Autor Wątek: Neon Genesis Hentaje :)  (Przeczytany 93971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garond

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:21:48 am »
A tu cudny rysunek z Rei:
[img=http://img291.imageshack.us/img291/469/renge247pf6.th.jpg]

(Rei ze skrzydełkami, zapewnia całkowitą ochrone w czasie... :badgrin: )
"Zmielono Burka
choć wściekły był on ale infi.."

Offline Ryba

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 17, 2006, 03:09:48 pm »
UWAGA!! DOZWOLONE OD LAT 18!!![/u][/i]

Oto to na co sie natknalem i nie umyslnie pobralem myslac ze to normalny filmik o NGE  :? Tak to jest jak sie nie czyta tytulow. 8)

http://www.evangelion.tv/Multi/ovideo/evahentai.zip

UWAGA!! DOZWOLONE OD LAT 18!!![/u][/i]

Offline @

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 17, 2006, 04:21:30 pm »
A co Ryba? Teraz do tego linka to też tak niechcący sie dokopałeś? :lol:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 17, 2006, 04:45:47 pm »
Pewnie gdybym nie znał bohaterów z NGE, to takie hentaje by mnie mogły cieszyć, ale jednak oglądałem NGE i tego typu hentaje wwygledają jak dla mnie tak: "coś co wyglada jak Shinji... ble... ble... ble... z czymś co wygląda jak Asuka..." etc

Ale powtarzam: gdybym NIE znał... i MOGŁY (-w sensie, że poprostu nie wiem).
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ryba

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 17, 2006, 04:48:11 pm »
Cytat: "Monkey10_PL"
A co Ryba? Teraz do tego linka to też tak niechcący sie dokopałeś? :lol:


Zawsze pamietalem ta strone, bo jeszcze jak w polsce mieszkalem to w kafejce internetowej ja znalazlem. Bo wtedy nie mialem neta, a wiec tak zapamietalem.

Offline @

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 17, 2006, 04:48:28 pm »
Są ciekawsze rzeczy w necie [też Henati'e] ale jak już to nie jakieś hmm.. parodie...

Offline Frey Ikari

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:21:04 pm »
Ryba ten link nie działa...
No i nadal nikt nie podał linka do całości "RENGE ver Eva", a wydaje się ciekawy...

Offline leviathan

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 17, 2006, 07:35:15 pm »
Zerknij na http://www.hentai.prv.pl
i poszukaj w okolicach galerii czy to komiksów
powinno tam być całe RNGE ver EVA,
łącznie z galerią Rei i Asuki, lub EvaMoon

Offline Ryba

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 17, 2006, 08:56:03 pm »
Wiem ze link nie dziala, bo musisz wejsc na ta strone i odszukac. Zgodnie z regulaminem nie moglem podac linku do strony, bo tam sa nielegalne rzeczy.

Offline Miyamoto Hachimaro

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 18, 2006, 05:46:42 am »
Nie mam nic przeciwko hentaiom, ale to, co widać na przykładowych kartkach z "RENGE ver Eva" jest dla mnie przegięciem :| I nie chodzi mi wcale o to, że to dla mnie zbyt hardcore. Widziałem naprawdę znacznie gorsze (z mojego punktu widzenia raczej lepsze, ale to już inna bajka) rzeczy, w tym niektóre na żywo. Niemniej, na tych dwóch artach widać bardzo mocno typowe dla mangi erotycznej uproszczenie osobowości postaci i dopasowanie jej do własnych celów. Ja nie mówię, że Shinji o czymś takim nie może marzyć, ale raczej nie zrobiłby tego. Za dwa lub trzy lata mógłby śmiało kochać się z Asuką i to nawet dość żywiołowo, ale wątpię, by w wieku lat czternastu uprawiał seks z dwiema dziewczynami naraz i papierosem w zębach. Pomijam fakt, że narysowany jest tam po prostu brzydko :?

