Autor Wątek: X-Wing Alliance i inne  (Przeczytany 6693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
X-Wing Alliance i inne
« dnia: Kwiecień 24, 2003, 10:07:48 pm »
Fantastyczna gra! Przkonałam się do b-wingów...
Mam pytanie: słyszałam, że istnieje jakaś zupgrade'owana wersja tej gry, czy ktoś coś wie?

RAJ

  • Gość
X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2003, 07:37:18 am »
A ja slyszalem ze jestes zajeta nauka. :)

Anonymous

  • Gość
X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2003, 04:32:19 pm »
A nie jestem? Nawet nie masz pojecia jak jestem ograniczylam spiewanie do godziny dziennie, granie na git i armonijce do razem godziny dziennie, a wlasnie slecze nad algorytmami... na maturke...
gra jest fantastyczna, z racji matury odlozylam ja na czas jakis, ale moj brat zmusil mnie do napisania posta, bo jako wielki milosnik tego wszystkiego takze gra w X-WA...

Offline Venix

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2003, 12:10:11 am »
Ano sa ulepszenia - dodatkowe statki. Duzo tych najlepciejszych mi. : Super Star Destroyer ECLIPSE (tak ten 18 km ]:-> ; E-Wing ; K-Wing ; Tie Fantom i masa innych. Zapewne interesuje Ciebie adresik prosze bardzo : http://www.darksaber.freeserve.co.uk/ .
Jednak ja nie wiem jak sie je instaluje :| Jezeli poznasz to daj mi znac - wiem ze sa do tego dwa programy ... jutro napisze jakie bo nie chce mi sie szukac.

Powodzenia zycze

Ps. polecam TIE Armageddon bardzo fajnie wyglada :D
ou may find questions to witch
you do not know the answers ...

Offline waste

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2003, 11:39:33 am »
wiele dobrego o tej grze słyszałem, da się to kupić u nas?

Offline Venix

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2003, 01:19:56 pm »
Jak znajde troszke czasu to poszukam w sklepach internetowych XWA, jednak juz wiem jak sie nazywaja te programy - to MXvTED i BinHexEdit. Oba znajduja sie na tej stronie co podalem, jest na niej takze instrukcje do programow (po angielsku jednak). Pozdrawiam i zycze milej gry :)

PS. Moze ktos chce troszke pograc multi w XWA ? :)
ou may find questions to witch
you do not know the answers ...

Offline Werwolf

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2004, 05:14:58 pm »
Czy ktoś wie skąd można wziaść tę grę? cholernie mi na niej zależy, a nigdzie jej nie ma... Próbowałem na allegro, ale mnie przelicytowali, a w sklepie LucasArts już jej nie ma. Pomocy... błagam...
nto the flames of battle, unto the anvil of war!

Offline Sadow

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 04, 2004, 01:46:41 pm »
Nie chce szerzyć piractwa, ale jeśli juz tak bardzo potrzebujesz tej gry, a nie moze jej dostać w sklepie itp. to se ją po prostu ściągnij - eMule, DC, eDonkey itp. napewno znajdziesz.
P.S Do tej gry koniecznie potrzebny jest Joystick?
Pozdr
Sadow
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Werwolf

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2004, 04:34:19 pm »
No dobra gre już mam - troche czasu mi to zajęło, co?
Ale do rzeczy - czy jest jakiś patch czy coś w tym rodzaju, który sprawi, ze gra będzie działać po windows XP?
Bo podczas ładowania misji komp się resetuje - z czego to moze wynikać?
POMOCY!!!!!!!!!!!!
nto the flames of battle, unto the anvil of war!

Offline Osqar

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2004, 05:38:12 pm »
Eeeeeh...
Kiedyś spędzałem nad tym setki godzin :)
Kocham symulatory kosmiczne i kocham Star Wars...
Czego chcieć więcej? ^^'

( ja wiem- coś stylem i grywalnością podobnego do FreeSpace'a ale w swiecie SW :D [ tak w sumie to powstaje mod taki, ale ja chcem pełny produkt firmy LucasArts ;) ] )
b]Beware the elves...[/b]

Offline Werwolf

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2004, 03:25:56 pm »
jakby co to sobie poradziłem :P trzeba było ściagnąć najnowsze drivery do mojej karciochy graficznej.
Misje dla rebeliantów całkiem spoko... ale YT-2000 rządzi. :D:D:D
nto the flames of battle, unto the anvil of war!

Offline Rincewind1

Ach, to słodkie Imperium...
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2004, 04:48:23 pm »
Dla wszystkich tych, którzy żałują, iż Rukh zabił Thrawna, którzy żałują iż zginął imperator, i mają szczeście bycia posiadaczami X wing vs Tie Fighter, albo X wing aliance(inne gry-szczegóły na stronie) zapraszam do Emperor's Hammer-tu można sie przekonac, że imperium jednak rządzi!!
www.ehtiecorps.org/
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Rincewind1

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 16, 2004, 12:38:14 pm »
Mówiłem już o Emperor Hammer? w Topicu moim- jak ktos ma ta gre, i doszedł do bodajrze 15 misji, to może do nich dołączyć(chociaż radze sprawdzić, bo chyba mniej wymagają)
Kiedy jest 6 przeciwko 600 000, wiadomo kto wygra(...) Tych 6)"-TwoFlower(niepoprawny optymista)
"Anger leads to hate, war leads to pain"-Me and Yoda

Kto lubi Imperium i Fett'a? sto...2000...10.000... dobra, dobra, bo z liczeniem nie nadążam :)

Offline Darth_Revan

X-Wing Alliance i inne
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2005, 10:04:35 am »
x-wing alliance to chyba najlepszy symulator w jaki grałem. Ale cholera jasna joy mi sie spieprzył :(   :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

 

anything