Autor Wątek: The Fall: Last Days of Gaia  (Przeczytany 17977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« dnia: Sierpień 17, 2006, 08:51:07 am »
Godny następca FALLOUTA.
Jestem już przy końcu, jeśli ktoś ma jakieś pytania, uwagi albo po prostu się zgubił - chętnie pomogę.

Offline Frey Ikari

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2006, 06:34:04 pm »
Hw, a ja narzie odłożyłem tą grę dla Vampires TM: Bloodlines... Ledwo w The Fall zaczełem grać ale filmik wydawał mi się jakis taki kiepski...(chodzi mi o wygląd matki i corki bo u mnie ich cera była jaka ctaka szara... :? ) Za to napewno pozytywnie oceniam muzykę w menu i stronę graficzną... (do tej gry wrocę pożniej jak będę mieć więcej czasu bo zapowiada się dobra gra w stylu Fallout :BoS).

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2006, 08:11:50 pm »
Ta, te dwie na początku mogą odstraszyć. Ale wierz mi, potem jest lepiej. Jutro-pojutrze na łamach Gildii moja recka.

Offline Mr.Demonic

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2006, 08:23:23 pm »
Godny następca fallouta?!! Ciekawe, szkoda że nic o tej grze nie wiem...

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2006, 09:04:40 pm »
Jak napisałem powyżej - recenzja tuż-tuż. Wtedy się dowiesz.

Offline Firekage

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2006, 01:24:57 pm »
Gra w Media Markcie jest do lykniecia za 29 zl a w wersji dla kioskow w poudelku dvd box za 19,90.

Nabylem te gierke.
Powiem tylko tyle , ze ma skopany silnik.
Moj komp ktory bez problemu ciagnie na maxa Prey'a(demo) albo Feara , Quake 4 i Dooma 3 wraz z HL2 oraz Far Cry a mial problem w 1024*768 majac 1GB ramu i GF7600GS na DDR3 z tym CRPG'iem. Byly zwolnienia przy obracaniu plansz w tej rozdzialce. Smieszne.

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2006, 04:06:00 pm »
A mi wszystkie wyż. wym. chodzą bez problemu.

Offline Frey Ikari

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2006, 07:42:13 pm »
Ja tam też nie narzekałem...
Śmieszne..., ktoś by mogł stwierdzić że masz skopanego kompa... ;)

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2006, 09:08:27 pm »

Offline Zero

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:49:13 am »
Cytat: "Henry"
No i oto recenzja :

...
Oceniłeś wysoko muzykę w swojej recęzji ale przecież w polskiej wersji muzyka jest tylko w "menusach". Cyżby wyszła łata od play`a? czy może grałeś w niemiecką wersję.

I pare pytań do weterana:

1) Jak rozwiązać zagadkę konwoju?
2) Czy istnieją jakieś inne kombinacje łączenia przedmiotów oprócz tych podanych w instrukcji?

Offline Henry

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2006, 12:21:39 pm »
Mam wersję "sklepową", muzyka jest cały czas. Może w opcjach wyłączyłeś muzykę w trakcie gry?

O który konwój chodzi?
Łączenie przedmiotów odbywa sie w sumie automatycznie. Zalezy, co masz na myśli. Czy zmianę nabojów, czy np. podrasowywanie pancerza?

Offline Firekage

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 22, 2006, 05:25:02 pm »
Cytat: "Henry"
Mam wersję "sklepową", muzyka jest cały czas.


Sa dwie wersje tej gry. Dla Media Marktow i Empikow za 29 zl oraz kioskow wydanie Playa za 19,90...

Offline VegoSayan

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 22, 2006, 10:35:06 pm »
hehe mam ta gre na koma  8)

Offline peter73

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 23, 2006, 01:11:46 am »
Witajcie, gierka jest zacna. Mam kilka pytan odnosnie gry. gdzie znajde dostawce oleju chodzi mi o zadanie w lokacj gdzie znajdujemy siostrzyczke naszej postaci. Nastepnie w jaki sposob produkuje sie masci i usprawnia pancerze?

Offline Zero

The Fall: Last Days of Gaia
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 23, 2006, 10:46:50 am »
Cytat: "Henry"
...O który konwój chodzi?
Łączenie przedmiotów odbywa sie w sumie automatycznie. Zalezy, co masz na myśli. Czy zmianę nabojów, czy np. podrasowywanie pancerza?


1) Chodzi mi o konwój,  na którego namiary uzyskujemy z pamiętnika znalezionego w składzie broni "Szczurzych czaszek" - Po  przyjechaniu na miejsce mogę tylko ogołocić poległych z wyposażenia i poczytać kilka tekstów, zastanawiam się czy jest jakieś rozwiązanie tej zagadki.

2)Chodziło mi oto nie jak się łączy przedmioty tylko czy są jeszcze jakieś inne kombinacje łączenia przedmiotów nie podane w instrukcji, podczas gry można znalęźć całe tony różnego złomu i zastanawiam się czy można to jakoś wykorzystać do stworzenia czegoś nowego.

3) Mam wersje kioskową gry i muzyka jest tylko w menu, a z tego co przeczytałem na forum Play`a wynika, że jest to  normalne dla wersji wydanej przez tego dystrybutora