trawa

Autor Wątek: Czego Wam brakuje w NGE??  (Przeczytany 20259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 30, 2007, 07:55:48 pm »
Cytuj
A ja będę bronił swojej wypowiedzi. Nie wątpię że Rei stała się swego rodzaju wzorem do naśladowania dla terrorystów.

Piszesz że będziesz bronić swego zdania ale jakoś tego nie robisz... :/

Offline Dreadorus Maximus

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 30, 2007, 07:58:44 pm »
Bo może chce bronić Rei w temacie o Rei? :)

Ja tak zrobię.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Błotnik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 21, 2007, 08:09:19 am »
Czego brakuje?
Chyba rozwinięcia sprawy Tojiego. Niby został pilotem, a tu zonk i już go nie widzimy.
Ponadto oczekiwałem trochę innego zwieńczenia wątku Misato-Kaji (takiego bardziej happy endowego).
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dreadorus Maximus

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 21, 2007, 05:10:22 pm »
Suzahara stracił nogę i pilotem zostać nie mógł. Zresztą nie miał już czego pilotować. Jego relacja do Hikari zatrzymała się na tym poziomie, na którym zwykle zatrzymują się historie romantyczne, czyli "niby chcemy być razem, ale jak kto spyta to zaprzeczymy".
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 21, 2007, 06:00:29 pm »
dziwne było jedno  :roll:  to jakim cudem w szpitalu ma dwie pod kołdrą?? xD
przynajmniej mi się zdawało jak oglądałem że ma dwie ^^ a z Hikari to nie wiadomo romans po wypadku gdzieś znikł po prostu a jak zdemolowali [anioł] miasto i musieli uciekać to już całkiem na pewno zanikło:/

Offline Błotnik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 21, 2007, 06:39:06 pm »
Tam seryjnie są dwie nogi :)!!!!!!
Też nie zwróciłem na to wcześniej uwagi.
Druga to pewnie proteza albo taki dynks jak u Luka Skywalkera.

Co do romansu, to przecież jest tam takie jedno bara-bara, więc nie wierzę w obumarcie uczucia (zwłaszcza widząc jak Misato rozpacza po jego śmierci).

Czekaj, czekaj...
Jaka Hikari?
Przecież z Hikari on nie tego...

Oj, chyba koledze się romase pomyliły :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 21, 2007, 06:48:34 pm »
nie nie prawda był jeszcze jeden romans tak nie do końca to ujmując ^^ Hikari i Suzuchara wiec nic nie mów że mnie się coś %&^%&^#E^ xD

Offline Błotnik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 21, 2007, 06:57:46 pm »
Ja nie twierdzę, że tego nie było.
Twierdzę tylko, że ja mówiłem o innym romansie (z KAJIM nie Tojim).
Co do tego co było między Tojim a przewodniczącą, to romansem bym tego nie nazwał. W przypadku 14latków trochę zbyt szumnie to brzmi.
Może lepszym określeniem byłaby sympatia, zauroczenie, miłostka itp.?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 21, 2007, 07:29:55 pm »
masz racje rzeczywiście w Nge mogli bardziej rozwinąć wątek Misato z Kajim ale pomyśl ile te anime by trwało gdyby zrealizowali takie pomyśły ?? :]

Offline Dino

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 21, 2007, 07:44:36 pm »
Po pierwsze: Jakie dwie nogi? Kiedy Toji leży w szpitalu kołdra układa się tak że widać jak na tacy że ma jedną nogę  :roll:  Przypatrzcie się uważnie.

Po drugie: Dlaczego mieliby inaczej ukazywać czy zakończyć wątek miłości Misato i Kajiego? Właśnie tak jak jest jest dobrze (znaczy z punktu widzenia widza...). Jaki happy end? Jak ktoś chce historii naszpikowanej szczęśliwymi zakończeniami to nie w Evie.

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 21, 2007, 08:13:30 pm »
wiesz nge jest zrobione do rozmyślań chciałbym więcej zagadek a nie xD bo teraz to ciężko o czymkolwiek rozmawiać bo dużo rzeczy jest już omówionych :/

Offline Dino

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 21, 2007, 08:25:03 pm »
Tak ale ich związek jest ciekawy właśnie taki jaki jest. Czego chcesz więcej? Tego całego "happy endu"? Pytanko: po co?

A co do tego że chcesz więcej zagadek... gdyby ich związek był pokazany inaczej to pewnie też już byś nie miał o czym rozmyślać. Chociaż ja tam rozmyślam o NGE non stop i nie widzę problemu ^_^

Przy okazji pozwolę sobie na zdanko spamu: Nawet nie zauważyłem jak minęła setka ^_^ Trzeba to opić Tymbarkiem ^_^

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 21, 2007, 08:58:32 pm »
ty nie znasz evangeliona od jakiegoś roku xD mi się troche znudziło i zaczełem robić amv przecież wiesz :]  ;)  jako mój wierny fan xD
ale i tak z tą nogą to Toji nawet pewnie nie zauważył xD

Offline Dreadorus Maximus

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 21, 2007, 09:04:43 pm »
Touji ma jedną nogę i trzeba się tego domyślać. Z wypowiedzi ekipy ratunkowej wynika, że coś mu amputowali, a z ułożenia kołdry wynika, że nogę. Wprost nie mogli tego pokazać ze względu na poziom cenzury w serii tv.

Cytuj
Może lepszym określeniem byłaby sympatia, zauroczenie, miłostka

"Typowa relacja pary mangowej" :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Dino

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 21, 2007, 09:17:21 pm »
Tak. Na pewno nie zauważył. Pewnie się wogóle nie zorientował kiedy opuszczał szpital  :lol:
Wierny fan  :lol:  :lol:  chcę autograf ^_^

Aha. Co do tego znudzenia to chyba na tym polega fanatyzm że się nie znudzi ^_^