Autor Wątek: Zdawanie fear i taki tam  (Przeczytany 1638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heinrich

Zdawanie fear i taki tam
« dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:07:16 am »
2 x 10 bk atakuje 25 long beardów i kolo rzuca za strach i wystarczy 1 nieudany test aby krasnoluduy musiały uciec? Czy musi zdać 2 feray i jak jeden zda, a 2 nie to w ten co nie zdał to wali na 6?
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline Skolim

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2006, 12:00:55 pm »
To wygląda bodajże tak. Zdaje 2 feary. Jeśli któregoś nie zda trafia ten odział (przez którego nie zdał) na 6 a drugi trafia normalnie
arazie się wyzwoliłem. Niedługo będe wynosić trupy :D

Offline Bachmat

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2006, 12:04:26 pm »
Już nie - teraz wszystkie oddziały są trafiane na 6. A od 10 Blacków 25 Longów nei będzie uciekać, bo atakujący mają mniejszy US. A poza tym Longbeardzi bez Immune to fear&terror, tudzież 2x US? :roll:  ;)
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen

Offline Heinrich

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2006, 01:25:28 pm »
Ale tam było 2 razy po 10 bk czyli bk 20 czyli 40 us, a longbeardów tylko 25 czyli 25us.
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2006, 02:27:57 pm »
Ja jeszcze niewidziałem longów, bez magicznego sztandaru podwajającego ich US, albo dającego immune to fear&terror, także wiesz ;) .
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Gelo

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2006, 04:09:48 pm »
Cytat: "Heinrich_von_Tod"
Ale tam było 2 razy po 10 bk czyli bk 20 czyli 40 us, a longbeardów tylko 25 czyli 25us.

Ale o ile wiem żeby był fear outnumber to musi być ich więcej w 1 oddziale a nie w 2.
url=http://ubanimator.com][/url]

Offline Zox

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2006, 04:27:17 pm »
musiało :)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline ksuM

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:24:28 am »
Teraz sumuje się US wszystkich rzucających strach przy liczeniu, czy outnumberują oni przeciwnika.

Offline Heinrich

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2006, 12:17:51 pm »
Ok, ale pytanie jak było w 6 edycji, bo grałem z kolesiem i zadecydowaliśmy, że jego longbeardzi uciekają, a rzucał tylko za 1 oddział 10 moich bk, za 2 oddział już nie rzucał. Czy powienien rzucić za 2 oddział i wtedy przy ewentualnej poraże uciec? Czy tak czy siak by tylko na 6 trafiał? Bo ja już się zakręciłem...
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline Bachmat

Zdawanie fear i taki tam
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2006, 01:50:30 pm »
Nie wiem czy zrozumiełem, ale odpowiem tak:

Powinniście rzucić za oba. Jeśli nie zdali to i tak stoją, ale oba oddziały trafiane są na 6. Jeśli nie zdali tylko jednego to trafiają na 6 ten oddział od którego feara nie zdali. Choć tak naprawdę różne osoby różnie uważają i były na ten temat gorące dyskusje ;)

Obecnie się zmieniło - nie ma co rozpamiętywać :) A najważniejsze - Lonbeardzi MUSZĄ mieć magiczną szmatkę, która ich przed czymś takim uchroni :D
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen