Autor Wątek: Heroes of Might and Magic...  (Przeczytany 72986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Codringher

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2003, 09:19:36 pm »
III jest bezapelacyjnie najlepsza. Dodatek "The Armageddons Blade" jest ciekawy, tyle tylko, że zamek "elementów" jest kompletnie chybiony i niedopracowany.

IV jest beznadziejna. Postacie wyglądają i poruszają się jakby programiści pracowali nad nimi po nocach i do tego na kacu. Połączenie zamków kompletnie bezsensowne. Zmniejszona liczba jednostek do produkcji w zamku. Ogólnie mówiąc kaszan.
ENIET TEMPUS, QUO POSTERI NOSTRI TAM APERTA NOS NESCISSE MIRENTUR
<<Przyjdzie czas, kiedy nasi potomni będą się dziwić, że nie znaliśmy tak oczywistych rzeczy.>>

Offline High Elf

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 26, 2003, 08:24:11 am »
Ja od zawsze wolałem trójkę ale 3 miesiące temu zmieniłem zdanie... 4 ma fajniejsze kampanie i lepszy rozwój bohaterów - super, że mogą walczyć.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Ayers

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 26, 2003, 11:56:13 am »
Cytat: "High Elf"
lepszy rozwój bohaterów - super, że mogą walczyć.


Co do rozwoju, to faktycznie jest dużo ciekawszy niż w trójce. Co do walki bohaterów, w sumie jak silny bohater to może nieźle namieszać i wspomódz swoich.
A w czwórce ciekawym rozwiązaniem była możliwość poruszania się jednostek bez bohatera. Dzięki temu nie potrzebowałam kilku bohaterów gdy czekała mnie jakaś ważna bitwa, wystarczyło wysłać posiłki bez herosa. (Bo w trójce to robię zawsze takie "sztafety" i "podaję' od jednego bohatera do drugiego armię, aż do tego który miał walczyć)
Co to jest Chaos? Jest to Ład, który zniszczono przy Stworzeniu Świata." - St. J. Lec
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - T. Pratchett
"Na początku był Chaos..." I Chaos wiedział, że jest dobry.

Offline High Elf

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 26, 2003, 12:18:02 pm »
I przy okazji nie zgadzam się z tym że wrota żywiłów są skaszone. Może nie są najfajniejsze ale i tak wolę go niż cytadelę, fort lub twierdzę.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 01, 2003, 11:50:21 am »
Wrota Żywiołów są nawet, nawet ale forteca i Cytadela są najfajniejsze zagłosowałem na HIII ale nie ma tam mego ulubionego dodatu Armageddons Blade jak to możliwe że to pominołeś no jak ?? Wracając do tematu na 4 się zawiodłem nie podoba mi się  jest jakaś dziwna wolę starą poczciwa 3

Offline Filip SB

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 01, 2003, 12:12:04 pm »
Dzięki III 3dO wypłynęło praktycznie na szerokie wody w efekcie sukcesu powstała IV co sprawiło ze spowrotem 3dO wpadło na mielizne komercji. IV zostala strasznie przereklamowana, niekończące odkładanie premiery (ciagu roku 5 razy) w efekcie wiele szumu o nic. W III mozna grac godzinami i dniami (ach ta wspaniala muza!!)

Pozdrawiam
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Dark Elf king

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 01, 2003, 12:15:43 pm »
Dokładnie zgadzam się twórcy 4 byli pewni swego sukcesu a ich praca była maksymalnie nastawiona na kasę

Offline Aves

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 05, 2003, 11:57:24 pm »
II część, bo przy niej najwięcej czasu spędziłem :) Ale we wszystkich częściach źle wspominam jedną rzecz - to budowanie armii, śliczne krajobrazy, muzyka to był miód.. Ale potem zaczynanie wszystkiego od nowa... :( Ale gra i tak śliczna.

A tak w ogóle to była jeszcze część 0 Heroes (graficznie bardzo zbliżona do jedynki), ale niestety nie pamiętam jej tytułu.

Pozdrawiam

Aves

Mav82

  • Gość
Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 06, 2003, 09:01:15 am »
1 i 2 bardzo cieplo wspominam, pamietam ze schodzili sie wtedy do mnie kumple i gralismy w trybie wieloosobowym (na 1 kompie zeby nie bylo :) ), kolejne czesci nie wywolywaly jush takich emocji ...

Offline Falcon

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2003, 06:35:48 pm »
Cytat: "Mav82"
1 i 2 bardzo cieplo wspominam, pamietam ze schodzili sie wtedy do mnie kumple i gralismy w trybie wieloosobowym (na 1 kompie zeby nie bylo :) ), kolejne czesci nie wywolywaly jush takich emocji ...

Jedyną wadą tego trybu jest to że nie wiem co byś nie robił to przeciwnik zawsze wszystko wiedział. I na odwrut.
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Solitaire

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 07, 2003, 06:54:44 pm »
Cytat: "Aves"

A tak w ogóle to była jeszcze część 0 Heroes (graficznie bardzo zbliżona do jedynki), ale niestety nie pamiętam jej tytułu.

King's Bounty bodajże.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Muminek

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 07, 2003, 07:01:22 pm »
Cytat: "Mav82"
1 i 2 bardzo cieplo wspominam, pamietam ze schodzili sie wtedy do mnie kumple i gralismy w trybie wieloosobowym (na 1 kompie zeby nie bylo :) ), kolejne czesci nie wywolywaly jush takich emocji ...


Czy w trójce multiplayer nie nazywał się "Płonące Pośladki" ? :D
ww.ankh-morpork.w.pl :
Njwiększe w Polsce  forum poświecone Świecie Dysku!

Offline Baldwin

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 07, 2003, 10:14:49 pm »
Dla mnie bezapelacyjnie najlepsza jest II.Za klimat,grafikę i przyjemnosc z gry.

Offline eSirT

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 08, 2003, 10:27:53 am »
Cytat: "Falcon"
Cytat: "Mav82"
1 i 2 bardzo cieplo wspominam, pamietam ze schodzili sie wtedy do mnie kumple i gralismy w trybie wieloosobowym (na 1 kompie zeby nie bylo :) ), kolejne czesci nie wywolywaly jush takich emocji ...

Jedyną wadą tego trybu jest to że nie wiem co byś nie robił to przeciwnik zawsze wszystko wiedział. I na odwrut.


Dalczego? My z kolesiami też gralismy w III na Hot Seat, i nikt nic nie wiedział. Wystarczyło ustawić kompa i monitor tak, by czekający na swoją kolejkę nie yapili się w ekran i voila - całonocny fun  :)
łaśnie leżę i czekam, aż farba na suficie zacznie się łuszczyć. To moje nowe, ekscytujące jak reszta życia hobby.

Offline Falcon

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 08, 2003, 05:06:53 pm »
Cytat: "Solitaire"
Cytat: "Aves"

A tak w ogóle to była jeszcze część 0 Heroes (graficznie bardzo zbliżona do jedynki), ale niestety nie pamiętam jej tytułu.

King's Bounty bodajże.

King's Bounty to była gra na podstawie której powstała jedynka.
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

 

anything