trawa

Autor Wątek: Bractwa od 14 lat?  (Przeczytany 68841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dea

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 01, 2006, 07:50:40 pm »
Dzięki :)

No właśnie z tym chceniem to mam mały problem ;] Jako, że ekipy, którymi jestem zainteresowana ( IX, X, XI w) albo mają zawieszoną działalność, albo od +18 etc :]
Więc może podle wykorzystam moment i zapytam czy ma ktoś jakieś namiary na ów bractwo z Krakowa nie zamieszczonego na wcześniej podanym linku?
Z góry dzięki x]

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 06, 2006, 10:09:42 am »
Niestety,wczesnych ekip z Kraka nie znam.Jak chcesz mozesz wstapic do nas,z odlegloscia nie bylo by problemu.Mamy juz czlonkow mieszkajacych poza Opolskim Grodem:).

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 06, 2006, 04:52:38 pm »
tak w ciemno proponujesz miejsca w drużynie ? ;)
Mizerothcie kiedy spotkamy sie na jakims turnieju ? :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 12, 2006, 10:09:06 am »
Krszyszu,ja po prostu jestem otwarty na nowe osoby.Do druzyny moze przyjsc kazdy,tyle ze po miesiacu czy dwoch robimy przesiew i zostaja tylko te osoby,ktore na cos sie przydadza.Reszta musi odejsc i nie jest oficjalnie przyjeta do hirdu.Wot i cala filozofia.O ile sie nie myle,to w OBRze jest dokladnie tak samo.
A co do turniejow,to wybieramy sie do Namyslowa na zamknieta,wczesniacka impreze w dn.15-17.09,a nastepnie na turniej rycerski w Debnie,23-24.09.I to bedzie zakonczenie naszego sezonu,chyba ze jakies manewry zimowe ale w to watpie.

Offline Hrackus

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 07, 2007, 12:57:55 pm »
Cytat: "mizeroth"

Co do kwestii strachu.Jezeli jestes ladna(nie mnie to oceniac,rzecz jasna),to mozesz sie obawiac.Chlopaki z RR lubia "poznawac"(dosc blisko:P) nowe i sliczne dziewoje z innych bractw:D,a jezeli jeszcze popija to....lo Jezuu:P.


taa... przykład tej sławetnej w tym temacie szczeniackości:)
iedy zdobędziesz opinię wstającego wcześnie rano,możesz wtedy leżeć cały dzień w łóżku.

Offline kort

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 10, 2007, 09:55:38 pm »
O ile się nie mylę, temat dotyczy czego innego... :roll:

Offline Goran Shadowblade

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 14, 2007, 05:42:47 pm »
Ja uważam , że to zależy przede wszystkim od osoby. Są osoby , które spełniają wszelkie wymogi fizyczne , najważniejsza jest dojrzałość psychiczna , aczkolwiek są osoby , które potrafią zachować się w takich sytuacjach bez narażania życia i zdrowia siebie i innych. Uważam , że każdą osobę powinno się przyjąć na okres próbny i ocenić ty czy da radę.
Jeśli tak to pozwolić jej uczestniczyc w życiu bractwo. Ewentualnie jeśli dowódca uzna , że cżłonek jest w stanie uczestniczyć w bitwach i turniejach. Jeśli rodzice wyrażają na to zgodę podpisać formularz , że biorą za syna odpowiedzialność podczas turniejów i bitew.


Amen.




Mam 14 lat i szukam bractwa rycerskiego od XI do XV w. , ale chodzi mi raczej o rycerstwo więc jeśli np. XI w. to tylko klimaty krzyżowców więc żadnych celtów i słowian. Myślę , że spełniam wszystkie warunki jakie powinien mieć członek bractwa , który miałby walczyc , ale nie mnie to oceniać.

Offline Dea

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 25, 2007, 11:15:40 am »
witam wszystkich ponownie xD

Po moim mozolnym i długo trawałym "wywiadzie środowiskowym" (wiem złe słowo, ale nie wiem czym je zastąpić) doszłam do pewnych wniosków. Wiadomo gadanie o pełnoletności do niczego nie prowadzi, bo to tylko ustalony odgórnie wiek dojżałości, ale jednak pomaga, wiadomo wyjazdy etc no to już było mówione :D A tak pozatym to dużą granice stanowią faktycznie warunki fizyczne i chyba tyle. A poważne podchodzenie do sprawy młodszych uczestników, z tym chyba nie ma problemu bo ktoś kto nie traktuje tego na poważnie, poprstu sie w to niepakuje.
Ja poczekam jeszcze chwileczke do 18 i dopiero dołącze... poprstu mniej problemow :D

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 25, 2007, 03:36:07 pm »
twój wybór, każde bractow ma inne zasady  których przestrzega min. wiekowych

pozdrawiam  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Goran Shadowblade

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 18, 2007, 09:02:01 pm »
Ja bym bardzo chciał dołączyc do jakiegoś bractwa , ale niestety mój wiek zamyka mi drzwi do wiekszości bractw.

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 21, 2007, 06:36:32 am »
a jakie ramy czasowe Cię interesują  i skąd jesteś ?

pozdrawiam :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline K.J.W.B.K.

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 03, 2007, 02:05:56 pm »
ave....

czy możecie polecić dobrzy ludzie jakieś bractwo ..właśnie od 14l.  gdzieś w warszawie..a jeszcze lepiej jak to by było gdzieś na sadybie <ale wymagania> jeśli  ktoś wogóle wie gdzie to jest ..ale mniejsza o to ....

wczesnośredniowieczne może też być X w.n.e. nie pogniewam się jeśli będzie  
XV-albo coś około...
mok h.Topór

Offline Goran Shadowblade

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 12, 2007, 08:04:44 pm »
sorry , że tak długo nie pisałem mieszkam w Warszawie , a z czasem postaram się dostosować choć nie wiem w jakim stopniu mi się to uda.

Offline Dzwonsson

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 05, 2007, 10:02:07 am »
Cytat: "K.J.W.B.K."
ave....

czy możecie polecić dobrzy ludzie jakieś bractwo ..właśnie od 14l.  gdzieś w warszawie..a jeszcze lepiej jak to by było gdzieś na sadybie <ale wymagania> jeśli  ktoś wogóle wie gdzie to jest ..ale mniejsza o to ....

wczesnośredniowieczne może też być X w.n.e. nie pogniewam się jeśli będzie  
XV-albo coś około...


Pogadaj z chlopakami z Excalibura, fajna ekipa. Tyle, ze nie mam pojecia jakie sa warunki przyjecia do nich.

Co do hirdow wczenosredniowicznych, to polecam jomsborgczykow z Ryni, aczkolwiek to juz jest wielka firma, a nie, mala organizacja rekonstrukcyjna.

Offline Roland

Bractwa od 14 lat?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 05, 2007, 04:50:13 pm »
znając Ex-ów to by Cię pewnie przyjeli, jednak nie jestem w stanie sprecyzować warunków, bede się jutro z nimi widział na turnieju w Nidzicy i później na Grunwaldzie, to pogadam z nimi
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

 

anything