Właśnie na tym polega drugi istotny problem z większością hentaiów. Nie jest dla mnie tak ważny jak pierwszy, jednak często wręcz uniemożliwia skupienie się nad czytaną mangą bądź oglądanym anime. Poza tym, o ile w półprofesjonalnych (pół, bo praktycznie nigdy nie są licencjonowane) doujinshi hentaiach, tentacle'ach, ecchi, yaoiach, yuri i shounen / shoujo-ai zwykle skrajnie upośledzona jest fabuła (patrz chociażby sławetny "Sailor Moon and the 7 Ballz"), stanowiąca tylko tło dla bezmyślnego i wszechobecnego seksu, to moje ulubione, w pełni amatorskie doujinshi (np. te z Zettai Hentai) są często stosunkowo słabe graficznie. Przynajmniej większość. Ja naprawdę bardzo lubię erotykę odpowiednią do mego wieku (czyli względnie delikatną), ale abym był w stanie z przyjemnością ją czytać, musi ona spełniać dwa podstawowe warunki:

1. Fabuła musi przedstawiać sobą jakąkolwiek interpetację związków między postaciami z danego anime, nieważne, kim by one nie były. Mile widziane ciągi dalsze (np. co Asuka wyprawiała z Shinjim na plaży dwa lata po zakończeniu Enda) oraz historie alternatywne (np. gdyby Shinji nie zabił Kaworu i obaj chłopcy dalej rozwijali swoją przyjaźń ku obopólnej korzyści...).

2. W miarę przyzwoita i czytelna kreska, możliwie jak najmniej odbiegająca od oryginału przedstawionego w anime. Oczywiście, nie wymagam od doujinshinów fotograficznej precyzji przy naśladowaniu kreski, ale miło jest, gdy nie trzeba się zastanawiać, czy to wielkie i rozzłoszczone to Asuka bijąca Shinjiego czy Eva 01 po wpadnięciu w berserk.

Innymi słowy, zawsze bardzo chętnie zobaczę dzieło uzdolnionego fana jakiejś parki (albo trójkąta, czworokąta lub jeszcze większej... "grupy miłosnej" :D ), nieważne, jak dziwna by ona nie była. Może to być Asuka z Shinjim (skrót AsuShin), Shinji z Rei (ReiShin), Kaworu z Rei (KawoRei), Kaworu z Shinjim (KawoShin), Rei z Asuką (AsuRei) lub nawet Rei z Armisaelem :lol: Ważne, by hentaiec posiadał logiczną i nawiązującą do oryginału fabułę oraz przyzwoitą, czytelną oprawę graficzną. Krótko mówiąc: by nie zniekształcał zbyt mocno osobowości ani wyglądu postaci.

Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa doboru składu par / grup, jeśli rozpatrujemy moje osobiste preferencje. Ich streszczenie stanowi mój userbar autorstwa Krystiana (dzięki raz jeszcze :) ). Uważam, że najlepszymi związkami byłyby AsuShin, KawoRei, KawoShin i AsuRei. Dwa ostatnie uznaję tylko w formie przyjaźni (przy czym nie pogardzę odrobiną pikanterii, zwłaszcza między Kaworu i Shinjim); KawoRei to dla mnie związek dwóch Posłańców, z których jeden jest doświadczony i opiekuńczy (Kaworu), drugi zaś niepewny i aspołeczny (Rei); natomiast AsuShin to w moim rozumieniu idealna miłość między mężczyzną i kobietą, czy raczej chłopcem i dziewczyną, zawierająca w sobie zarówno gorąco i drapieżność (Asuka, a w głębi duszy również Shinji), jak i czułość i delikatność (Shinji oraz 'inner' Asuka - kto oglądał Naruto ten wie, o co chodzi :D ). Moim zdaniem miłość tej dwójki za jakieś dwa, trzy lata (kiedy oboje mieliby po 16-17 wiosen) wyglądałaby dokładnie tak, jak jest pokazane na avatarze Freya. Za to nieplatoniczny związek ReiShin nie bardzo mi się uśmiecha, gdyż niezbyt pociąga mnie wizja seksu opierającego się na kompleksie Edypa...

