trawa

Autor Wątek: Kotlet i Zombi: Chomik zagłady  (Przeczytany 16418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaszcząb

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:17:30 am »
Co tam Żbik, co tam mistrzowie komiksu. To jest coś na co czekam od dawna i 100% zakup:

http://komiks.nast.pl/galeria.php5?gal=358

Offline tyler_durden

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2006, 12:56:09 pm »
wygląda świetnie. chociaż żart nie najwyższych lotów na tych kilku stronach. mam nadzieję, że dalej jest lepiej i przynajmniej tak samo dobrze, jak w dotychczasowych pracach Zycha.
o not talk about fight club

Offline empro

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:00:22 pm »
ja też bardzo chętnie się zapoznam,
chore to bardzo (chociażby ze względu na postaci głównych boahterów) i wróży bardzo dobrze :)
a wygląda jeszcze lepiej

Offline c14

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:51:50 pm »
Cytat: "empro"

Chomik zagłady to raczej nie jest atpliwym komiksidłem

nie jest, bo... ?

Offline Maciej

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:00:19 pm »
No, czekam na to już ponad rok :D
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:06:55 pm »
Cytat: "c14"
Cytat: "empro"

Chomik zagłady to raczej nie jest atpliwym komiksidłem

nie jest, bo... ?


nie jest bo:
autor nie raz pokazał, że wie jak robić komiksy dobrze opowiedziane, dobrze narysowane, dobrze zrealizowane, ciekawe fabularnie i graficznie,
wygrał najbardziej chyba prestiżowy konkurs na komiks w naszym kraju,
i sam pełnowymiarowy debiut albumowy był oczekiwany od WSK (jak nie wcześniej) kiedy to Taurus podał zapowiedzi,

choć niektórych może wcale nie urzec, jak to bywa ze wszystkim,
tymbardziej, że nie ma tam żadnych treści nazisotwskich itp :evil:

Offline Maciej

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:11:53 pm »
Cytat: "empro"

2. Chomik zagłady to raczej nie jest atpliwym komiksidłem (...), chciałbym jeszcze tutaj przypomnieć, że rok temu ŻT też były atpliwym komiksidłem, a dzisiaj proszę,

Zgadzam się z Empro

Tak to jest, że łatwo mówić "wątpliwe komiksidła", "gówno z digartu" jeśli się nie widziało komiksu na oczy. Jak dla mnie "Chomiki" to najbardziej oczekiwany album od ponad roku.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:17:47 pm »
Cytat: "Maciej"
"gówno z digartu"


właśnie tworząc taki maluchny offtop spotkałem się już kilka razy z tym stwierdzeniem, które moim zdaniem jest lekko mówiąc debilnę, właśnie chyba Digart powinien być gdzię w pierwszej przynajmniej dziesiątce w Ulubionych u każdego wydawcy, ponieważ tam można powyławiać sporo talentów, oczywiście, że trafiają się też totalne gówna, ale te raczej mają marne szanse na trafienie do druku,
poza tym w cywilizowanych krajach właśnie przez tego typu serwisy sporo ludzi trafia do przemysłu rysowniczego ( i nie tylko) a potem, mimo, żę drukują w najlepszych wydawnictwach na świecie dalej wrzucają swoje prace (ostatnio odbyłem miła rozmowę z kolorstą Spidermana, którego spotkałem na Deviancie),

głupie takie gadanie :)

Macieju, jako że zapoczątkowaliśmy nową, świecką tradycję zgadzania się ze sobą, oczywiście powyższy post nie tyczył się Twojego posta, tylko określeni, którym różni "znawcy" określają niektóre komiksy :)

Offline c14

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:27:04 pm »
Cytat: "empro"

tymbardziej, że nie ma tam żadnych treści nazisotwskich itp :evil:

hohoho, ale jesteś dowcipny. w dodatku ograniczony, jeśli widzisz w moim pasku cokolwiek nazistowskiego (bo rzecz jasna do niego to był tekst). ale ponieważ pokazałeś, że argumentów nie potrafisz podawać, więc nie spodziewam się jakiejkolwiek rzetelnej dyskusji.


a w temacie Chomika - mnie to szczerze mówi wali po kulkach, czy ten komiks jest oczekiwany, czy też nie. obejrzałem sobie te kilka plansz, które zostały zaprezentowane i nie zachęciły mnie one w najmniejszym stopniu do sięgnięcia po komiks, wręcz przeciwnie.

Cytat: "Maciej"

Tak to jest, że łatwo mówić "wątpliwe komiksidła", "gówno z digartu" jeśli się nie widziało komiksu na oczy. Jak dla mnie "Chomiki" to najbardziej oczekiwany album od ponad roku.

1. nigdzie nie napisałem "gówno z digartu".
2. rozumiem, że Chomika znasz w całości, od pierwszej do ostatniej strony.

Offline empro

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:33:07 pm »
Cytat: "c14"
(bo rzecz jasna do niego to był tekst)


czyli skoro wykryłeś tę subtelną jak tabun słoni aluzję, może nie jest z toba tak źle,

a przeceiż do zakupu CHomika nikt cie zmuszać nie będzie, więc nie ma problemu
:)

Offline Maciej

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:35:16 pm »
1. Nie napisałem, że to Ty napisałeś  :roll:

2. Widziałem łącznie kilkanaście (może więcej) stron. Tak samo jak przed zakupem widziałem kilka stron Żywych Trupów, Sandmana,Kota rabina czy 300  :roll: Z tego co widziałem, jest to świetny komiks. Fajnie że będzie wydany.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Tortur HabaHaba

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2006, 06:59:44 pm »
sredni poziom zartu, rzeczywiscie. graficznie ciekawe bardzo
ttp://artoftorturr.blogspot.com/
tortur.digart.pl
Acid Design Studio

Offline Samuel

Sameul
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 14, 2006, 10:23:13 pm »
Żart to kwestia gustu. Mnie się bardzo podoba, no i fajna zabawa konwencją. Ale nie rozumiem, dlaczego ktoś ocenia album na podstawie kilku stron.... Nie jest to normalne
erefere

Offline kingquest

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 05, 2006, 04:11:00 pm »
Cóż cena za chomika zaglady też bardzo wysoka. Nawet zastanawiałem się nad tym komiksem, ale cóż za 32 zł, będe miał sporo komiksów innych polskich twórców, a komiksy te wcale nie będą gorzej jakości, od tych Taurusa.

N.N.

  • Gość
Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2006, 09:16:17 am »
Cytat: "kingquest"
Cóż cena za chomika zaglady też bardzo wysoka. Nawet zastanawiałem się nad tym komiksem, ale cóż za 32 zł, będe miał sporo komiksów innych polskich twórców, a komiksy te wcale nie będą gorzej jakości, od tych Taurusa.


72 strony w pełnym kolorze. Wysoka jakość wydania. Rysownik ze wszech miar wart promocji.
Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że polskie komiksy cieszą się bardzo umiarkowanym zainteresowaniem na polskim rynku, to ryzyko Taurusa było wyższe niż cena za "Chomika zagłady". Kupiłem komiks bez namysłu i mogę go śmiało polecić każdemu.

 

anything