Autor Wątek: Heroes of Might and Magic...  (Przeczytany 72985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2003, 07:32:17 pm »
jakim miastem najbardziej lubicie grac? dlaczego? moze jakis ulubiony bohater?

w III najbardziej lubie wieze za 3 jednostki strzelajace, biblioteka i stamtad jest tez moj ulubiony bohater - Solmyr

a w IV gralem chaosem ze zwgledu na magie
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Ayers

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 08, 2003, 01:04:45 pm »
Miasto? hmm... a tak moje ulubione to Rampart (chyba tak to się pisze?)
a dlaczego?, nie wiem, poprostu je lubie chyba ze względu na smoki i jednorożce. Zazwyczaj jako pierwszego bohatera wybierałam Jenovę.
Ale fajne są też lochy, pamiętam że jak miałam dodatek Armaggedon Blade's to zdarzało mi się grać w Confuluksie (znowu ta pisownia :))
A moją ulubioną jednostką są sharpshooters (znów nie jestem pewna co do pisowni) bo z każdej odległości mają całą strzałę. No i te dodatkowe smoki, ale były strasznie drogie ;).
Co to jest Chaos? Jest to Ład, który zniszczono przy Stworzeniu Świata." - St. J. Lec
"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." - T. Pratchett
"Na początku był Chaos..." I Chaos wiedział, że jest dobry.

Offline dhutirth

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 08, 2003, 01:37:46 pm »
Zdecydowanie najlepszą cześcią z serii jest część III, a kto myśli inaczaj niechaj szczeźnie w piekle.  :wink:
IV to już nie to, wiele, naprawde wiele starych dobrych gier zostało... a może ja jestem poprostu za stary i nie bawią mnie już te gry.
Heros, Setlers, Civilization, UFO... i wiele, wiele innych  :(
Coraz gorsze, to już nie to.
estem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.

Offline wiśnia

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2003, 09:13:43 pm »
ostatnio zaczalem grac nekropolia i coraz bardziej mi sie podoba. taktyka na poczatek jest calkiem prosta: prawie niesmiertelne alpy + (arcy)licze. liczba szkieletow rosnie nam w zastraszajacym tempie, mozna dodac jeszcze zjawy a potem oczywiscie rycerzy i smoki,
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline BloodHammer

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 15, 2003, 01:10:22 pm »
WEDŁUG MNIE HEROES 3 I 4 STOJĄ NA ODOBNYM POZIOMIE GRYWALNOŚCI.CZWÓRKA MA LEPSZĄ GRAFIKE I BARDZIEJ ROZBUDOWANY ROZWÓJ BOHATERA NATOMIAST TRÓJKA ZAWSZE BEDZIE W MOJEJ PAMIĘCI JAKO MOJA PIERWSZA NAJLEPSZA GRA STRATEGICZNA
OZDRAWIAM

Anonymous

  • Gość
Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2003, 06:34:55 pm »
Najlepiej bawiłem się prz HoM&M II, prawdopodobnie nie doceniłem trójki bo dorwałem ją jak miała już kilka lat...

Offline Adam Sikora

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2003, 12:15:38 pm »
Załuj, oj żałuj
ym sprzymierzeńcem jest wyobraźnia

Offline Fett

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:51:10 am »
Trójka żądzi! Jest najlepsza z całej serii. A czwórka... Do d**y. Zrbiona, aby zarobić kasy, a nie uszczęsliwić graczy :(*
ój blog: http://fett.eblog.pl
Moje forum: www.fett.forum.prv.pl
http://gry.o2.pl - cool portal! :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 17, 2003, 11:20:18 am »
Kazda nowa czesc Heroesow jak wychodzila, wydawala mi sie brzydka i nieczytelna, zaczynajac od II. Teraz te pierwsze, kolorowe czesci wydawalyby mi sie pewnie zbyt pstrokate... Te niebieski hydry...

Zaglosowalem na IV, mimo ze ma pare wad (np. tylko 4 umiejetnosci niemagiczne, brak zamku magii). Zarzuty, ze IV jest trudna w obsludze przypisuje lenistwu, bo wcale nie jest. Grafika niezbyt mnie interesuje - moj mozg odfiltrowuje grafike, zostaje tylko sens gry.  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline seRfoN

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 27, 2003, 02:40:03 am »
Jak dla mnei najlepsza czescia bylo "HEROES 3 : SoD"...4-ke zrabali : malo potworow w zamkach, dzikie kolory(bardziej pasuja do jakiejs gry z seri calineczka) nieprzemyslany rzut izometryczy, biedna muzyka...
Ogulnie HEROES 4 jest do bani za to SoD - super gierka....
A nawiasem jakim zamkiem lubieliscie grac najbardziej??..
Ja nekromanckim ach te ozywiane setki kosciotrupow:D:D:D:D
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Offline seRfoN

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 27, 2003, 02:44:01 am »
A chyba nie musze mowic na jaka czesc zaglosowalem :) :?:
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Offline Muminek

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 07, 2003, 04:44:13 pm »
III zdecydowanie jest najlepsza (wg. mnie :oops: ). I i II też są dobre,ale nie uważam,  że IV jest do d***. Oczywiście- ma  sporo minusów(np.:cukierkowa grafika), ale  spokojnie ta się w nią zagrać. Ba! nawet dawała troche przyjemnośći (...troche dziwnie to zabrzmiało  :o  )
ww.ankh-morpork.w.pl :
Njwiększe w Polsce  forum poświecone Świecie Dysku!

Offline Falcon

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 07, 2003, 08:52:49 pm »
Taa... IV miała szansę być najlepszą z seri :) niestety szansy tej nie wykożystano :( "A miało być tak pięknie" ;)
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Rechar

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 13, 2003, 01:21:12 pm »
IV zupełnie nie przypadła mi do gustu, po prostu nie czułem tego, co w poprzednich częściach, według mnie III jest najlepsza z całego cyklu.

Offline BobGray

Heroes of Might and Magic...
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2003, 06:49:03 pm »
III jest super. Ale nie grałem w czwórkę bo mam za słabego kompa. Trójkę lubiłem jednak za to, że było dużo potworów, a w IV trochę ich zabrakło.....