trawa

Autor Wątek: Gwiezdne refleksje  (Przeczytany 256635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 01, 2006, 01:27:38 pm »
Bardzo fajne ;)

Ogolnie szykueje się ciekawy rok z dużą iloscią promocji. Może znowu Hiperspace będzie zadarmo ;)

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2006, 08:19:06 pm »
Z cyklu 'dziwne pomysły Amerykanów':

1) Kostiumy na Halloween:

Demoniczny Yoda


Komunistyczny Palpatine


A dla dzieci...

R2-D2:


Chewie:


Kupię synowi, tylko jeszcze się zastanawiam który ;)


I jazda na maksa czyli coś dla.. psów :shock:




Inne atrakcje zza oceanu-PenDrivy z bohaterami Sagi:



Nie macie co zrobić z 80ścięcioma dolarami?
Wydajcie je na coś sensowniejszego niż te potworki :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 13, 2006, 09:43:08 pm »
Cytuj
PRZEGLĄD PRASY. Para fanatycznych wielbicieli Gwiezdnych Wojen urządziła pikietę pod londyńską siedzibą ONZ, domagając się oficjalnego uznania religii Jedi - donosi "The Sun".

Jak pisze brytyjski dziennik, fani filmów Geoge'a Lucasa przebrali się za rycerzy Jedi i wymachiwali mieczami świetlnymi. Towarzyszył im człowiek w kostiumie Chewbacki.

W spisie z 2001r. aż 390 000 Brytyjczyków za swoją religię podało Rycerzy Jedi. Tym samym wymyślona na potrzeby filmu religia, jest czwartą pod względem liczby wyznawców w Wielkiej Brytanii.

- Myślę, że mamy podstawowe prawo do dawania świadectwa naszej religii. Apelujemy do Narodów Zjednoczonych, by Międzynarodowy Dzień Tolerancji zamienić na Międzygalaktyczny Dzień Tolerancji. - powiedział dziennikarzom "The Sun" jeden z pikietujących.


My jakieś Stany Wojenne obchodzimy, a tu się o ważne rzeczy toczy walka :o
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 26, 2006, 10:14:10 am »
Cytat: "IC"
Pojawiła się informacja, która z pewnością ucieszy każdego fana SW, który jest również skrytym miłośnikiem legendarnych, niezniszczalnych i niezatapialnych Transformersów. Jako, że wielu naszych czytelników należy do tej grupy, z przyjemnością informujemy, iż Hasbro zamierza wydać serię geekowskich zabawek, będących połączeniem postaci "odległej galaktyki" z owymi słynnymi, zmieniającymi postać robotami. Już teraz obserwować możemy pierwsze dwie takie hybrydy, jakie trafią do sprzedaży. Są to Darth Vader, który w chwilach trwogi staje się Sith Starfighterem, oraz zwykły, nudny klon-pilot z wbudowanym modułem przemiany w myśliwiec typu ARC-170.




:D

Mam tylko nadzieję, że TC tu nie zagląda...
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 18, 2007, 11:20:06 pm »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 05, 2007, 12:01:16 pm »
Cytuj
Informacja zawiera potencjalne spoilery!

Jak już od jakiegoś czasu wiadomo, w najnowszej serii książkowej zatytułowanej "Dziedzictwo Mocy" Jacen Solo stanie się Czarnym Lordem Sithów. Jego nowe imię poznamy w piątej części cyklu - "Sacrifice" autorstwa Karen Traviss. Jednak po raz pierwszy imię to zostanie wybrane przez fanów w sondzie, która właśnie ruszyła na łamach StarWars.com.

Wybrać imię spośród pięciu podanych propozycji może każdy zarejestrowany użytkownik oficjalnej (wystarczy normalne, bezpłatne konto). Propozycje możecie zobaczyć poniżej:

# Darth Acheron
# Darth Caedus
# Darth Judicar
# Darth Paxis
# Darth Taral

Zagłosować można do dnia 27 lutego 2007

na: http://www.starwars.com/darthwho
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 09, 2007, 09:49:01 pm »
Cytuj
Przewodniczący klubu radnych PO (Platforma Obywatelska - dop. Rif) Paweł Czekalski, podczas obrad Rady Warszawy, złożył wniosek o wprowadzenie do porządku projektu uchwały o niewygaszaniu mandatu prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz.
- Chcemy wprowadzić taki projekt po wyjaśnieniach pani prezydent, które złożyła podczas ostatniej sesji Rady i tłumaczyła, że nie musiała składać oświadczenia w sprawie działalności gospodarczej swojego męża - powiedział Czekalski podczas obrad.

