trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze  (Przeczytany 139444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« dnia: Sierpień 04, 2006, 10:39:06 pm »
Tutaj wpisujemy komentarze do swoich ocen pasków.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2006, 11:37:21 pm »
8)  dzień dobry.

edycja 73. STACJA BENZYNOWA by asu teraz być powinna  :D
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Jaszcząb

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:27:26 am »
Cieszę się, że konkurs tu trafił. Czy będą jakoś ściągnięte poprzednie edycje w formie archiwum czy to niemożliwe?

Offline ranta

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2006, 06:47:40 am »
ja mam pytanie natury technicznej. przyznaję, że konkursu na WRAKu nie śledziłem, więc z góry przepraszam za ignorancję. otóż zapytać chciałem: jaka jest dopuszczalna technika pasków? dowolna?

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2006, 08:26:56 am »
Cytat: "ranta"
ja mam pytanie natury technicznej. przyznaję, że konkursu na WRAKu nie śledziłem, więc z góry przepraszam za ignorancję. otóż zapytać chciałem: jaka jest dopuszczalna technika pasków? dowolna?

Technika jest dowolna - według założeń - 2-4 kadry w pionie lub poziomie (chociaż i od tego zdarzały się dyspensy).

Postanowiliśmy rozpocząć od Edycji Wrak, ponieważ uczestnicy juz paski mają przygotowane, a nie została ona do końca oceniona.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ranta

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2006, 09:06:26 am »
przepraszam, źle sformułowałem pytanie. chodzi mi raczej o technikę, hmmm, "malarską", tzn. czy można z jednej strony dać np. pasek malowany akwarelami lub, z drugiej strony, kolaż zrobiony ze zdjęć i/lub rysunków?
czy są tu jakieś ograniczenia?

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2006, 09:38:28 am »
Nie ma ograniczeń technicznych. Po prostu ma to być pasek komiksowy.


A Edycję WRAK powtarzamy wyjątkowo, bo nie była rostrzygnięta.
W przyszły piątek wrzucamy stację benzynową.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2006, 11:53:05 am »
Cytat: "asu_swing"
kurczem no... zawsze jak wpisywałem coś na gildii to w międzyczasie wyskakiwało okienko logowania.
teraz nawet niezauważyłem że nie ma i dałem paska jako gość;p
ale podpisałem tam:)
chyba że chce graves od początku porządek - to mógłby skasować a ja wstawię na nowo:)
pzdr
asu


Poprawiłem dla porządku :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:34:13 pm »
Cytuj
Postanowiliśmy rozpocząć od Edycji Wrak, ponieważ uczestnicy juz paski mają przygotowane, a nie została ona do końca oceniona.

A czy legalnie można jeszcze machać paski na tę edycję, czy tylko Ci, którzy tydzień temu wrzucali?
Wolę zapytać  :roll:

Offline asu_swing

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:39:08 pm »
Cytat: "Dem"
Cytuj
Postanowiliśmy rozpocząć od Edycji Wrak, ponieważ uczestnicy juz paski mają przygotowane, a nie została ona do końca oceniona.

A czy legalnie można jeszcze machać paski na tę edycję, czy tylko Ci, którzy tydzień temu wrzucali?
Wolę zapytać  :roll:

wydaje mi się że nawet trzeba!
:D

(głosowanie i tak będzie od nowa szło;p)

Offline ranta

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:40:35 pm »
uprzejmie proszę o niewywalanie mnie z forum za to, co popełniłem i wstawiłem do tematu poniżej.  :oops:

Offline 4-staczterdzieściicztery

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:47:41 pm »
Cytat: "ranta"
uprzejmie proszę o niewywalanie mnie z forum za to, co popełniłem i wstawiłem do tematu poniżej.  :oops:


Hej, ranta musisz skasować jeden z pasków, jeden autor ( para autorów ) mozna wstawiać tylko jeden pasek. Graves powyżej się przejęzyczył, nie chodziło o "2-4 paski w pionie lub poziomie", tylko "2-4 kadry w pionie lub poziomie".
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2006, 01:58:14 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
Cytat: "ranta"
uprzejmie proszę o niewywalanie mnie z forum za to, co popełniłem i wstawiłem do tematu poniżej.  :oops:


Hej, ranta musisz skasować jeden z pasków, jeden autor ( para autorów ) mozna wstawiać tylko jeden pasek. Graves powyżej się przejęzyczył, nie chodziło o "2-4 paski w pionie lub poziomie", tylko "2-4 kadry w pionie lub poziomie".

zgadza się - pomyłka (coś jak literówka) Przepraszam. Za wiele rzeczy robię na raz. Za duży pośpiech...

Każdy może popełnić błąd. Nikt Cię nie wywali za to z forum. Zostawiłem jeden pasek =- jeśli nie ten chcesz poddać ocenie z tych dwóch - zmień, czyli z edytuj tego posta.
Jeden rysownik może zamieścić kilka pasków, jeżeli np. każdy jest zrobiony z innym scenarzystą. W przeciwnym wypadku - jeden użytkownik - jeden pasek. 2-4 kadry.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ranta

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2006, 03:52:07 pm »
ok. rozumiem. przepraszam, nie wiedziałem. postaram się też na przyszłość dzielić obrazek na kadry, chociaż nie obiecuję.  8)

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2006, 04:19:22 pm »
:roll: ojej...

Chyba czas napisać REGULAMIN  :shock:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.