Autor Wątek: Heroes of Might and Magic...  (Przeczytany 72988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Falcon

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 08, 2003, 05:08:28 pm »
Cytat: "eSirT"
Cytat: "Falcon"
Cytat: "Mav82"
1 i 2 bardzo cieplo wspominam, pamietam ze schodzili sie wtedy do mnie kumple i gralismy w trybie wieloosobowym (na 1 kompie zeby nie bylo :) ), kolejne czesci nie wywolywaly jush takich emocji ...

Jedyną wadą tego trybu jest to że nie wiem co byś nie robił to przeciwnik zawsze wszystko wiedział. I na odwrut.


Dalczego? My z kolesiami też gralismy w III na Hot Seat, i nikt nic nie wiedział. Wystarczyło ustawić kompa i monitor tak, by czekający na swoją kolejkę nie yapili się w ekran i voila - całonocny fun  :)

I wszystko jasne... :D
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Solitaire

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 09, 2003, 04:12:25 pm »
Cytat: "Falcon"
Cytat: "Solitaire"
Cytat: "Aves"

A tak w ogóle to była jeszcze część 0 Heroes (graficznie bardzo zbliżona do jedynki), ale niestety nie pamiętam jej tytułu.

King's Bounty bodajże.

King's Bounty to była gra na podstawie której powstała jedynka.
Wiem. Przez niektórych uznawana za Heroes 0.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Falcon

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 09, 2003, 06:29:49 pm »
zupełnie niesłusznie zresztą... Zupełnie inna produkcja... Ale mniejsza z tym :D
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Overkill

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 09, 2003, 09:15:49 pm »
1234567890987654321

Offline matiwawa

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 13, 2003, 11:34:50 pm »
w 1 niegrałem   a 2,3,4 podobały mi sie  ale która najbardziej? hmm i 3 i 4 podobały mi sie jednakowo wsumie ciężko wybrać.

Offline Nabu Nezzar

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 17, 2003, 05:21:37 pm »
Trójka wraz z dodatkami rządziła i miała najlepszy klimat. Czwórka jest, według mnie, pozbawiona tego specyficznego klimatu - chociaż jest niezłą gierką.
url=http://fir.glt.pl]Republika Fantastyki i Rzeczywistości[/url]
Na przeciwstawnym biegunie
LARPy

Offline High Elf

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 19, 2003, 12:38:16 pm »
Heroes 4 rządzi - podejrzewam że swoje opnie to dzieło rcenzentów w pismacgh komp. bo to oni wymyślili że H3 jest lepszy od 4!
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2003, 04:54:23 pm »
Heros 4 jest gorszy od3 i musisz sie z tym pogodzić wprowadzono parę niepotrzebnych pomysłów walki bohatera według mnie nie potrzebne

Offline High Elf

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2003, 08:26:00 pm »
Walka bohatera niepotrzebna?! Uch... Cios w plecy. Dosłownie ukradkowy atak mojego assasina w dnd.

Drogi Dark Elf kingu! Ja na walkę bohatera cztery części czekałem! :evil:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Cezarius

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 27, 2004, 09:26:04 pm »
Czyż jest coś pięknijszego niż noc spędzona z przyjaciółmi i Herosem III ?
Czyż wy o szóstej rano nie czuliście nienawiści do słońca, za to iż ośmieliło się wzejś kończąc waszą idllę i przypominając o zbliżającym się życu, które tak daleko odpłynęło ;-)), a tak na serio III , III i jeszcze raz III

Offline lopolik

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 28, 2004, 01:09:10 pm »
Cytat: "Cezarius"
Czyż jest coś pięknijszego niż noc spędzona z przyjaciółmi i Herosem III ?
Czyż wy o szóstej rano nie czuliście nienawiści do słońca, za to iż ośmieliło się wzejś kończąc waszą idllę i przypominając o zbliżającym się życu, które tak daleko odpłynęło ;-)), a tak na serio III , III i jeszcze raz III


Amen. :)

Offline Isembold

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 28, 2004, 04:03:52 pm »
Moim zdaniem najlepsza jest czesc 3...Zagrywalem sie nia calymi nocami i nie zaluje tego czasu :P . Jedynka tez byla gra bardzo udana; nie gralem w nia w momencie wydania, tylko po ukazaniu sie 4 czesci i uwazam ze jest super.

W dwojke nie gralem, wiec onceniac nie bede :P , natomiast 4 brak specyficznego klimatu Hom&m, mimo wprowadzenia wielu ciekawych elementow majacych uprzyjemnic gre.
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline SeeMoon

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 01, 2004, 09:10:23 am »
Jest nakladka na Heroes III zrobiona przez fanow - Wake of God, wprowadza cudowne zmiany do tej gry:
- nowe bilansowanie armi
- upg. sklili herosow
- kapitanowie - take cus jak bohater w Heroes IV
- nowe lokacje
- dodatkowy level potworow.

POLECAM, naprawde cudo.

Jak znajde nazwe tego ustrojstwa to podam, uprzedzam - nie wiem gdzie to znalezc - mam od funfla.

PS: tak, jest to clon posta - ale ten dodatek jast naprawde zaj..., w pelni konfigurowalny.

Wszyscy go maja? - bo nikt nie chce.
PS seemoon@.pf.pl - wszelkie zapytania prosze slac tutaj - priv dziala koszmarnie wolno:)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline High Elf

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 28, 2004, 03:42:54 pm »
Hej, hej, hej... Myślicie że III mi się ne podoba? Ta gra jest genialna, ale gra wieloosobowa strasznie się dłuuuuży, nie to co w IV. Tam jest walka bohatera nie rozumiecie? Czy wyobrażacie sobie w battlu wystawić armię bez bohatera, chociażby maga? Co to za mag którego nie można nawet zranić, chyba że zniszczysz mu całą armię?!? Co to za barbarzyńca który podnosi lub opuszcza rękę, a nawet nie walczy??? CO?????!???!!!
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Inszy

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 28, 2004, 04:09:42 pm »
Bohaterowie wnoszą mniej niż we wcześniejszych częściach, większość skill'i i czarów jest bezużyteczna i ogólnie nuda :bored:

I może się mylę, ale dowódca raczej nie walczy, tylko z tyłu kieruje wojskiem :roll:
A rzucanie maga do bezpośredniej walki, to nieszczególnie udany pomysł :|
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.