Obradom radnych towarzyszyła akcja przeciwników wprowadzenia do stolicy komisarza. Na sali obrad rozwiesili liczne transparenty, a jeden z pikietujących był przebrany za "Dartha Vadera" - czarny charakter "Gwiezdnych wojen". Postać miała symbolizować komisarza Warszawy. Sesja rady miasta jest odpowiedzią na pismo byłego wojewody mazowieckiego Wojciecha Dąbrowskiego, wzywające radę do stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Gronkiewicz-Waltz.(...)


Hmm..

mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:26:49 am »
Trochę po czasie, ale co tam:

Zrób sobie koszyczek:

Yoda

Chewie
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 14, 2007, 08:30:34 pm »
Cytuj
Czyż nie jest zabawne, jak jednego dnia okazuje się, że fantastyczne, zdawałoby się, elementy kosmicznej sagi okazują się rzeczywistością?

Zapewne każdy pamięta niesamowitą, oniryczną, dosłownie nieziemską scenę podwójnego zachodu słońc na Tatooine. I chyba dla każdego jej niezwykłość potęgował fakt, że w naszym Wszechświecie z powodu braku występowania, czegoś takiego nigdy nie dojrzy. Było to przecież ciągle na długo przed odkryciem prof. Wolszczana. Ale nawet prof. Wolszczanowi nie śniło się to do czego dzięki prowadzonym na koszt amerykańskiego podatnika badaniom doszła NASA.


Tymczasem, jak na witrynie BBC spostrzegła ekipa theForce.net, niemożliwe jest niczym. A jak wspominał Cesarz Bonaparte: 'Niemożliwe'? To nie po polsku!
Oto bowiem dzięki kosmicznemu teleskopowi Spitzera Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej udało się ustalić, że systemy planetarne wokół dwóch gwiazd są równie częste, jak te obiegające jedną. Podczas badania naukowcy NASA wykorzystali kamerę na podczerwień usytuowaną na teleskopie Spitzera do poszukiwań pierścieni ciał otaczających gwiazdy pojedyncze jak i podwójne. Z kolei pierścienie powstały z pozostałości planet.
Jednakowoż mimo, że nie znaleziono w żadnym z pierścieni planety, prawdopodobieństwo, że w którymś z nich takowa występuje, nadal istnieje.

Myślę, że swobodnie nazwać można 'niezbyt odległą kwestią czasu' odnalezienie przy użyciu Spitzera planety, z której widok byłby porównywalny z tym, jaki w swej twórczej wizji zaproponował nam George Lucas.
Gorzej już z chwilą, kiedy komuś z nas będzie dane ten widok podziwiać...

mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

J.K. Gordon III

  • Gość
Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 15, 2007, 02:04:26 pm »
pamietam jak w czwartej klasie podstawówki, wespół z kumplem, napisałem parodię Starwarsów. O mały figiel a udałoby nam się wystawić to formie przedstawienia w ramach szkolnego kólka teatralnego

pozdrawiam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:46:08 am »
Dla młodego pokolenia:

Cytuj
Księgarnia "Daniel" i Gorzowskie Stowarzyszenie Miłośników Star Wars "Dagobah" oraz 501st Legion Polish Outpost zapraszają w fantastyczną podróż do krainy Fantazji i Magii. Lord Vader, stworzenia z innej galaktyki, Sithowie i Rycerze Jedi czytać będą opowieści o gwiezdnych podróżnikach, bohaterskich wojownikach, pięknych księżniczkach, smokach i potworach.
Przyjdź posłuchaj, Gorzów Wielkopolski, niedziela 22.04.2007 godz. 15.00 księgarnia "Daniel" C.H Panorama... i niech Moc będzie z Wami...
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 30, 2007, 09:19:39 am »
Odszedł Ron Philips..



Będzie obalał inne Imperia.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 02, 2007, 05:50:55 pm »
Czarno-białe kadry związane z rocznicą Sagi. Klimatyczne?
Sami oceńcie





mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 02, 2007, 05:52:22 pm »
Tak, klimatyczne, szczególnie ten środkowy. ;)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 02, 2007, 07:13:02 pm »
Czy mogę zamieścić tu kilka historyjek SW z życia wziętych, jak np. biegałem po rynku w stroju Yody, i pijak mnie gonił??:D  Mam takich historjek 3, albo 4. Mogę??  :)

 

anything