trawa

Autor Wątek: "Zakazana Archeologia"  (Przeczytany 11728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujek_Trapsinger

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:35:42 pm »
Ej. Prosze mi nie wciskać w usta słów których nie napisałem. Czy ja mówiłem że one są niezniszczalne? Tylko że są bardzo twarde i dlatego nie mogą być konkrekcjami limonitu...

Offline tumtor17

zakazana
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 17, 2006, 11:09:34 pm »
Cztałem już dość dawno ale są rzeczy które dają do myślenia. Naigrawanie się nie jest w dobrym stylu. Wielu naukowców spoza głównego nurtu padało ofiarą kpin. "Nie można latać", "Troja to wymysł Homera" itp. A jednak gdy fakty nie pasują do teorii to powinno być gorzej dla teorii nie dla faktów.

Offline zaciekawiony

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2006, 04:50:29 pm »
A jednak przyjmowanie rzeczy bez zastrzerzeń też jest złe.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Pers

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:51:05 am »
...Mi przypomina się w takich przypadkach pewien fracuski akademik z końca XVIII w. (o ile pamiętam), który twierdził coś w stylu: "Kamienie spadające z nieba? Choćby jakiś spadł mi pod nogi i tak bym w to nie uwierzył"...

Czytałem "Zakazaną archeologię", i rzeczywiście wiele faktów tam opisanych jest zastanawiająca. Pomijając już nawet dziwne artefakty sprzed mld lat, to nawet "zwykłe" znaleziska kości pradludzkich znajdowane w "nieswoich" warstwach budza zainteresowanie. Szczególnie, że nie były to jakieś pojedyncze przypadki...

Offline guciek

zakazana archeologia to fakt
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 30, 2006, 03:29:14 am »
czytalem zakazana archeologie jak rowniez inne zakazane ksiazki odnosnie powstawania i datowania ziawisk

ziemskich . Wynika z tego jasno  i ewidentnie ze podobnie jak w polityce pewne sprawy nie moga ujzec

swiatla dziennego . W USA profesorowie ktorzy tylko  z lekka zakwestionowali przestarzalej istnienie teori

darwina ...wyladowali w wiezieniu,innych wyzucono z pracy /uczelni.Innymi slowy czlowiek to koniecznie

potomek od malpy ,weze  to ..obecne  ptaki , a myszy i szczur to  dzisiejsze konie i slonie a slowianie  to

obecni antysemici !! itd
loszenie prawdy w obecnych czasach t/z "wolnosci  slowa i wypowiedzi " jest rownoznaczne z tym co  mowieniem prawdy o metodach J Stalina w czasie  rewolucji bolszewickiej !!!

Offline 8jakis

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 30, 2006, 06:06:30 am »
A guciek jest kosmitą. :oops:
 skąd wiadomo, że świat istnieje?

Offline Vlodarius

Re: zakazana archeologia to fakt
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 30, 2006, 12:41:46 pm »
Cytat: "guciek"
(...) W USA profesorowie ktorzy tylko  z lekka zakwestionowali przestarzalej istnienie teori

darwina ...wyladowali w wiezieniu,innych wyzucono z pracy /uczelni.(...)


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Offline 8jakis

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 30, 2006, 05:10:54 pm »
Ciekawe, że owe wszechmocne, ciemne siły, autora Zakazanej archeologii nie ukatrupili i jeszcze pozwolili mu książke wydać.
 skąd wiadomo, że świat istnieje?

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 30, 2006, 07:18:03 pm »
jakoś dziwne że te mroczne wszechmocne siły w ogule pozwoliły mu dokonczyc pisanie, a potem wydanie książki...
podobne jak sie pisze artykuły o opętaniach przez diabły to dzieją sie różne dziwne rzeczy, tak jakby siły piekielne próbowały temu przeszkodzić....  ;)
RIP Gildio...

Offline zaciekawiony

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 30, 2006, 07:19:54 pm »
A może on jest od nich?
to by nawet pasowało, jest z ciemnych sił i ściemnia...
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline KOLEŚ Z WAWY

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 12, 2006, 11:37:00 am »
Ja czytam "Księgi tajemnic".Też niezła lektura.
Np. idealnie wykonane soczewki z epoki kamiennej.
Albo,czemu przed epoką brązu nie ma epoki miedzi albo cyny?

Słyszeliście o czaszce przeznaczenia?Idealnie wykonana,wypiaskowana albo poddana obróbce przy użyciu diamentów.Szkoda tylko,że musieli by ją stworzyć indianie.
Wojny będą się toczyć doputy,dopuki istnieje człowiek"

Offline Vlodarius

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 12, 2006, 12:15:54 pm »
Cytat: "KOLEŚ Z WAWY"

Albo,czemu przed epoką brązu nie ma epoki miedzi albo cyny?

??
Ale o co chodzi??  :shock:
To chyba największa z tajemniczych tajemnic........

Offline Charlie86x

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 12, 2006, 12:21:38 pm »
Cytat: "KOLEŚ Z WAWY"
Słyszeliście o czaszce przeznaczenia?Idealnie wykonana,wypiaskowana albo poddana obróbce przy użyciu diamentów.Szkoda tylko,że musieli by ją stworzyć indianie.


O ile pamiętam to ten temat był już na forum tajemnic:

Link do tematu: Kryształowe czaszki

Offline Arafel

Re: zakazana archeologia to fakt
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 12, 2006, 02:11:16 pm »
Cytat: "guciek"
W USA profesorowie ktorzy tylko  z lekka zakwestionowali przestarzalej istnienie teori darwina ...wyladowali w wiezieniu,innych wyzucono z pracy /uczelni.


:lol: :lol: :lol:

Niech się strzeże Maciej Giertych! Pewnego dnia wróci do domu, a tam będą czekać smutni panowie w garniturach. "Mr Giertych... You should't have revealed the TRUTH about the Smok Wawelski. You have interfered with our plans for the last time! MWAHAHAHAHAHAHA!"

I kula w czoło. A potem powiedzą, że to samobójstwo było! :roll:

Miej litość, man. Ja rozumiem, że miło podkoloryzować swój nudny żywot "zakazanymi tekstami" dostępnymi w każdym kiosku za czypiendziesiąt, ale są pewne granice.

Offline 8jakis

"Zakazana Archeologia"
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 12, 2006, 03:50:16 pm »
Cytat: "KOLEŚ Z WAWY"
Albo,czemu przed epoką brązu nie ma epoki miedzi albo cyny?

To miedziane przedmioty z epoki miedzi okazały się być wykonane z włókien węglowych i pomalowane na zielono?
 skąd wiadomo, że świat istnieje?