trawa

Autor Wątek: Czego Wam brakuje w NGE??  (Przeczytany 20255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2007, 10:02:37 pm »
Cytat: "Col. Frost"
bezsensowne i niepotrzebne (dwa ostatnie epy serii).

Ech, trzeba będzie się zabrać w końcu za to kompleksowe wyjaśnienie tych odcinków. Jak dla mnie to te dwa są najlepszymi odcinkami w całym NGE.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 14, 2007, 07:22:37 am »
Żeby zrozumieć ostatnie dwa odcinki i end of evangelion trzeba się poprostu nad nimi zastanowić i obejrzeć całą serie Nge [od początku do końca]. A jak ktoś nie ma pewności to może zaglądnąć na to forum co nie ??
Pozdro

Offline Pacool

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 14, 2007, 07:42:20 am »
Mnie się tam seria podobała, niczego mi nie brakowało... niczego???... no może jednego: Dialogów Rei  :badgrin:

Myślę że teraz nie ma już co się rozwodzić nad tym co sie podobało a co nie... Rebuild of Evangelion już jest w toku więc lada dzień powinniśmy się spodziewać zupełnie nowych odcinków z ogromnym budżetem. Tylko kiedy to nastąpi...   :roll:
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline tamago

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2007, 07:52:05 am »
Cytuj
oraz bezsensowne i niepotrzebne (dwa ostatnie epy serii).

jak powiedział Tichy:
Cytuj
No coź... "cięcia budżetowe". :P

I tu 100% prawdy... otuż (jak to sie pisze ???) zakończeniem serii miał byc tylko i wyłącznie "The End of Evangelion"... niestety były cięcia budrzetowe i trzeba było skąś wziąść kase na to właśnie zakończenie więc wymyślili... Stwozyli świetne drugie ( mimo iż pojawiło się jako pierwsze) zakończenie, niedokońca wyjaśnione, przepełnione przemysleniami i słodką Rei biegnącą do szkoły z tostem w buzce ( powtazałem sobie tą scene miliony razy)... kasa przybyła zakończenie sie spodobało... i pojawił sie problem bo część fanów podchodziła sceptycznie do "drugiej wersji" zakończenia serii... która okazała się hitem. (świetnie wyszła Rei na tle kosmosu no i te eee.... skrzydełka! XD ) No i tak to było tej bardzo odległej galaktyce....

tak samo sceptycznie podchodzą fani do rozciagnięcia serii Evy od środka dająca nove rozwiązania problemów ... niestety to nie Gainax je wyprodukuje ( z tego co wiem...)...

Offline Pacool

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 14, 2007, 08:18:34 am »
Cytat: "tamago"
niestety to nie Gainax je wyprodukuje ( z tego co wiem...)...

Sadamoto + Anno.
Poza tym na guglach wpisałem rebuild of eva znalazło odnośnik do wiki
Cytat: "O Wikipedio ratuj nas!!!"

On September 9, 2006, GAINAX's official website confirmed that "Rebuild of Evangelion" will consist of four movies.

Adresik: http://en.wikipedia.org/wiki/Rebuild_of_Evangelion
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline tamago

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2007, 08:39:19 am »
czyli to będzie jeszcze coś innego.... jakoś tak pesymistyczni podchodzę do sprawy....
ale jeśmi ma być wiecej Rei to dawać dawać DAWAĆ!!!!
miejmy nadzieję że będzie to dobre....

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2007, 01:23:36 pm »
W tym filmie czy serii słyszałem że tam nie bedzie Rei tylko bedzie Rej [tak pisało jak czytałem] niewiem do końca miejmy nadzieje że to bedzie hit!
Czyli akurat wyjdzie na moje urodzinki [11 września] :] tylko szkoda, że nie po polsku, a może? Nie wiem ale miejmy nadzieje że to bedzie hit  :D

Offline Pacool

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2007, 01:37:57 pm »
Cytat: "obik"

Rei tylko bedzie Rej [tak pisało jak czytałem]

mówisz o Live Action Evangelion...
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 14, 2007, 01:43:16 pm »
Sorka masz racje...  niewiedziałem że zamierzają rozbudować Nge ale teraz już wiem sorka  8) pomieszało mi się :? Nie przeczytałem uważnie postu  :?
ale i tak mam nadzieje że film bedzie pro :D  i że te odcinki też tera XD

Offline Col. Frost

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 14, 2007, 03:25:51 pm »
Cytat: "obik"
tam nie bedzie Rei tylko bedzie Rej


To jakby męskie imię, czyż nie?

Offline Pacool

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 14, 2007, 10:29:19 pm »
dokładnie to miała/ma nazywać się Ray.
Poza tym w języku angielskim nie ma czegoś takiego jak imie męskie lub żeńskie... jak chcesz to możesz swoje dziecko nazwać nawet krzesło
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline tamago

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2007, 10:46:03 am »
Cytuj
dokładnie to miała/ma nazywać się Ray.


jak ten program do grafy 3D "Pro Ray" XD



Cytuj
Poza tym w języku angielskim nie ma czegoś takiego jak imie męskie lub żeńskie... jak chcesz to możesz swoje dziecko nazwać nawet krzesło


biedne dzieci.....

Offline Dino

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 15, 2007, 03:55:28 pm »
A może taki nowy wątek: Czego Wy oczekujecie po nowych filmach? (o ile czegoś oczekujecie ^_^). Co Waszym zdaniem powinno zostać zmienione/dodane/wyrzucone?
Ma być nowa postać i nowa maszyna. Może Szóste Dziecko i jego Unit? A może tą maszyną będzie Eva-04, która tym razem nie wybuchnie?
Ja uważam, że właściwie nie ma co zmieniać bo świetnie jest tak jak jest (ale oczywiście z wielkim zainteresowaniem i tęsknotą czekam na te nowe filmy, które chciałbym pokochać tak jak serię (czy to możliwe?)) ale mimo wszystko pofantazjować zawsze można ^_^.

Offline obik

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 15, 2007, 05:26:37 pm »
ja bym chciał żeby stworzono coś co nawiązuje do Nge ale nim nie jest :]

Offline Col. Frost

Czego Wam brakuje w NGE??
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 15, 2007, 05:51:22 pm »
Czyli, że chcesz żeby stworzono coś co by było kopią NGE, ale w innym świecie i trochę zmienioną fabułą?? Mam rację?? ;)