarza się 'Hellblazer #11', a raczej to w 'The Devil You Know' (2007) powtórnie tenże zeszyt został wydrukowany.
'Rare Cuts' zostało opublikowany przy okazji filmu 'Constantine', kiedy nie było jeszcze TPB z pierwszymi numerami (poza 'Original Sins'). Miało to być takie zapoznanie się z bohaterem bez potrzeby wchodzenia w dłuższe historie.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline freshmaker

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #398 dnia: Grudzień 29, 2010, 01:20:48 am »
po tpb family man zarzucono chyba wydawanie starych przygód constantinea. szkoda, bo wg. mnie trejdy delano (oprócz pandemonium) to najlepszy run tej serii. oczywiście zaraz za nimi azarello i carey.

znalazłem stronkę z chronologią tpb hellblazer:
http://www.hellblazertrades.com/
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:01:30 am »
Szansą są grube zeszyty spod znaku "Vertigo Ressurected". Tam ostatnio opublikowano "Shoot" Ellisa i Jimeneza i być może w przyszłości w tym zeszycie będą publikować starsze rzeczy z Constantine'em.

Offline Comar

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #400 dnia: Grudzień 29, 2010, 09:51:54 am »
Poza tym wychodzące w przyszłym roku nowe wydanie "Original Sins" ma być ponoć, cytuję: "(...) the first of a series of new HELLBLAZER collections that put all his adventures in reading  order (...)". Tak więc mam nadzieję, że oznacza to nie tylko wydanie w końcu całości runu Delano, ale też zebranie późniejszych numerów serii, które dotychczas nie znalazły się w trade'ach.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #401 dnia: Grudzień 29, 2010, 09:53:30 am »
Coś jak "Batman Chronicles".

Offline yurek1

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #402 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:14:11 am »
Coś jak "Batman Chronicles".
też mi się tak skojarzyło.
to jest doskonały pomysł, bo kompletowanie hellblazera w zeszytach przypomina wydłubywanie rodzynek z sernika wielkości zalewu zegrzyńskiego, a tak jest szansa, że wszystko będzie w jednym miejscu. ciekawi mnie tylko, czy włączą w to wszystkie "pojawienia" się constantine'a w innych seriach (w pierwszym tomie ma być parę zeszytów swamp thing - czy dalej też? wiadomo coś?), co byłoby rozwiązaniem nie tylko nawiązującym do chronicles batmana, ale też po prostu zajebiście fajnym.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #403 dnia: Grudzień 30, 2010, 02:58:19 pm »
Teraz, kiedy Egmont wydal juz wszystkie HB Ennisa, ktore mam w oryginale, moglby siegnac po Son of Man i Bloodlines w koncu...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Koro

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #404 dnia: Grudzień 30, 2010, 03:11:53 pm »
Son of Man jak dla mnie bardzo ok. Chyba podobało mi się najbardziej ze wszystkich trade'ów Ennisa jakie czytałem. A Bloodlines nie czytałem. Ktoś wie czy planowane jest jakieś wznowienie drugiego tomu Delano - The Devil You Know?

 

anything