Pozdrawiam serdecznie, kładąc się nareszcie spać ;)
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Frey Ikari

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:36:58 pm »
Cytuj
Za to nieplatoniczny związek ReiShin nie bardzo mi się uśmiecha, gdyż niezbyt pociąga mnie wizja seksu opierającego się na kompleksie Edypa...

Ech, widać że nie grałeś w GoS 2nd ani nie czytałes mangi 2nd(całej te znie mam... :cry:  :cry:  :cry: )

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 18, 2006, 08:49:14 pm »
Cytuj
Ech, widać że nie grałeś w GoS 2nd ani nie czytałes mangi 2nd

Z tego, co wiem, to w tejh mandze i w grze nie zmienili statusu bytowego Rei, nadal była klonem matki Shinjiego.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Miyamoto Hachimaro

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 21, 2006, 12:57:25 am »
... więc miłość Shinjiego do niej była uwarunkowana kompleksem Edypa. IMHO gdyby nie fakt, że Rei przypominała mu matkę, Shinji nic większego by do niej nie poczuł. Nie ma powodów (poza gapieniem się na jej majtki, ale Shin-chan brał jakoś kąpiel razem z Kaworu, a potem spał koło niego, lecz gejem moim zdaniem nie był), by myśleć inaczej (brzytwa Ockhama). Wszak to nad Asuką, a nie nad Rei się masturbował.

Pozdrawiam serdecznie
A.

P.S. Tym razem uprzedzę Wielkiego Banatora - jeżeli ktoś chce kontynuować dyskusję o Rei, zapraszam do tematu o niej. Analogicznie ma się sprawa z wątkiem tyczącym się Asuki.

P.P.S. Ciekawa liczba postów, Dread ^_^ Ale świętować będziemy, gdy dobijesz do drugiego tysiąca.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 21, 2006, 09:55:41 am »
A jak ktoś chce gadać o Shinjim to też ma swój temat. O Kaworu jeszcze nie ma. Tu gadamy o hentajach.

Widziałem ten filmik, co Ryba dał linka. Najlepszy jest Gendo :)

Cytuj
Ciekawa liczba postów, Dread Ale świętować będziemy, gdy dobijesz do drugiego tysiąca.

Kolega moderator ostatnio świętował 6666 post.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Kriss

Neon Genesis Hentaje :)
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 21, 2006, 10:53:27 pm »
Cytat: "Miyamoto Hachimaro"
Poza tym, o ile w półprofesjonalnych (pół, bo praktycznie nigdy nie są licencjonowane) doujinshi hentaiach, tentacle'ach, ecchi, yaoiach, yuri i shounen / shoujo-ai zwykle skrajnie upośledzona jest fabuła (...)stanowiąca tylko tło dla bezmyślnego i wszechobecnego seksu


Jeśli chodzi o doujinshi yuri i shoujo - ai to mocno rozmijasz sie z prawdą. Tego typu doujiny np. z Sailorki, czy Uteny poswięcone są raczej różnorakim  aspektom związków lesbijskich.  Większosć yuri doujinów z Ruką i Michi skupia sie na ich wyborach, decyzjach czy prezentuje po prostu codzienne życie postaci, najczesciej w specyficznyym "ciepłym" ujeciu. Jeśli trafi sie scena łóżkowa to zazwyczaj słuzy jako podkreslenie istniejacej miedzy partnerkami więzi. Odsyłam choćby do prac Mario Yamady, Hayashiya Shizuru, Takano Shou i Akizuki Setsu.

Poza tym wbrew temu co piszesz jesli mamy do czynienia  z doujinshi shoujo - ai, czy shounen - ai, to seks w nim nie wystepuje,  bo takie przeciez sa reguły gatunku.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."